Talenti i pazbuluar i Asli Enver: Jo vetëm një aktore e zonja!

asli pikture
Asli Enver ka mahnitur të gjithë së fundmi me detajin që ka zbuluar rreth pasioneve të saj. Aktorja e serialit "Nusja nga Stambolli", ka postuar në rrjete sociale një profil të veçantë, të vizatuar me laps. Pjesa akoma më e veçantë e këtij postimi, është fakti se ka qenë pikërisht Asli ajo që e ka vizatuar portretin. Aktorja ka treguar kështu se jo vetëm në aktrim, por edhe në fusha të tjera të artit ajo është mjaft e zonja.

asli enver m 094347PY


Mahnit aktorja e njohur 37 vjeçare në pë…

13-04-2019

Mahnit aktorja e njohur 37 vjeçare në përformancën si modele

Aktorja e njohur e serialit "Nusja nga Stambolli", Ozge Borak ka marrë pjesë së fun... më shumë

Talenti i pazbuluar i Asli Enver: Jo vet…

23-03-2019

Talenti i pazbuluar i Asli Enver: Jo vetëm një aktore e zonja!

Asli Enver ka mahnitur të gjithë së fundmi me detajin që ka zbuluar rreth pasion... më shumë

U divorcuan apo jo? Ja çfarë po ndodh me…

15-03-2019

U divorcuan apo jo? Ja çfarë po ndodh me Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan!

Aktori i serialit "Nusja nga Stambolli" Ozcan Deniz, është përfolur shpesh muajt e fu... më shumë

E pazakontë: Ozcan Deniz dhe Asli Enver …

14-03-2019

E pazakontë: Ozcan Deniz dhe Asli Enver kërcënohen me vdekje!

Fama, jo gjithmonë, sjell pasoja pozitive në jetën e njerëzve të njohur. ... më shumë

Ozcan Deniz drejt divorcit: Kushtet e ve…

17-01-2019

Ozcan Deniz drejt divorcit: Kushtet e vendosura nuk po funksionojnë!

Aktori i serialit "Nusja nga Stambolli" Ozcan Deniz dhe bashkëshortja e tij Feyza Aktan, jan&eu... më shumë

Ka apo jo dasëm në horizont? Asli Enver …

10-01-2019

Ka apo jo dasëm në horizont? Asli Enver i përgjigjet të gjithë gazetarëve!

Rikthimi i Asli Enver dhe Murat Boz pas disa muajsh të ndarë, i ka bërë të... më shumë

Mamaja e Murat Boz bën që ai dhe Asli të…

08-01-2019

Mamaja e Murat Boz bën që ai dhe Asli të jetojnë të ndarë?

Çifti i mirënjohur dhe i shumë pëlqyer turk, Murat Boz dhe Asli Enver pas di... më shumë

U ndanë para pak muajsh, dy aktorët turk…

05-01-2019

U ndanë para pak muajsh, dy aktorët turk vendosin të ribashkohen!

Berkay Hardal dhe Hira Koyuncuoglu e nisën historinë e tyre të dashurisë duke pu... më shumë

Edhe pse vetëm 9 muajsh, Ozcan Deniz e k…

12-12-2018

Edhe pse vetëm 9 muajsh, Ozcan Deniz e ka planifikuar të ardhmen e djalit të tij!

Aktori i serialit "Nusja nga Stambolli", Ozcan Deniz, është bërë së fundmi ... më shumë

Vetëm me një veprim, Ozcan Deniz sapo i …

06-12-2018

Vetëm me një veprim, Ozcan Deniz sapo i «rrëmbeu» zemrën të gjithë ndjekësve!

Aktori i njohur i serialit "Nusja nga Stambolli" i ka 'zbukuruar' ditën të gjithë fan... më shumë

Murat Boz rikthehet në shtëpinë e Asli E…

04-12-2018

Murat Boz rikthehet në shtëpinë e Asli Enver…

Një lidhje shumë e ndërlikuar dhe e përfolur kjo e Murat Boz me Asli Enver. Pa... më shumë

Postoi foton e Fahriye, Ozcan Deniz sqar…

04-12-2018

Postoi foton e Fahriye, Ozcan Deniz sqaron «keqkuptimet»!

Ditën e djeshme, aktori i serialit "Nusja nga Stambolli", ka publikuar një foto të vj... më shumë

Si u rikthye Asli Enver, pas ndarjes së …

03-12-2018

Si u rikthye Asli Enver, pas ndarjes së bujshme, përsëri me Murat Boz?

Dyshja Asli Enver dhe Murat Boz kanë qenë më të përfolur e këtij vit... më shumë

Ozcan Deniz sapo i rikujtoi Burak Ozcivi…

03-12-2018

Ozcan Deniz sapo i rikujtoi Burak Ozcivit historinë e tij me Fahriyen!

