Kush do ta nisë ndeshjen, kush mund të lihet jashtë dhe kush është i padisponueshëm?

Sport

Manchester City vs Lyon

Man. City: Ederson; Walker, Fernandinho, Laporte, Cancelo; De Bruyne, Rodri, D Silva; Foden, Jesus, Sterling
Doubtful: Agüero

Lyon: Lopes; Denayer, Marcelo, Marçal; Dubois, Caqueret, Guimarães, Aouar, Cornet; Depay, Dembélé
Doubtful: Denayer, Cornet