Pas divorcit u akuzua për tradhti, flet më në fund aktorja e «Dashuri e pafund»

Dashuri e pafund

cfddret89

Ata kanë qenë një nga çiftet më të dashur në Turqi dhe martesa e tyre në vitin 2014 bëri shumë bujë. Megjithatë, duket se dashuria ka përfunduar për Hazal Filiz Kucukkose, e njohur si Zejnep nga seriali “Dashuri e pafund”. Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori Tuan Tunali vendosën t’i japin fund martesës së tyre.

hazal filiz 003423QU

Zërat pas divorcit akuzuan aktoren për tradhti dhe ky mendohej të ishte shkaku i ndarjes.

hazal filiz 003445VC

“Nuk është aspak e vërtetë dhe nuk dua të flas për këtë, nuk dua t’i japë fare rëndësi këtyre thashethemeve të pavlera” – ka thënë aktorja.

hazal filiz 003423LU