Aktori i serialit "Nusja nga Stambolli", Ozcan Deniz, ka qenë në një marrëdh&eum... më shumë

Ozcan Deniz publikon foton e djalit dhe …

27-11-2018

Ozcan Deniz publikon foton e djalit dhe zbulon «idhullin» e tij!

Ozcan Deniz është bërë baba, por që nga ai moment është treguar s... më shumë

Vërtetohet ribashkimi i Asli me Murat: F…

26-11-2018

Vërtetohet ribashkimi i Asli me Murat: Fotoja e parë e çiftit!

Para pak ditësh, lajmi i rikthimit të aktores së serialit "Nusja nga Stambolli", Asli... më shumë

7-muaj nga ndarja e tyre e bujshme, çift…

23-11-2018

7-muaj nga ndarja e tyre e bujshme, çifti turk rikthehen përsëri bashkë!

Këngëtari Murat Boz dhe aktorja turke Asli Enver japin lajmin e ribashkimit pas 7-muaj n... më shumë

Ozcan Deniz po kalon një krizë financiar…

17-11-2018

Ozcan Deniz po kalon një krizë financiare?

Aktori i njohur i serialit "Nusja nga Stambolli" , pavarësisht sukseseve të projekteve t&e... më shumë

Ozcan Deniz dhe Feyza bëjnë daljen e par…

15-11-2018

Ozcan Deniz dhe Feyza bëjnë daljen e parë publike pasi u bënë prindër për herë të parë!

Aktori i serialit "Nusja nga Stambolli" Ozcan Deniz dhe bashkëshortja e tij Feyza Aktan, jan&eu... më shumë

Ozcan Deniz: një baba i përkushkuar jash…

08-11-2018

Ozcan Deniz: një baba i përkushkuar jashtë sheshxhirimit por edhe brenda tij

Ozcan Deniz, aktori i njohur i "Nujsa nga Stambolli" duket se po e përjeton eksperiencën... më shumë

Unaza e Asli Enver tërheq vëmendjen e të…

01-11-2018

Unaza e Asli Enver tërheq vëmendjen e të gjithëve, çfarë ka ndodhur në jetën e aktores?

Asli Enver është fotografuar ditën e djeshme ne Nisantas nga gazetarët. Ajo ki... më shumë

Asli Enver mbetet 'pa fjalë' përballë ga…

29-10-2018

Asli Enver mbetet 'pa fjalë' përballë gazetarëve!

Aktorja e njohur e serialit "Nusja nga Stambolli", sapo ka përfunduar pushimet e saj të gj... më shumë

Aktorja e 'Nusja nga Stambolli' kapet 'm…

25-10-2018

Aktorja e 'Nusja nga Stambolli' kapet 'mat' nga paparacët me...

Dilara Aksuyek, aktorja e serialit "Nusja nga Stambolli" të cilin e ndiqni në Tring, &eu... më shumë

Ozcan Deniz shpenzon shifrën marramendës…

22-10-2018

Ozcan Deniz shpenzon shifrën marramendëse për të surprizuar partneren!

Aktori i njohur i serialit "Nusja nga Stambolli", të cilin e ndiqni në Tring, ka vendosur ... më shumë

Bashkëshortja e Ozcan Deniz, e cilëson a…

20-10-2018

Bashkëshortja e Ozcan Deniz, e cilëson atë si...

Ozcan dhe Feyza Deniz janë bërë prindër të një djali vetëm 7.5 ... më shumë

Merr fund pritja: «Nusja nga Stambolli» …

12-10-2018

Merr fund pritja: «Nusja nga Stambolli» nis sot në ekranin e Tring

Ka qenë padyshim një nga serialet e preferuar të të gjithë shqiptarë... më shumë

E njihni çiftin tek i cili është bazuar …

12-10-2018

E njihni çiftin tek i cili është bazuar seriali 'Nusja nga Stambolli'?

Seriali “Nusja nga Stambolli” është një nga serialet më të ndje... më shumë

Mbrëmje e veçantë për Cem Yilmaz dhe Def…

11-10-2018

Mbrëmje e veçantë për Cem Yilmaz dhe Defne Samyeli!

Mbrëmjen e djeshme, çifti i njohur turk e kanë kaluar mes miqsh dhe kolegësh. ... më shumë

Projekti i ri i Asli Enver rezultoi një …

09-10-2018

Projekti i ri i Asli Enver rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm!

Aktorja e njohur e serialit "Nusja nga Stambolli", siç e kemi përmendur edhe më h... më shumë

Ozcan Deniz ndan me të gjithë momentet e…

08-10-2018

Ozcan Deniz ndan me të gjithë momentet e veçanta me djalin e tij!

