Modelja ruse nuk ndalet, vazhdon komentet në fotot e Burak Ozcivit

Dashuri e pafund

trrtyr

Me famën që ai merr çdo ditë e më shumë nuk mund të mungojnë as komentet e shumta nga fansat apo edhe persona të tjerë të famshëm. Ju treguam më parë se Burak kishte marrë një koment nga një modele ruse në Instagram dhe mediat turke prisnin një reagim të fortë nga ana e të fejuarës së Burak, Fahriye Evcen. E gjitha kjo për shkak të bujës së madhe që bëri mënyra se si Fahriya reagoi kur e njëjta gjë ndodhi me modelen iraniane. (Lexo këtu lajmin e plotë).

Victoria Bonya
Megjithatë, teksa të gjithë presin lajme të reja nga Fahriya, lajmet vazhdojnë të vijnë nga modelja e quajtur Victoria Bonya. Ajo vazhdon të pëlqejë dhe të komentojë në foto të tjera të aktorit. 

“Ata sy” ka qenë komenti tjetër i modeles ruse e cila nuk ka harruar të shtojë dhe disa “fytyra të dashuruara” për aktorin.

burak ic y