Përshkrimi

Një grua e traditave që ruan me fanatizem pushtetin e saj nuk mund të pranojë një nuse që nuk e ka zgjedhur ajo. Syreja nuk do të imponoje asgjë , ajo është papritur e dashuruar me djalin e madh të një familjeje të rëndësishme. Ajo pranon të lërë Stambollin, te lërë pas ëndrren e saj për muzikën, pa ditur se çdo t’i ofronte shtepia e saj e re.

A do të ketë forcë një dashuri për të mposhtur luftën e brezave, luftën me traditatat dhe zakonet e shekujve?

Bazuar në një ngjarje të vërtetë, në Tring vjen një tjetër serial shumë i sukseshem, me nje kast të mrekullueshëm aktorësh.

Ndiqni serialin Nusja nga Stambolli cdo te premte ora 21:00 ne Jolly HD.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 159-160-161

20-07-2018

EPISODI 159-160-161

Policia arreston Fikretin për gjetjen e lëndës narkotike në avionin e linj&eum...

më shumë

EPISODI 156-157-158

13-07-2018

EPISODI 156-157-158

Burxhuja nuk pranon te martohet me Osmanin dhe largohet nga dasma. Syreja mëson të v&eum...

më shumë

EPISODI 153-154-155

06-07-2018

EPISODI 153-154-155

Si do të shkojë përballja mes Syrejasë dhe Gëzdes? Si do ta justifikoj&eu...

më shumë

EPISODI 150-151-152

29-06-2018

EPISODI 150-151-152

Gozde i dërgon Farukut lule në shtëpi, gjë që do ta shqetësojë ...

më shumë

EPISODI 147-148-149

22-06-2018

EPISODI 147-148-149

Syreja shqetësohet kur kupton se vonesa e Farukut në darkën e inaugurimit nuk ë...

më shumë

EPISODI 144-145-146

14-06-2018

EPISODI 144-145-146

Murati ka lënë një letër për të ëmën. Esmaja i kërkon...

më shumë

EPISODI 141-142-143

08-06-2018

EPISODI 141-142-143

Ipeku i dërgon filmimet e Farukut me Halimin Syrejasë nga një numër i fshehte...

më shumë

EPISODI 138-138-140

01-06-2018

EPISODI 138-138-140

Ipeku është sërish shtatzënë dhe Ada po reagon mirë ndaj kurës...

më shumë

EPISODI 135-136-137

25-05-2018

EPISODI 135-136-137

Faruku fton Ademin në piknikun që familja Boran organizon çdo fillim pranvere. Fa...

më shumë

EPISODI 132-133-134

18-05-2018

EPISODI 132-133-134

Rejhani arratiset nga spitali. Fikreti merr Aden dhe Ipekun dhe kthehet bashke me to ne shtëp...

më shumë

EPISODI 129-130-131

11-05-2018

EPISODI 129-130-131

Faruku debaton me Fikretin për projektin e ri që Fikerti do të nisë. Mikeshat ...

më shumë

EPISODI 126-127-128

04-05-2018

EPISODI 126-127-128

Ademi përfundon në urgjencë, ndërkohë që Dilara është n&eu...

më shumë

EPISODI 123-124-125

27-04-2018

EPISODI 123-124-125

Ademi është i shkatërruar nga ana psikologjike, ndërkohë që Rejhani ...

më shumë

EPISODI 120-121-122

20-04-2018

EPISODI 120-121-122

Si do të reagojë gjithë familja Boran pas lajmit të martesës së Bade...

më shumë

EPISODI 117-118-119

13-04-2018

EPISODI 117-118-119

Esmaja kundërshton ashpër vendimin e Muratit për t'u martuar me Baden. Ipeku organi...

më shumë

EPISODI 114-115-116

06-04-2018

EPISODI 114-115-116

Operacioni i Begymit nuk del me sukses dhe ajo ndahet nga jeta. Ipeku kërkon të hakmerre...

më shumë

EPISODI 111-112-113

30-03-2018

EPISODI 111-112-113

Rejhani dorëzohet në polici. Ndarja nga i biri, Ademi do të jetë shumë i ...

më shumë

EPISODI 108-109-110

23-03-2018

EPISODI 108-109-110

Ipeku nuk arrin ta besojë se Fikreti kërkon të ndahet nga ajo. Si do të reagoj...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Video


Gossip

Dy aktorët e «Nusja nga Stambolli» i jap…

22-09-2018

Dy aktorët e «Nusja nga Stambolli» i japin fund lidhjes së tyre dhe 'hakmerren' kështu