Aktori i njohur u bë baba i një djali përpara 6 muajsh. Aktori i serialit "Nusja nga ... më shumë

E pyesin për dasmën me Defne Samyeli, Ce…

06-10-2018

E pyesin për dasmën me Defne Samyeli, Cem Yilmaz reagon kështu!

Përpara pak ditësh, u përfol se çifti i njohur i aktorëve Defne Samyeli t... më shumë

Asli Enver flet për herë të parë për sëm…

05-10-2018

Asli Enver flet për herë të parë për sëmundjen e rrallë!

Aktorja e njohur e serialit "Nusja nga Stambolli" ka rrëfyer për herë të par&eum... më shumë

Dalin lajme shokuese për Asli Enver: His…

04-10-2018

Dalin lajme shokuese për Asli Enver: Historia e saj me biznesmenin e martuar!

Ditën e sotme mediat turke kanë shokuar të gjithë fansat e aktores të seria... më shumë

Asli Enver dhe Murat Boz tashmë dy miq t…

29-09-2018

Asli Enver dhe Murat Boz tashmë dy miq të mirë?

Historia e tyre ka qenë më e komentuara në shtypin turk. Dy aktorët që i ... më shumë

Pas «Dashuri e pafund», ky është seriali…

28-09-2018

Pas «Dashuri e pafund», ky është seriali turk që nominohet për çmimet Emmy

"Dashuri e pafund" ishte një sukses i vërtetë. Ai u pëlqye nga publiku kudo ku... më shumë

Asli Enver denoncon portalin turk pas la…

24-09-2018

Asli Enver denoncon portalin turk pas lajmit që shkruan për të

Ishte shkuar në mediat turke se aktorja e "Nusja nga Stambolli", Asli Enver kishte nisur nj&e... më shumë

Dy aktorët e «Nusja nga Stambolli» i jap…

22-09-2018

Dy aktorët e «Nusja nga Stambolli» i japin fund lidhjes së tyre dhe 'hakmerren' kështu

Aktorët e "Nusja nga Stambolli", Berkay Mustal dhe Hira Koyuncouglu u njohën në she... më shumë

Nuk do të prisni më gjatë: Ja kur nis në…

15-09-2018

Nuk do të prisni më gjatë: Ja kur nis në Tring sezoni i tretë i «Nusja nga Stambolli»

Për 2 sezone rresht historia e Boranëve dhe Syrejasë, nuses nga Stambolli na mbajti... më shumë

Vizitë surprizë në shesh xhirimin e «Nus…

14-09-2018

Vizitë surprizë në shesh xhirimin e «Nusja nga Stambolli»

Bashkëshortja e Ozcan Deniz, Feyza Aktan Deniz dhe vogëlushi i saj vizituan kastin e "Nu... më shumë

Miqësia 25 vjeçare e Ozcan Deniz me arti…

12-09-2018

Miqësia 25 vjeçare e Ozcan Deniz me artistin turk, tashmë edhe fëmijët e tyre në të njëjtat gjurmë

Mahsun Kirmirzigul është një artist i njohur turk. Ai është këng&eum... më shumë

Si do të vijnë në këtë sezon Faruk dhe S…

12-09-2018

Si do të vijnë në këtë sezon Faruk dhe Syreja? Na e tregojnë vet aktorët!

Pritet të nis në tetor sezoni i tretë i "Nusja nga Stambolli". Ky sezon do të ... më shumë

Zbuloni surprizat e sezonit të 3-të «Nus…

05-09-2018

Zbuloni surprizat e sezonit të 3-të «Nusja nga Stambolli», ja se kur fillon!

"Nusja nga Stambolli" na mbajti të mbërthyer përpara ekranit të Tring për... më shumë

Vajza e rritur e Faruk dhe Syreja u zgjo…

29-08-2018

Vajza e rritur e Faruk dhe Syreja u zgjodh por shihni cila është vogëlushja që do të shfaqet në episodet e para

Të gjithë jemi në pritje të sezonit të tretë të "Nusja nga Stam... më shumë

Ndahet çifti i njohur nga «Nusja nga Sta…

29-08-2018

Ndahet çifti i njohur nga «Nusja nga Stambolli»

Aktorët e "Nusja nga Stambolli", Berkay Mustal dhe Hira Koyuncouglu u njohën në she... më shumë

Ahsen Eroglu vjen si vajza e Syrejasë dh…

28-08-2018

Ahsen Eroglu vjen si vajza e Syrejasë dhe Farukut, ja çfarë do të thotë për të ky rol

Së shpejti, pritet të nisë sezoni i ri i "Nusja nga Stambolli". Në sezonin e d... më shumë

Shtohet kasti i «Nusja nga Stambolli», n…

22-08-2018

Shtohet kasti i «Nusja nga Stambolli», një tjetër aktore e njohur në sezonin e ri

Priten të nisin xhirimet e sezonit të tretë të "Nusja nga Stambolli". Pas Mera... më shumë

Asli Enver rikthehet në krahët e Murat B…

16-08-2018

Asli Enver rikthehet në krahët e Murat Boz, ja e vërteta!

