Sociale

Dëbora mbulon vendin, ja rrugët e rrezikshme...

05-01-2019

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë me dije për situatën e rrugëve pas reshjeve të borës që kanë mbuluar një pjesë të mirë të vendit, teksa thekson se reshjet e dëborës...

Sociale

Ndryshe nga çdo vit, këtë herë «Nata e Bardhë» do ketë këta artistë!

26-11-2018

Nata e Bardhë është kthyer tashmë në një traditë në kryeqytet dhe jemi mësuar me festimet që zgjasin deri në orët e para të mëngjesit. Artistët që kanë performuar në...