ronalsdonhdf

Cristiano Ronaaldo dhe Leo Messi do të mbeten kundërshtarët historik të futbollit botëror. Por kjo gjë nuk e pengon aspak djalin e Ronaldo-s të shpreh hapur adhurimin që ka për kundërshtarin e të atit.

1

Së fundmi Cristiano Ronaldo Junior ka vendosur t'i bashkohet botës së Instagramit. Vogëlushi vetëm 7-vjeçar ka hapur llogarinë e tij dhe ka filluar menjëherë të postojë disa foto. Ndër të parat ishte një foto ku ai kishte dalë duke takuar Messi-n, gjate ceremonisë “The Best” dhe me nënshkrimin që ka vendosur poshtë fotos i ka habitur të gjithë:
“Faleminderit idhulli im”- shkruan vogëlushi

1

1

1

1

1

Xing.al