Ashtu si lajmi se Asli Enver u nda nga Murat Boz tronditi mijëra fansa, edhe lajmi se dy akto... më shumë

Pas 200 audicioneve zgjidhet vajza e Far…

16-08-2018

Pas 200 audicioneve zgjidhet vajza e Faruk dhe Syrejasë tek «Nusja nga Stambolli»

Nis në Shtator sezoni i ri i "Nusja nga Stambolli". Në episodet e fundit, Syreja solli n... më shumë

Ozcan Deniz, një baba i shkëlqyer: «Jam …

16-08-2018

Ozcan Deniz, një baba i shkëlqyer: «Jam i bekuar»

Aktori i njohur u bë baba vetëm pak muaj më parë. Partnerja e tij Feyza Deniz, s... më shumë

Pas 4 muajsh të ndarë, Murat Boz dhe Asl…

15-08-2018

Pas 4 muajsh të ndarë, Murat Boz dhe Asli Enver mund të martohen?

Mediat turke kanë treguar se se Murat dhe Asli mund të diskutojnë për martes&eum... më shumë

Zbuloni aktoren e re që do t'i bashkohet…

13-08-2018

Zbuloni aktoren e re që do t'i bashkohet sezonit të ri të «Nusja nga Stambolli»

Një projekt ambicion do të jetë sezoni i tretë i serialit "Nusja nga Stambolli... më shumë

Vogëlushi i Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan …

09-08-2018

Vogëlushi i Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan qenka një kopje e...

Kuzey është vogëlushi i Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan. Bashkëshortja e aktorit k... më shumë

Aktori turk merr një propozim për martes…

07-08-2018

Aktori turk merr një propozim për martesë siç nuk keni parë kurrë më parë

Aktori i njohur i "Nusja nga Stambolli" ka marrë një propozim të pazakontë. Nj&e... më shumë

200 fëmijë në garë për të qenë vajza e v…

06-08-2018

200 fëmijë në garë për të qenë vajza e vogël e Syrejasë dhe Farukut

"Nusja nga Stambolli" do të nisë së shpejti xhirimet e sezonit të tretë. ... më shumë

Aktorja turke ndan një foto nga fëmijëri…

04-08-2018

Aktorja turke ndan një foto nga fëmijëria dhe tregon historinë e trishtë që fshihet pas saj

Ozge Borak, aktorja e njohur nga "Nusja nga Stambolli" ka ndarë një fotografi nga fë... më shumë

Përfundon sezoni i dytë i «Nusja nga Sta…

20-07-2018

Përfundon sezoni i dytë i «Nusja nga Stambolli», cilin serial do të shihni çdo të premte në Jolly HD?

Sezoni i dytë i "Nusja nga Stambolli" ka përfunduar mbrëmjen e së premtes... më shumë

Përfundon sot në Tring sezoni i dytë i «…

20-07-2018

Përfundon sot në Tring sezoni i dytë i «Nusja nga Stambolli», çfarë do të shihni në episodet e fundit?

"Nusja nga Stambolli" ka qenë një ndër serialet më të pëlqyer në... më shumë

Dhimbje e madhe në familjen e Ozcan Deni…

16-07-2018

Dhimbje e madhe në familjen e Ozcan Deniz, ndahet nga jeta...

Aktori Ozcan Deniz ka humbur babain e tij pas një sëmundje të rëndë nga e... më shumë

Edhe pse të ndarë, Murat Boz ruan ende k…

14-07-2018

Edhe pse të ndarë, Murat Boz ruan ende këtë kujtim nga Asli Enver dhe refuzon publikisht ta fshijë

Lajmi i ndarjes së Asli Enver dhe Murat Boz tronditi shumë fansa të dy aktorëv... më shumë

Periudhë e vështirë pas ndarjes? Bëni ed…

07-07-2018

Periudhë e vështirë pas ndarjes? Bëni edhe ju si Asli Enver!

Padyshim, të ndahesh pas një periudhë të gjatë është një v... më shumë

Asli u nda nga Murat por si është marrëd…

29-06-2018

Asli u nda nga Murat por si është marrëdhënia me familjarët e tij?

