Tom Hanks zbulon filmin, ndër më domethënësit e karrierës së tij, edhe pse shumë flitet pak për të

Gjatë një interviste për filmin “Road to Perdition” Tom Hanks e ka konsideruar atë një nga më të rëndësishmit në të gjithë karrierën e tij pavarësisht faktit se ky film përmendet rrallë.Aktori ka qenë një nga figurat ikonike midis shumë filmave të suksesshëm hollivudianë që nga vitet e ‘tetëdhjetë. Nominimi i tij i fundit, është […]

Lexo më shumë

Justin dhe Jessica duken se nuk i kanë punët mirë

Pas ngjarjes që ndodhi para ca kohësh, ku Justin Timberlake u kap me një kolegen e tij nga paparacët, së fundmi kanë dalë edhe foto të Jessica Biel pa unazë në dorë. Jessica doli nga një farmaci lokale me disa qese nëpër duar, pa unazën. Sigurisht që të dalësh pa unazën e martesës nuk do […]

Lexo më shumë

Futbollisti i njohur bëhet baba për herë të gjashtë

Futbollisti i njohur i Interit, Mauro Icardi thuhet se do të bëhet baba për herë të gjashtë. Në rrjetet sociale po qarkullojnë lajme se bashkëshortja e tij, Wanda Nara është në pritje të ëmbël të vogëlushit të gjashtë, gjinia e të cilit ende nuk dihet. Vetë futbollisti më herët ka treguar se i ka shumë qejf […]

Lexo më shumë

EPISODI 95

Sumruja shkon në restorant dhe fillon të trajtojë keq punonjësit duke menduar se Serapi nuk do të vijë, por zhgënjehet kur e shikon atë në restorant bashkë me nënën e saj. Xhenku vendos që të punësojë Kadirin si drejtor juridik dhe Melisi të punojë pranë tij me qëllim që të mësojë mbi menaxhimin e kompanisë. […]

Lexo më shumë

EPISODI 116

Tania mërzitet kur Eduardo nuk shfaqet në gjendjen civile për celebrimin e martesës së tyre. Rohelio është gati të kapet me Paulën sapo merr vesh se ajo do të shesë shtëpinë, do të blejë një apartament për Danielin dhe Tanian do ta lërë në mes të katër rrugëve.

Lexo më shumë