Aktorët e "Nusja nga Stambolli", Berkay Mustal dhe Hira Koyuncouglu u njohën në she... më shumë

Nuk do të prisni më gjatë: Ja kur nis në…

15-09-2018

Nuk do të prisni më gjatë: Ja kur nis në Tring sezoni i tretë i «Nusja nga Stambolli»

Për 2 sezone rresht historia e Boranëve dhe Syrejasë, nuses nga Stambolli na mbajti... më shumë

Vizitë surprizë në shesh xhirimin e «Nus…

14-09-2018

Vizitë surprizë në shesh xhirimin e «Nusja nga Stambolli»

Bashkëshortja e Ozcan Deniz, Feyza Aktan Deniz dhe vogëlushi i saj vizituan kastin e "Nu... më shumë

Miqësia 25 vjeçare e Ozcan Deniz me arti…

12-09-2018

Miqësia 25 vjeçare e Ozcan Deniz me artistin turk, tashmë edhe fëmijët e tyre në të njëjtat gjurmë

Mahsun Kirmirzigul është një artist i njohur turk. Ai është këng&eum... më shumë

Si do të vijnë në këtë sezon Faruk dhe S…

12-09-2018

Si do të vijnë në këtë sezon Faruk dhe Syreja? Na e tregojnë vet aktorët!

Pritet të nis në tetor sezoni i tretë i "Nusja nga Stambolli". Ky sezon do të ... më shumë

Zbuloni surprizat e sezonit të 3-të «Nus…

05-09-2018

Zbuloni surprizat e sezonit të 3-të «Nusja nga Stambolli», ja se kur fillon!

"Nusja nga Stambolli" na mbajti të mbërthyer përpara ekranit të Tring për... më shumë

Vajza e rritur e Faruk dhe Syreja u zgjo…

29-08-2018

Vajza e rritur e Faruk dhe Syreja u zgjodh por shihni cila është vogëlushja që do të shfaqet në episodet e para

Të gjithë jemi në pritje të sezonit të tretë të "Nusja nga Stam... më shumë

Ndahet çifti i njohur nga «Nusja nga Sta…

29-08-2018

Ndahet çifti i njohur nga «Nusja nga Stambolli»

Aktorët e "Nusja nga Stambolli", Berkay Mustal dhe Hira Koyuncouglu u njohën në she... më shumë

Ahsen Eroglu vjen si vajza e Syrejasë dh…

28-08-2018

Ahsen Eroglu vjen si vajza e Syrejasë dhe Farukut, ja çfarë do të thotë për të ky rol

Së shpejti, pritet të nisë sezoni i ri i "Nusja nga Stambolli". Në sezonin e d... më shumë

Shtohet kasti i «Nusja nga Stambolli», n…

22-08-2018

Shtohet kasti i «Nusja nga Stambolli», një tjetër aktore e njohur në sezonin e ri

Priten të nisin xhirimet e sezonit të tretë të "Nusja nga Stambolli". Pas Mera... më shumë

Asli Enver rikthehet në krahët e Murat B…

16-08-2018

Asli Enver rikthehet në krahët e Murat Boz, ja e vërteta!

Ashtu si lajmi se Asli Enver u nda nga Murat Boz tronditi mijëra fansa, edhe lajmi se dy akto... më shumë

Pas 200 audicioneve zgjidhet vajza e Far…

16-08-2018

Pas 200 audicioneve zgjidhet vajza e Faruk dhe Syrejasë tek «Nusja nga Stambolli»

Nis në Shtator sezoni i ri i "Nusja nga Stambolli". Në episodet e fundit, Syreja solli n... më shumë

Ozcan Deniz, një baba i shkëlqyer: «Jam …

16-08-2018

Ozcan Deniz, një baba i shkëlqyer: «Jam i bekuar»

Aktori i njohur u bë baba vetëm pak muaj më parë. Partnerja e tij Feyza Deniz, s... më shumë

Pas 4 muajsh të ndarë, Murat Boz dhe Asl…

15-08-2018

Pas 4 muajsh të ndarë, Murat Boz dhe Asli Enver mund të martohen?

Mediat turke kanë treguar se se Murat dhe Asli mund të diskutojnë për martes&eum... më shumë

Zbuloni aktoren e re që do t'i bashkohet…

13-08-2018

Zbuloni aktoren e re që do t'i bashkohet sezonit të ri të «Nusja nga Stambolli»

Një projekt ambicion do të jetë sezoni i tretë i serialit "Nusja nga Stambolli... më shumë

Vogëlushi i Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan …

09-08-2018

Vogëlushi i Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan qenka një kopje e...