Asli Enver dhe Murat Boz i dhanë fund lidhjes së tyre pas 2 vitesh së bashku. Ata s... më shumë

Burcu nga «Nusja nga Stambolli»: Ja çfar…

26-06-2018

Burcu nga «Nusja nga Stambolli»: Ja çfarë nuk do harroj kurrë nga ky serial

Ebru Sahin ose Burcu në serialin "Nusja nga Stambolli" ka dhënë një intervist&eu... më shumë

Murat nga «Nusja nga Stambolli» vjen më …

22-06-2018

Murat nga «Nusja nga Stambolli» vjen më një tjetër projekt të suksesshëm

Murat nga "Nusja nga Stambolli" do të vijë në ekranin turk me projektin e ri "Melekle... më shumë

Gruaja e Ozcan Deniz komentohet për form…

19-06-2018

Gruaja e Ozcan Deniz komentohet për format e saj menjëherë pas lindjes

Feyza Aktan është bërë e njohur si gruaja e aktorit Ozcan Deniz. Edhe pse pref... më shumë

«Nusja nga Stambolli» mbyll xhirimet; të…

16-06-2018

«Nusja nga Stambolli» mbyll xhirimet; të gjithë të lodhur nga Faruk Boran

Seriali “Nusja nga Stambolli” mbylli xhirimet e tij këtë javë dhe p&eum... më shumë

Ozcan Deniz niset me familjen e tij për …

13-06-2018

Ozcan Deniz niset me familjen e tij për pushime

Ozcan Deniz ka çelur zyrtarisht sezonin e pushimeve. Ai ka udhëtuar në Gocek s&eu... më shumë

I ofruan para për një natë, aktorja turk…

08-06-2018

I ofruan para për një natë, aktorja turke sqaron fansat

Aktorja Ozge Burak është diskutuar shumë këto ditë në media për... më shumë

Pas përfundimit të «Nusja nga Stambolli»…

06-06-2018

Pas përfundimit të «Nusja nga Stambolli», Asli Enver do ta gjeni në Meksikë!

Meksika, është ky destinacioni i aktores Asli Enver këtë verë. Ajo pritet... më shumë

Aktorja nga «Nusja nga Stambolli» e nevr…

05-06-2018

Aktorja nga «Nusja nga Stambolli» e nevrikosur nga ky propozim: Është i pamoralshëm

Ozge Borak e njohur për shkak të interpretimit të saj në "Nusja nga Stambolli... më shumë

Murat Boz i dërgon mesazhe Asli Enver?

05-06-2018

Murat Boz i dërgon mesazhe Asli Enver?

Murat Boz dhe aktorja Asli enver i dhanë fund lidhjes së tyre thuajse 3 vjeçare n... më shumë

Asli Enver, planifikon pushimet e shumëp…

04-06-2018

Asli Enver, planifikon pushimet e shumëpritura verore...

Asli Enver duket se meri po i pret pushimet verore. Aktorja e njohur, ka patur një periudhë... më shumë

Futbollisti serb tradhton gruan e tij me…

31-05-2018

Futbollisti serb tradhton gruan e tij me Asli Enver? Ja çfarë është shkruar sot në shtypin turk

Gjithçka ka nisur nga një lajm i gazetës Express në Serbi sipas të cil&eu... më shumë

Konflikti mes Asli Enver dhe Ozcan Deniz…

31-05-2018

Konflikti mes Asli Enver dhe Ozcan Deniz mer përmasa të mëdha, ja përse të gjithë mbështesin aktoren e njohur

Disa ditë më parë u shkrua për mosmarrëveshjet mes Asli Enver dhe Ozcan D... më shumë

Thuajse një muaj e ndarë nga Murat Boz, …

26-05-2018

Thuajse një muaj e ndarë nga Murat Boz, Asli Enver ende e trishtuar

Asli Enver vijon të shfaq shenjat e trishtimit nga ndarja e saj prej këngëtarit Mur... më shumë

Asli Enver shfaq pakënaqësi ndaj Ozcan D…

25-05-2018

Asli Enver shfaq pakënaqësi ndaj Ozcan Deniz, shtypi turk i quan kapriço

"Nusja nga Stambolli" është duke xhiruar seritë e tij të fundit. Edhe pse ka x... më shumë

Surprizë për Ozcan Deniz në shesh xhirim…

23-05-2018

Surprizë për Ozcan Deniz në shesh xhirimin e «Nusja nga Stambolli»

Aktori i njohur Ozcan Deniz ka festuar 46 vjetorin e tij. Edhe pse dhurata më e bukur ishte l... më shumë

Pas përfundimit të xhirimeve të «Nusja n…

19-05-2018

Pas përfundimit të xhirimeve të «Nusja nga Stambolli», Asli Enver vendos të shkojë në Meksikë

Murat Boz dhe Asli Enver tronditën të gjithë fansat me lajmin e ndarjes së tyr... më shumë

Ozcan Deniz do ju bëj të përloteni me kë…

19-05-2018

Ozcan Deniz do ju bëj të përloteni me këtë dedikim kushtuar djalit të tij të porsalindur

Ozcan Deniz, aktori i njohur nga "Nusja nga Stambolli" ka ndarë një foto me të gjit... më shumë

Lejen e lindjes e merr edhe Ozcan Deniz…

15-05-2018

Lejen e lindjes e merr edhe Ozcan Deniz, shtyhen xhirimet e episodeve finale të «Nusja nga Stambolli»

30 Prilli do të mbahet mend si një ditë e shënuar në jetën e aktorit... më shumë

A mund të ketë një rikthim të Asli Enver…

12-05-2018

A mund të ketë një rikthim të Asli Enver me Murat Boz?

