Sport

Pas dy vitesh lidhje, Ronaldo dhe Georgina më në fund drejt altarit!

16-11-2018

Crisitiano Ronaldo i ka propozuar për martesë të dashurës së tij, Georgina Rodriguez. Gazeta më e shitur në Portugali, ‘Correrio da Manha’ raporton se Georgina ka pranuar propozimin e Ronaldos...

Sport

Sadiku refuzon Kombëtaren shqiptare, ja arsyeja

09-11-2018

Krejt papritmas, Loret Sadiku ka refuzuar ftesën e Kombëtares se Shqipërisë, pasi dëshiron që të luajë për Kosovën. Shqipëria ka vazhduar me rrëmbimin e lojtarëve shqiptarë te Kosovës edhe gjatë...