Kuzey është vogëlushi i Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan. Bashkëshortja e aktorit k... më shumë

Aktori turk merr një propozim për martes…

07-08-2018

Aktori turk merr një propozim për martesë siç nuk keni parë kurrë më parë

Aktori i njohur i "Nusja nga Stambolli" ka marrë një propozim të pazakontë. Nj&e... më shumë

200 fëmijë në garë për të qenë vajza e v…

06-08-2018

200 fëmijë në garë për të qenë vajza e vogël e Syrejasë dhe Farukut

"Nusja nga Stambolli" do të nisë së shpejti xhirimet e sezonit të tretë. ... më shumë

Aktorja turke ndan një foto nga fëmijëri…

04-08-2018

Aktorja turke ndan një foto nga fëmijëria dhe tregon historinë e trishtë që fshihet pas saj

Ozge Borak, aktorja e njohur nga "Nusja nga Stambolli" ka ndarë një fotografi nga fë... më shumë

Përfundon sezoni i dytë i «Nusja nga Sta…

20-07-2018

Përfundon sezoni i dytë i «Nusja nga Stambolli», cilin serial do të shihni çdo të premte në Jolly HD?

Sezoni i dytë i "Nusja nga Stambolli" ka përfunduar mbrëmjen e së premtes... më shumë

Përfundon sot në Tring sezoni i dytë i «…

20-07-2018

Përfundon sot në Tring sezoni i dytë i «Nusja nga Stambolli», çfarë do të shihni në episodet e fundit?

"Nusja nga Stambolli" ka qenë një ndër serialet më të pëlqyer në... më shumë

Dhimbje e madhe në familjen e Ozcan Deni…

16-07-2018

Dhimbje e madhe në familjen e Ozcan Deniz, ndahet nga jeta...

Aktori Ozcan Deniz ka humbur babain e tij pas një sëmundje të rëndë nga e... më shumë

Edhe pse të ndarë, Murat Boz ruan ende k…

14-07-2018

Edhe pse të ndarë, Murat Boz ruan ende këtë kujtim nga Asli Enver dhe refuzon publikisht ta fshijë

Lajmi i ndarjes së Asli Enver dhe Murat Boz tronditi shumë fansa të dy aktorëv... më shumë

Periudhë e vështirë pas ndarjes? Bëni ed…

07-07-2018

Periudhë e vështirë pas ndarjes? Bëni edhe ju si Asli Enver!

Padyshim, të ndahesh pas një periudhë të gjatë është një v... më shumë

Asli u nda nga Murat por si është marrëd…

29-06-2018

Asli u nda nga Murat por si është marrëdhënia me familjarët e tij?

Asli Enver dhe Murat Boz i dhanë fund lidhjes së tyre pas 2 vitesh së bashku. Ata s... më shumë

Burcu nga «Nusja nga Stambolli»: Ja çfar…

26-06-2018

Burcu nga «Nusja nga Stambolli»: Ja çfarë nuk do harroj kurrë nga ky serial

Ebru Sahin ose Burcu në serialin "Nusja nga Stambolli" ka dhënë një intervist&eu... më shumë

Murat nga «Nusja nga Stambolli» vjen më …

22-06-2018

Murat nga «Nusja nga Stambolli» vjen më një tjetër projekt të suksesshëm

Murat nga "Nusja nga Stambolli" do të vijë në ekranin turk me projektin e ri "Melekle... më shumë

Gruaja e Ozcan Deniz komentohet për form…

19-06-2018

Gruaja e Ozcan Deniz komentohet për format e saj menjëherë pas lindjes

Feyza Aktan është bërë e njohur si gruaja e aktorit Ozcan Deniz. Edhe pse pref... më shumë

«Nusja nga Stambolli» mbyll xhirimet; të…

16-06-2018

«Nusja nga Stambolli» mbyll xhirimet; të gjithë të lodhur nga Faruk Boran

Seriali “Nusja nga Stambolli” mbylli xhirimet e tij këtë javë dhe p&eum... më shumë

Ozcan Deniz niset me familjen e tij për …

13-06-2018

Ozcan Deniz niset me familjen e tij për pushime

Ozcan Deniz ka çelur zyrtarisht sezonin e pushimeve. Ai ka udhëtuar në Gocek s&eu... më shumë

I ofruan para për një natë, aktorja turk…

08-06-2018

I ofruan para për një natë, aktorja turke sqaron fansat

Aktorja Ozge Burak është diskutuar shumë këto ditë në media për... më shumë

Pas përfundimit të «Nusja nga Stambolli»…

06-06-2018

Pas përfundimit të «Nusja nga Stambolli», Asli Enver do ta gjeni në Meksikë!