A mund të ketë një rikthim të Asli Enver me Murat Boz? Në fakt, familjar&... më shumë

Aktori i njohur si Osman përballë Asli E…

12-05-2018

Aktori i njohur si Osman përballë Asli Enver jo vetëm në serialin «Nusja nga Stambolli»

Gyven Murat Akpinar ka lindur më 1 Janar 1988 në Stamboll. Ai përfundoi studimet p&... më shumë

Ipek nga “Nusja nga Stambolli” prej dy v…

11-05-2018

Ipek nga “Nusja nga Stambolli” prej dy vitesh e dashuruar me aktorin e njohur turk

Dilara Aksyjek ka lindur më 24 korrik 1987 në Izmir. Ajo përfundoi studimet për ... më shumë

Pas fansave, Asli Enver suprizohet sëris…

11-05-2018

Pas fansave, Asli Enver suprizohet sërish për ditëlindje, këtë herë në sheshxhirimin e «Nusja nga Stambolli»!

Jo vetëm fansat, por edhe kolegët kanë organizuar një festë surprizë p... më shumë

Asli Enver feston sot ditëlindjen, fansa…

10-05-2018

Asli Enver feston sot ditëlindjen, fansat i bëjnë një surprizë emocionuese

Asli Enver feston sot më 10 maj ditëlindjen e saj. Aktorja e njohur e "Nusja nga Stambol... më shumë

A po ndërhyn mamaja e Ozcan Deniz në mar…

07-05-2018

A po ndërhyn mamaja e Ozcan Deniz në martesën e tij me 25 vjeçaren?

Mamaja e Ozcan Deniz ka dhënë mbështetjen e saj maksimale për nusën e dja... më shumë

Gabimet në serialin «Nusja nga Stambolli…

05-05-2018

Gabimet në serialin «Nusja nga Stambolli» që shumë pak prej jush mund t'i kenë vënë re

  Edhe në produksionet më të mëdha ndodhin disa gabime të vogla q&e... më shumë

Asli Enver dhe Murat Boz u ndanë për shk…

04-05-2018

Asli Enver dhe Murat Boz u ndanë për shkak të familjarëve?

Tashmë sigurisht të gjithë kërkojnë arsyen e ndarjes së çiftit ... më shumë

Pas lajmit të mrekullueshëm se u bë baba…

02-05-2018

Pas lajmit të mrekullueshëm se u bë baba, Ozcan Deniz përjeton situatën që askush s'do e dëshironte

Aktori i njohur Ozcan Deniz, prej pak ditësh, është bërë baba i një ... më shumë

Ozcan Deniz bëhët baba, lajmin e jep vet…

30-04-2018

Ozcan Deniz bëhët baba, lajmin e jep vet aktori

Ozcan Deniz ka njoftuar të gjithë se djali i tij erdhi në jetë. Aktori i "Nusj... më shumë

Pas ndarjes së Asli Enver dhe Murat Boz …

27-04-2018

Pas ndarjes së Asli Enver dhe Murat Boz fshihet ish bashkëshortja e aktorit?

Eliz Sakucoglu është ish bashkëshortja e aktorit dhe këngëtarit Murat Boz... më shumë

Gjendja emocionale e Asli Enver pas ndar…

26-04-2018

Gjendja emocionale e Asli Enver pas ndarjes ndikon në xhirimet e «Nusja nga Stambolli»

Një javë më parë, lajmi se Asli Enver u nda nga i dashuri i saj prej më s... më shumë

Asli Enver le pas ndarjen, udhëton drejt…

26-04-2018

Asli Enver le pas ndarjen, udhëton drejt...

Pas ndarjes nga Murat Boz, me të cilin kishte një lidhje 2.5 vjeçare dhe së sh... më shumë

Murat Boz flet pas ndarjes: Asli është…

25-04-2018

Murat Boz flet pas ndarjes: Asli është...

Murat Boz dhe Asli Enver tronditën të gjithë fansat me lajmin e ndarjes së tyre... më shumë

Murat Boz dhe Asli Enver, zbulojnë arsye…

25-04-2018

Murat Boz dhe Asli Enver, zbulojnë arsyet që cuan drejt ndarjes...

Çifti i njohur turk kishin një lidhje mbi 2 vjeçare bashkë dhe shumë sh... më shumë

Asli dhe Murat anuluan martesën, por për…

24-04-2018

Asli dhe Murat anuluan martesën, por përse nuk i fshijnë fotot bashkë?

