Përshkrimi

Një histori origjinale që prek problematikat aktuale të çifteve të të gjitha moshave. Paula është një grua e palumtur, e martuar me një burrë arrogant dhe maskilist. Alehandro është një sipërmarrës i suksesshëm, i cili është zënë ngushtë në një raport posesiv me ish-gruan e tij. Paula dhe Alehandro kanë qenë të dashuruar me njëri-tjetrin në universitet dhe takohen sërish pas shumë vitesh nëpërmjet fëmijëve të tyre, duke kuptuar kështu se atë dashuri të së shkuarës e kanë ende gjallë në shpirt.

Nga e hëna në të premte, ora 18:30 në 3Plus.

Ritransmetimi: E hënë – E premte ora 12:45 në 3Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 112

25-04-2019

EPISODI 112

Psikiatri i Tanias konfirmon se ajo nuk po i merr ilaçet dhe kjo është arsyeja q&...

më shumë

EPISODI 111

24-04-2019

EPISODI 111

Tania dhe Marisoli bëhen gati t’i japin një mësim Mirnës, por ajo bashko...

më shumë

EPISODI 110

23-04-2019

EPISODI 110

Hulio i kërkon Berenises që t’i japë një mundësi dashurisë s&e...

më shumë

EPISODI 109

22-04-2019

EPISODI 109

Sonia i thotë Amparos se është e pamundur ta heqin qafe Rohelion. Nga ana tjetë...

më shumë

EPISODI 108

19-04-2019

EPISODI 108

Rohelio arrin ta bindë Sonian se gjoja ai e do dhe nuk do t’i bënte zemra që ...

më shumë

EPISODI 107

18-04-2019

EPISODI 107

Pasi Danieli i rrëfen Hulios se ç‘ndodhi midis tij dhe Marisolit, ky i fundit e ...

më shumë

EPISODI 106

17-04-2019

EPISODI 106

Më në fund, Marisoli arrin ta joshë Danielin, por ai ndihet në faj. Leila, ish...

më shumë

EPISODI 105

15-04-2019

EPISODI 105

Tania dhe Marisoli shfrytëzojnë zemërimin e Danielit për të folur keq p&e...

më shumë

EPISODI 104

15-04-2019

EPISODI 104

Pas aksidentit me makinë, Sonia bie në koma edhe pse asnjë organ nuk i ësht&eu...

më shumë

EPISODI 103

11-04-2019

EPISODI 103

Rohelio porosit Erneston, shokun e tij që vret me pagesë, të frikësojë So...

më shumë

EPISODI 102

11-04-2019

EPISODI 102

Rohelio nuk pranon t’ia shesë Patrisios aksionet e tij. Danieli zemërohet me Beren...

më shumë

EPISODI 101

10-04-2019

EPISODI 101

Berenise gjen forcë për të shkuar në rajonin e policisë dhe për t&eu...

më shumë

EPISODI 100

09-04-2019

EPISODI 100

Në mënyrë që babai i tyre të mos marrë vesh se Maurisio po drogohet...

më shumë

EPISODI 99

08-04-2019

EPISODI 99

Dr. Martini s’e fsheh dot emocionin që ndien kur sheh Tanian dhe kjo gjë nuk kalon...

më shumë

EPISODI 98

05-04-2019

EPISODI 98

Paula përpiqet shumë ta qetësojë Berenisen pasi e reja takon Hose Luisin, seps...

më shumë

EPISODI 97

04-04-2019

EPISODI 97

Hose Luisi i premton Kristinës se do ta dojë dhe do të përpiqet të fitoj&...

më shumë

EPISODI 96

03-04-2019

EPISODI 96

Kristina i kërkon vajzës së saj, Berenises, që ta kuptojë se ajo s’...

më shumë

EPISODI 95

01-04-2019

EPISODI 95

Kristina pranon të lërë Patrision dhe të lidhet me Hose Luisin dhe ësht&e...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Gossip

Lufta me kancerin e tjetërsoi, por Edith…

21-11-2018

Lufta me kancerin e tjetërsoi, por Edith Gonzalez fitoi «betejën e jetës»!

Aktorja e serialit më të ri në Tring, "Një dashuri nga e shkuara", ësht&e... më shumë

Gjithçka që nuk dini mbi serialin «Një d…

21-11-2018

Gjithçka që nuk dini mbi serialin «Një dashuri nga e shkuara» i cili starton sot në 3Plus!

Me një kast të mrekullueshëm aktorësh si Edith Gonzales, Ramiro Fumazoni, Umbe... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display