Ou po Tuba ku e ka mendjen?

Bashkëshorti i aktores së mirënjohur Tuba Unsal, Mirgul Cabas është kapuOu opr mat nga gazetarët në shoqërinë e një biondeje bukuroshe. Ky i fundit është shprehur se ka qenë me të shoqen dhe se ishin duke bërë një foto “selfie”, por fotoja në fjalë nuk është hedhur në rrjetin social “instagram”. Nëse ka qenë vërtet […]

Lexo më shumë

Serhan Yavaş: Do të doja shumë të vizitoja Greqinë…

  “Do të doja shumë të vizitoja Greqinë…”Aktori është shprehur se Greqia i pëlqen shumë dhe dëshiron që një ditë ta vizitojë atë. Edhe pse është shumë afër Turqisë, nuk kam mundur ende ta vizitoj këtë vend të mrekullueshëm. Keni një kulturë të lashtë dhe të pasur, si edhe një trashëgimi kulturore të jashtëzakonshme. Kam […]

Lexo më shumë

Meryem Uzerli, “Vajza e kopertinave”

Eshte nje aktore dhe modele turko-gjermane lindur me 12 Gusht 1983, e cila u be e njohur ne rolin e saj ne serialin e famshem Hürrem Sultan (2011-2013) ne te cilin mori shume kritika dhe cmime, duke perfshire ketu edhe nje Golden Butterfly Award!Ajo lindi dhe u rrit ne Kassel, nje qytet i vogel ne […]

Lexo më shumë

Ajazi: Unë di të dashuroj si një turk

Ëndrra më e madhe e Ëjkysë është të bëhet një stiliste e suksesshme. Ajo jeton në një lagje të shtresës së mesme me të ëmën dhe vëllanë e saj të vogël. Ëjkyja njihet rastësisht me ortakun e Metes, Ajazin, i cili është një djalosh shumë i pashëm dhe i lakmuar nga femrat. Ajazi bën çmos […]

Lexo më shumë

Sekreti i Murat Jëlldërëmit dhe Merjem Uzerlisë!

  Të gjitha revistat shkruajnë për Murat Jëlldërëm dhe Merjem Uzerli. Të gjithë janë kureshtarë të dinë përgjigjen e pyetjes: A janë të dashuruar brenda serialit apo edhe jashtë tij?Disa burime bëjnë me dije se ata janë vërtet të dashuruar dhe se e fshehin këtë gjë nga të gjithë. Martesa e tyre në këtë serial […]

Lexo më shumë

Ja kush eshte Danna García

  Danna García Aktorja e bukur dhe e talentuar ndërkombëtare Danna Garsia ka lindur më 4 shkurt 1978 në Bogotá të Kolumbisë. Për 20 vite, “vajza flokartë”, siç u quajt në fillimet e karrierës, është shfaqur para publikut kolumbian në programe të ndryshme; edicioni i lajmeve për fëmijë “Notituticuanti”, të cilin e ka prezantuar që […]

Lexo më shumë