Murat Boz dhe Asli Enver vendosën të ndaheshin vetëm pak para martesës së t... më shumë

Tre aktorë të rëndësishëm largohen nga k…

23-04-2018

Tre aktorë të rëndësishëm largohen nga kasti i «Nusja nga Stambolli»

"Nusja nga Stambolli" është një nga serialet më të ndjekur jo vetëm ... më shumë

Pas ndarjes së papritur, Asli Enver dhe …

23-04-2018

Pas ndarjes së papritur, Asli Enver dhe Murat Boz bëjnë të dy të njëjtën gjë

Ndarja e çiftit Murat Boz dhe Asli Enver ishte një nga lajmet që tronditi showbiz... më shumë

Komentohet keq për veshjen e saj, ja për…

21-04-2018

Komentohet keq për veshjen e saj, ja përgjigja e bashkëshortes së Ozcan Deniz

Edhe pse nuk është pjesë e botës së televizionit, Feyza Aktan ësht&e... më shumë

Berkay Hardal, një emër gjithmonë e në n…

21-04-2018

Berkay Hardal, një emër gjithmonë e në ngritje në kinematografinë turke!

U bë i njohur në serialin “Nusja nga Stambolli” dhe siç e kishim parash... më shumë

Neslihan Yeldan, e urren kur e thërrasin…

20-04-2018

Neslihan Yeldan, e urren kur e thërrasin me këtë emër!

Është një aktore e njohur për ne falë serialit "Nusja nga Stambolli", ku vj... më shumë

E vërteta pas ndarjes së trishtë të Asli…

19-04-2018

E vërteta pas ndarjes së trishtë të Asli Enver dhe Murat Boz

Lajmi se çifti i njohur i aktorëve, Murat Boz dhe Asli Enver vendosën ti jepnin f... më shumë

Pas dy vitesh e gjysmë së bashku, ndahen…

13-04-2018

Pas dy vitesh e gjysmë së bashku, ndahen përfundimisht Asli Enver dhe Murat Boz

Teksa të gjithë fansat prisnin datën e martesës së tyre, Asli Enver dhe M... më shumë

Gruaja e Ozcan Deniz përfundon në çdo me…

10-04-2018

Gruaja e Ozcan Deniz përfundon në çdo media në Turqi; shkak bëhet veshja e saj

Aktori Ozcan Deniz dhe bashkëshortja e tij janë në pritje në fëmijës... më shumë

Armiq në serial por çfarë ndodh në jetën…

05-04-2018

Armiq në serial por çfarë ndodh në jetën reale me dy aktorët e «Nusja nga Stambolli»?

Ozcan Deniz dhe Firat Tanis janë dy aktorët e njohur të serialit "Nusja nga Stambol... më shumë

Zbulohet emri i fëmijës së Ozcan Deniz d…

03-04-2018

Zbulohet emri i fëmijës së Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan

Aktori i njohur i "Nusja nga Stambolli", Ozcan Deniz dhe gruaja e tij Feyza Aktan janë në... më shumë

Foto nga adoleshenca e Asli Enver shkakt…

24-03-2018

Foto nga adoleshenca e Asli Enver shkakton polemika mes fansave të saj

Një foto nga adoleshenca e aktores Asli Enver është shpërndarë në in... më shumë

Ozcan Deniz zbulon detaje mbi beben që p…

19-03-2018

Ozcan Deniz zbulon detaje mbi beben që pritet të vijë në jetë - Ja si kanë menduar ta quajnë!

Ozcan Deniz i njohur nga "Nusja nga Stambolli" u martua më 8 Mars me partneret e tij Feyza Ak... më shumë

Dhunë dhe keqtrajtime, aktorja e njohur …

17-03-2018

Dhunë dhe keqtrajtime, aktorja e njohur nga «Nusja nga Stambolli» i jep fund lidhjes së saj

Aktorja e njohur nga "Nusja nga Stambolli", Nergis Corakci i ka dhënë fund martesës... më shumë

Publikohen pamjet e para nga dasma e fsh…

16-03-2018

Publikohen pamjet e para nga dasma e fshehtë e Ozcan Deniz

Aktori i njohur i "Nusja nga Stambolli" është martuar me të dashurën e tij Fey... më shumë

Martohen në një ceremoni të fshehtë Ozca…

14-03-2018

Martohen në një ceremoni të fshehtë Ozcan Deniz dhe gruaja e tij Feyza Aktan

Më 8 Mars, ditën ndërkombëtare të gruas, Ozcan Deniz është mart... më shumë

Asli Enver dhe Murat Boz nuk na i fshehi…

08-03-2018

Asli Enver dhe Murat Boz nuk na i fshehin më momentet romantike mes tyre!

