Fansat suprizojnë Asunë e Dashuri e Pafund

Dashuri e pafund

ewrq234

Melisa Pamuk njihet nga të gjithë për rolin e saj si Asu në “Dashuri e Pafund”. Gjithashtu, bukuroshja 25 vjeçare u shpall “Miss Turqia 2011”.

Melisa numëron plot 1 milion fansa në Instagram dhe kjo u kthye në një festë të vërtetë për të. Ajo përshendeti fansat e saj me një sërë videosh të mbushura plot dashuri.

Shihini ato më poshtë!