Hueyda El Saied tregon dy njerëzit e saj më të dashur

Hueyda El Saied jeton prej vitesh larg Shqipërisë, por herë pas here rikthehet edhe këtu. Ajo është më e lumtur se kurrë me gjithçka po përjeton në këtë moment të jetës së saj.  Ajo ka publikuar një foto krah partnerit të saj prej vitesh, me të cilin marrëdhënia vetëm forcohet çdo ditë. Bashkangjitur fotos ajo […]

Lexo më shumë

Afërdita Dreshaj surprizohet nga bashkëshorti i saj

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl janë një nga çiftet më të dashuruar dhe të komentuar të momentit. Ata të dy edhe pse një çift i ri dinë t’a ndërthurin jetën e tyre profesionale me atë personale në mënyrë perfekte dhe gjithmonë ia dalin të kalojnë kohë pranë njëri-tjetrit.  Së fundmi, Afërdita ka publikuar një video […]

Lexo më shumë