Nuk ka të ndalur! Rita Ora bashkëpunon me firmën e njohur të këpucëve…

Showbiz

rita ora gius
Këngëtarja shqiptare Rita Ora vërtetë që nuk di të ndalet. Me shumë këngë solo dhe bashkëpunime të suksesshme Rita numëron suksesin e rradhës. 28-vjecarja kohët e fundit ka arritur të nënshkruajë një kontratë me firmën e njohur të këpucëve ‘Giuseppe Zanotti’ ku do të shërbejë si imazh në koleksionin e frymëzuar nga stili i saj.

rita ora1
Këtë ndodhi Rita nuk ka hezituar ta publikojë në profilin e saj zyrtar në Instagram. Ajo shkruan: “Shumë e entuziasmuar për lançimin e modeleve të këpucëve në bashkëpunim me Giuseppe Zanotti.” Koleksioni pritet të dalë në treg në ditën e sotme në Beverly Hills.

rita ora 3