Jay Z i dhuroi 10 mijë trendafila Beyonces para performancës në Super Bowl

Showbiz

largea_jay-z-beyonce-rose-bowl-11455027222.jpg

 

Po flasim për një dashuri të çmendur!

Para se Beyonce të performonte në skenën e Super Bowl 50, i dashuri i saj Jay Z, e ka befasuar këngëtaren me mijëra trëndafila.Numri i trëndafilave ishte 10 mijë.Sipas Us Weekly, para se këngëtarja të paraqitej në skenën e Super Bowl me një audiencë gjigante, i dashuri i saj prej më shumë se tetë vitesh, nuk kishte ndryshe se si ta dëshmonte dashurinë etij, përveç se me një gjest të madh romantik.Performanca e yllit ishte e mahnitshme, dhe shumë e komentuar, ndoshta Jay Z i ndihmoi asaj t’i japë edhe një shkëndijë shtesë.Megjithatë, Beyonce kishte një javë goxha të mirë, pasi që ajo publikoi këngën e saj më të re “Formation” pa asnjë paralajmërim, e ndër të tjera këngëtarja zbuloi datat e turneut botëror.