Granit Xhaka surprizon bashkëshorten: Ti je gjithçka që më mungonte!

Sport

xhaka leonita
Futbollisti i njohur ka treguar shpesh herë dashurinë për bashkëshorten e tij dhe nuk rresht së e surprizuar atë. Sot, Leonita feston ditëlindjen dhe sigurisht urimin më të bukur e ka marrë pikërisht nga Graniti. “Gëzuar ditëlindjen zemra ime. U bëfsh edhe 100 vjeç. Zemër ti më dhe gjithçka që më mungonte, ti më qëndron pranë në çdo moment, fjalët janë të pakta për ty, por dije që të dua shumë. Kjo ditë zemër është një ditë shumë speciale jo vetëm për ty, por edhe për mua. Ti je gjithçka për mua. Faleminderoj Zotin që më bekoi me një njeri si ti. Të dua shumë bukuroshja ime dhe ishalla jemi përjetë bashkë. Të premtoj që gjithmonë do jem pranë teje.

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on