Meksika, është ky destinacioni i aktores Asli Enver këtë verë. Ajo pritet... më shumë

Aktorja nga «Nusja nga Stambolli» e nevr…

05-06-2018

Aktorja nga «Nusja nga Stambolli» e nevrikosur nga ky propozim: Është i pamoralshëm

Ozge Borak e njohur për shkak të interpretimit të saj në "Nusja nga Stambolli... më shumë

Murat Boz i dërgon mesazhe Asli Enver?

05-06-2018

Murat Boz i dërgon mesazhe Asli Enver?

Murat Boz dhe aktorja Asli enver i dhanë fund lidhjes së tyre thuajse 3 vjeçare n... më shumë

Asli Enver, planifikon pushimet e shumëp…

04-06-2018

Asli Enver, planifikon pushimet e shumëpritura verore...

Asli Enver duket se meri po i pret pushimet verore. Aktorja e njohur, ka patur një periudhë... më shumë

Futbollisti serb tradhton gruan e tij me…

31-05-2018

Futbollisti serb tradhton gruan e tij me Asli Enver? Ja çfarë është shkruar sot në shtypin turk

Gjithçka ka nisur nga një lajm i gazetës Express në Serbi sipas të cil&eu... më shumë

Konflikti mes Asli Enver dhe Ozcan Deniz…

31-05-2018

Konflikti mes Asli Enver dhe Ozcan Deniz mer përmasa të mëdha, ja përse të gjithë mbështesin aktoren e njohur

Disa ditë më parë u shkrua për mosmarrëveshjet mes Asli Enver dhe Ozcan D... më shumë

Thuajse një muaj e ndarë nga Murat Boz, …

26-05-2018

Thuajse një muaj e ndarë nga Murat Boz, Asli Enver ende e trishtuar

Asli Enver vijon të shfaq shenjat e trishtimit nga ndarja e saj prej këngëtarit Mur... më shumë

Asli Enver shfaq pakënaqësi ndaj Ozcan D…

25-05-2018

Asli Enver shfaq pakënaqësi ndaj Ozcan Deniz, shtypi turk i quan kapriço

"Nusja nga Stambolli" është duke xhiruar seritë e tij të fundit. Edhe pse ka x... më shumë

Surprizë për Ozcan Deniz në shesh xhirim…

23-05-2018

Surprizë për Ozcan Deniz në shesh xhirimin e «Nusja nga Stambolli»

Aktori i njohur Ozcan Deniz ka festuar 46 vjetorin e tij. Edhe pse dhurata më e bukur ishte l... më shumë

Pas përfundimit të xhirimeve të «Nusja n…

19-05-2018

Pas përfundimit të xhirimeve të «Nusja nga Stambolli», Asli Enver vendos të shkojë në Meksikë

Murat Boz dhe Asli Enver tronditën të gjithë fansat me lajmin e ndarjes së tyr... më shumë

Ozcan Deniz do ju bëj të përloteni me kë…

19-05-2018

Ozcan Deniz do ju bëj të përloteni me këtë dedikim kushtuar djalit të tij të porsalindur

Ozcan Deniz, aktori i njohur nga "Nusja nga Stambolli" ka ndarë një foto me të gjit... më shumë

Lejen e lindjes e merr edhe Ozcan Deniz…

15-05-2018

Lejen e lindjes e merr edhe Ozcan Deniz, shtyhen xhirimet e episodeve finale të «Nusja nga Stambolli»

30 Prilli do të mbahet mend si një ditë e shënuar në jetën e aktorit... më shumë

A mund të ketë një rikthim të Asli Enver…

12-05-2018

A mund të ketë një rikthim të Asli Enver me Murat Boz?

