Kemal i “Dashuri e pafund” së shpejti baba

Dashuri e pafund

festawe

Aktori i njohur i serialit “Dashuri e pafund” ka zyrtarizuar dashurinë e tij me bukuroshen Fahrije Evxhen. Çifti u fejua në Gjermani aty ku ndodhet edhe familja e Fahrijes. Ndër urimet e shumta që ata morën, ishte edhe nga aktorja protagoniste në “Dashuri e pafund”, Neslihan Atagul. Pas shumë zërave se dy aktoret nuk flisnin me njëra tjetrën, mund të themi se akujt u shkrinë. (Lexo lajmin e plotë)

Pasi dolën fotot e para të fejesës së çiftit, mediat turke u shprehen se Fahrije mund të jetë në pritje në një fëmije dhe ka qenë kjo arsyeja e cila ka përshpejtuar fejesën e tyre. E në fakt, tek shohim këto foto nga ceremonia e tyre e fejesës do të mund të dallojmë barkun e rrumbullakët të aktores turke.

fahh2

fahh1