Rita Ora paralajmëron këngën e saj të re

Rita Ora ka zbuluar se disa skena nga projekti më i ri muzikor “You Only Love Me”, i cili pritet të lançohet pasaditen e kësaj të mërkure. Këngëtarja ndau me ndjekësit një video në Instagram. Aty, ylli i popit shihet e zhveshur dhe e zhytur në  vaskë. Ndërsa në mbishkrimin e videos thekson: “Më shumë […]

Lexo më shumë

Probleme shëndetësore për Dilan Çiçek Deniz

Duket se as fundi i vitit të kaluar dhe as fillimi i vitit të porsaardhur nuk ka qenë me shumë fat për aktoren Dilan Çiçek Deniz. Pas ndarjes nga ish i dashuri i saj, regjisori i reklamave Thor Saevarsson, një problem shëndetësor i ka krijuar asaj dhimbje në shpatull  dhe e ka bërë ta pres […]

Lexo më shumë

A ndihet gati Besu Soral të bëhet nënë?

Besu Soral, në intervistën e fundit ka treguar se ajo kalon pjesën më të madhe gjatë ditëve të fundit, në sheshxhirim, për seritë e radhës të projektit të ri ku ndan rolet kryesore me emrat e njohur Akin Akinozu dhe Talat Bulut. Soral u shpreh se ndihet e lumtur që projekti u prit mirë nga […]

Lexo më shumë