E mbani mend Robertën tek Rebeldet? Fotoja e saj po bën xhiron e rrjetit…

Showbiz

Dulce Maria, aktorja që të gjithë e njohim si Roberta e serialit Rebelde së shpejti do të bëhet nënë.

Të gjithë mbajmë mend në memorien tonë një adoleshente të dashuruar pas Diegos por fotoja e saj na shfaq ‘anën tjetër’ dhe realen për aktoren.

Si shumë vajza të tjera edhe Dulce Maria ka vendosur të bëjë një set fotografik gjatë pritjes së ëmbël dhe ka vendosur që disa prej këtyre fotove ti ndajë edhe me 7.8 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on

Shumë komente dhe urime kanë vërshuar pas këtij publikimi dhe vëmendja e mediave ka qenë tepër intensive ndaj aktores!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on