Ndryshimi drastik i aktores Tilda Swinton

Aktorja me dukje ‘unisex’ nuk është më siç jemi mësuar ta shohim.Ajo ka ndryshuar komplet pamjen për rolin më të ri për filmin ‘Trainwreck’ dhe ata që e njohim madje edhe shumë aktoren, nuk do ta vërejnë që është ajo.Tilda Swinton nuk i ka më flokët e shkurtër dhe të bardhë e as lëkurën e […]

Lexo më shumë

“Harry Potter” bën magji, këndon “Slim Shady” të Eminem

Aktori i njohur për rolin tek filmi “Harry Potter”, Daniel Radcliffe, ka shfaqur talentin e tij edhe në muzikë.Gjatë një daljeje në një lokal të Kalifornisë, ai ka kënduar hitin e Eminemit, “The Real Slim Shady”.Këndimi i tij është xhiruar dhe është publikuar në internet. Ndërsa shihet se në skenë i është bashkëngjitur edhe e dashura.

Lexo më shumë

“Harry Potter” bën magji, këndon “Slim Shady” të Eminem

Aktori i njohur për rolin tek filmi “Harry Potter”, Daniel Radcliffe, ka shfaqur talentin e tij edhe në muzikë.Gjatë një daljeje në një lokal të Kalifornisë, ai ka kënduar hitin e Eminemit, “The Real Slim Shady”.Këndimi i tij është xhiruar dhe është publikuar në internet. Ndërsa shihet se në skenë i është bashkëngjitur edhe e dashura.

Lexo më shumë

Lady Gaga, këshilla “magjike” mbi dashurinë

“Shko lexo tweet – in që Gaga më postoi mua pak muaj më parë. Është fatsjellës në dashuri, sepse nuk është një tweet, por një formulë magjike”, shkruajti Swift.Zmadho fotografinëLady Gaga, këshilla “magjike” mbi dashurinë Taylor Swift ka zbuluar një dhunti të panjohur të Lady Gaga-s. Sipas këngëtares 25 – vjeçare, Gaga e ka ndihmuar […]

Lexo më shumë

Lady Gaga, këshilla “magjike” mbi dashurinë

“Shko lexo tweet – in që Gaga më postoi mua pak muaj më parë. Është fatsjellës në dashuri, sepse nuk është një tweet, por një formulë magjike”, shkruajti Swift.Zmadho fotografinëLady Gaga, këshilla “magjike” mbi dashurinë Taylor Swift ka zbuluar një dhunti të panjohur të Lady Gaga-s. Sipas këngëtares 25 – vjeçare, Gaga e ka ndihmuar […]

Lexo më shumë

Kate Moss shumë afër divorcit

Kate Moss dhe bashkëshorti i saj, Jamie Hince janë pothuajse të ndarë, pasi jetojnë larg njëri – tjetrit dhe kanë shumë javë që nuk flasin. 41 – vjeçarja Moss u pa të udhëtone vetëm drej Londrës javën e kaluar.Me një veshje të thjeshtë dhe me hije të errta poshtë syve, supermodelja tregonte një pamje të […]

Lexo më shumë

Kate Moss shumë afër divorcit

Kate Moss dhe bashkëshorti i saj, Jamie Hince janë pothuajse të ndarë, pasi jetojnë larg njëri – tjetrit dhe kanë shumë javë që nuk flasin. 41 – vjeçarja Moss u pa të udhëtone vetëm drej Londrës javën e kaluar.Me një veshje të thjeshtë dhe me hije të errta poshtë syve, supermodelja tregonte një pamje të […]

Lexo më shumë

18 korrik, nis në Tring Kampionati Zviceran

Duke nisur nga 18 korriku në mbrëmje platforma Tring do të shtojë në listën e transmetimeve ekskluzive të eventeve sportive edhe superligen zvicerane. Të gjithë ju dashamirësit e futbollit do të kenë mundësi të ndiqni në kanalet e sportit në Tring sfidat më të bukura të çdo jave të kampionatit.

Lexo më shumë

Vidal në Real deri më 2020

Klubi nga Santiago Bernabeu ka përgatitur një ofertë të madhe për blerjen e reprezentuesit kilian. Real Madrid vazhdon të jetë i interesuar për transferimin e mesfushorit të Juventusit, Arturo Vidal. “Los Blancos” janë të gatshëm të paguajnë 50 milionë euro për transferimin e Vidalit, të cilit i kanë bërë gati kontratë deri në vitin 2020 […]

Lexo më shumë

Vidal në Real deri më 2020

Klubi nga Santiago Bernabeu ka përgatitur një ofertë të madhe për blerjen e reprezentuesit kilian. Real Madrid vazhdon të jetë i interesuar për transferimin e mesfushorit të Juventusit, Arturo Vidal. “Los Blancos” janë të gatshëm të paguajnë 50 milionë euro për transferimin e Vidalit, të cilit i kanë bërë gati kontratë deri në vitin 2020 […]

Lexo më shumë