Sherri me Beatrix, nuk i pengon motrat Hadërgjonaj të përkrahin Albanin!

Showbiz

hadergjonaj ramosaj
Ditën e djeshme këngëtari i hitit “A më do” Alban Ramosaj publikoi klipin e tij më të ri që mban titullin “Ëndrrat e mia”. Kënga u prit mjaft mirë nga publiku dhe u suportua shumë nga personazhet e njohur në rrjetet sociale.

hjki 208x400

Vëmendje tek ndjekësit mori edhe mbështetja nga të afërmit, veçanërisht nga Anxhelina dhe Agnesa. Ato kanë publikuar në profilet e tyre në ‘Instagram’ pjesë të këngës, duke ju kërkuar fansave që ta klikojnë. Me këtë veprim ato kanë treguar se marrëdhënia mes kushërinjve është përmiësuar dhe ata vazhdojnë të jenë sërish të bashkuar për të festuar sukseset e njëri-tjetrit.

jkl 1 213x400