A mund të ketë një rikthim të Asli Enver me Murat Boz? Në fakt, familjar&... më shumë

Aktori i njohur si Osman përballë Asli E…

12-05-2018

Aktori i njohur si Osman përballë Asli Enver jo vetëm në serialin «Nusja nga Stambolli»

Gyven Murat Akpinar ka lindur më 1 Janar 1988 në Stamboll. Ai përfundoi studimet p&... më shumë

Ipek nga “Nusja nga Stambolli” prej dy v…

11-05-2018

Ipek nga “Nusja nga Stambolli” prej dy vitesh e dashuruar me aktorin e njohur turk

Dilara Aksyjek ka lindur më 24 korrik 1987 në Izmir. Ajo përfundoi studimet për ... më shumë

Pas fansave, Asli Enver suprizohet sëris…

11-05-2018

Pas fansave, Asli Enver suprizohet sërish për ditëlindje, këtë herë në sheshxhirimin e «Nusja nga Stambolli»!

Jo vetëm fansat, por edhe kolegët kanë organizuar një festë surprizë p... më shumë

Asli Enver feston sot ditëlindjen, fansa…

10-05-2018

Asli Enver feston sot ditëlindjen, fansat i bëjnë një surprizë emocionuese

Asli Enver feston sot më 10 maj ditëlindjen e saj. Aktorja e njohur e "Nusja nga Stambol... më shumë

A po ndërhyn mamaja e Ozcan Deniz në mar…

07-05-2018

A po ndërhyn mamaja e Ozcan Deniz në martesën e tij me 25 vjeçaren?

Mamaja e Ozcan Deniz ka dhënë mbështetjen e saj maksimale për nusën e dja... më shumë

Gabimet në serialin «Nusja nga Stambolli…

05-05-2018

Gabimet në serialin «Nusja nga Stambolli» që shumë pak prej jush mund t'i kenë vënë re

  Edhe në produksionet më të mëdha ndodhin disa gabime të vogla q&e... më shumë

Asli Enver dhe Murat Boz u ndanë për shk…

04-05-2018

Asli Enver dhe Murat Boz u ndanë për shkak të familjarëve?

Tashmë sigurisht të gjithë kërkojnë arsyen e ndarjes së çiftit ... më shumë

Pas lajmit të mrekullueshëm se u bë baba…

02-05-2018

Pas lajmit të mrekullueshëm se u bë baba, Ozcan Deniz përjeton situatën që askush s'do e dëshironte

Aktori i njohur Ozcan Deniz, prej pak ditësh, është bërë baba i një ... më shumë

Ozcan Deniz bëhët baba, lajmin e jep vet…

30-04-2018

Ozcan Deniz bëhët baba, lajmin e jep vet aktori

Ozcan Deniz ka njoftuar të gjithë se djali i tij erdhi në jetë. Aktori i "Nusj... më shumë

Pas ndarjes së Asli Enver dhe Murat Boz …

27-04-2018

Pas ndarjes së Asli Enver dhe Murat Boz fshihet ish bashkëshortja e aktorit?

Eliz Sakucoglu është ish bashkëshortja e aktorit dhe këngëtarit Murat Boz... më shumë

Gjendja emocionale e Asli Enver pas ndar…

26-04-2018

Gjendja emocionale e Asli Enver pas ndarjes ndikon në xhirimet e «Nusja nga Stambolli»

Një javë më parë, lajmi se Asli Enver u nda nga i dashuri i saj prej më s... më shumë

Asli Enver le pas ndarjen, udhëton drejt…

26-04-2018

Asli Enver le pas ndarjen, udhëton drejt...

Pas ndarjes nga Murat Boz, me të cilin kishte një lidhje 2.5 vjeçare dhe së sh... më shumë

Murat Boz flet pas ndarjes: Asli është…

25-04-2018

Murat Boz flet pas ndarjes: Asli është...

Murat Boz dhe Asli Enver tronditën të gjithë fansat me lajmin e ndarjes së tyre... më shumë

Murat Boz dhe Asli Enver, zbulojnë arsye…

25-04-2018

Murat Boz dhe Asli Enver, zbulojnë arsyet që cuan drejt ndarjes...

Çifti i njohur turk kishin një lidhje mbi 2 vjeçare bashkë dhe shumë sh... më shumë

Asli dhe Murat anuluan martesën, por për…

24-04-2018

Asli dhe Murat anuluan martesën, por përse nuk i fshijnë fotot bashkë?

Murat Boz dhe Asli Enver vendosën të ndaheshin vetëm pak para martesës së t... më shumë

Tre aktorë të rëndësishëm largohen nga k…

23-04-2018

Tre aktorë të rëndësishëm largohen nga kasti i «Nusja nga Stambolli»

"Nusja nga Stambolli" është një nga serialet më të ndjekur jo vetëm ... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display