Pas shumë momentesh dramatike në marrëdhënien e tyre, tashmë mund të... më shumë

Përgatitjet e Ozcan Deniz për tu bërë ba…

03-03-2018

Përgatitjet e Ozcan Deniz për tu bërë baba arrijnë vlera të majme parash!

Ozcan Deniz dhe e fejuara e tij Feyza Aktan po përgatiten për ardhjen e fëmijë... më shumë

12 Fotot që Ozcan Deniz është penduar që…

01-03-2018

12 Fotot që Ozcan Deniz është penduar që i ka bërë!

Ozcan Deniz është një tjetër emër mjaft i njohur në Turqi. Ai ka lindu... më shumë

Nuk do ta besoni cili është aktori turk …

27-02-2018

Nuk do ta besoni cili është aktori turk në këtë foto!

Me siguri kur shihni këtë foto ëhtë e vështirë të besoni se ai ... më shumë

Murat Boz pyetet nëse dëshiron të luajë …

24-02-2018

Murat Boz pyetet nëse dëshiron të luajë një serial me Aslin Enver – Kjo përgjigje nuk pritej!

Murat Boz dhe Asli Enver janë prej vitesh tashmë në një marrëdhënie ... më shumë

Aktori simpatik i «Nusja nga Stambolli»…

23-02-2018

Aktori simpatik i «Nusja nga Stambolli», flet publikisht për dashurinë e tij!

Aktori Berkay Hardal, i njohur si Murat në serialin "Nusja nga Stambolli" u dashurua me aktor... më shumë

Aktorja e «Nusja nga Stambolli» akuzohet…

21-02-2018

Aktorja e «Nusja nga Stambolli» akuzohet nga fansat për ndërhyrje kirurgjikale

Neslihan Yeldan është bërë pre e komenteve përsa i përket ndryshimeve ... më shumë

«A do ta prozoje për martesë Aslin?», M…

19-02-2018

 «A do ta prozoje për martesë Aslin?», Murat Boz sillet çuditshëm përballë kësaj pyetje!

Edhe në një festë miqsh, paparazzët janë pas tyre. Asli Enver dhe Murat B... më shumë

Salih Bademci dhe Imer Ozgun rrëfejnë hi…

12-02-2018

Salih Bademci dhe Imer Ozgun rrëfejnë historinë e tyre të dashurisë: Kështu nisi gjithçka!

Imer Ozgun e njohëm si pjesë të kastit të "Nusja nga Stambolli" ndërsa Sa... më shumë

Asli Enver ndryshon skenarin e «Nusja ng…

12-02-2018

Asli Enver ndryshon skenarin e «Nusja nga Stambolli»

Aktorja e njohur nga "Nusja nga Stambolli", Asli Enver ka folur më shumë për projek... më shumë

Asli Enver dhe Murat Boz, më gazmorë se …

10-02-2018

Asli Enver dhe Murat Boz, më gazmorë se kurrë në rrjetet sociale...

Historia e dashurisë duket se po shkon mjaft mirë për Asli dhe Murat. Çifti ... më shumë

Personazhet që ata interpretojnë duket s…

03-02-2018

Personazhet që ata interpretojnë duket se po dashurohen me njëri-tjetrin por në jetën reale dy aktorët janë tashmë të martuar!

Imer Ozgun është një nga aktoret më të fundit që i është b... më shumë

Ozcan Deniz po aq romantik në jetën real…

03-02-2018

Ozcan Deniz po aq romantik në jetën reale aq sa edhe në film: Ja se çfarë ka bërë për gruan e tij!

E njohim si Faruk nga "Nusja nga Stambolli" dhe e kemi parë gjithmonë të suprizoj&e... më shumë

Në pritje të martesës? Jo, Asli Enver sh…

02-02-2018

Në pritje të martesës? Jo, Asli Enver shkon më larg se kaq!

Aktorja Asli Enver është gjithmonë në qendër të medieve. Më nj&... më shumë

«Nusja nga Stambolli» kalon kufinjtë e T…

29-01-2018

«Nusja nga Stambolli» kalon kufinjtë e Turqisë, rekord shikueshmërie në Europën Lindore, Qendrore deri në Gjeorgji

Global Agency ka njoftuar sot se seriali "Nusja nga Stambolli" tashmë do të transmetohet... më shumë

Jeta e tij përtej çdo personazhi negativ…

27-01-2018

Jeta e tij përtej çdo personazhi negativ që ka interpretuar - Njihuni me Firat Tanis!

Firat Tanis interpreton një nga personazhet e rëndësishëm në serialin "Nu... më shumë

Në xhirimet e serive të fundit të « Nusj…

20-01-2018

Në xhirimet e serive të fundit të « Nusja nga Stambolli» aksidentohet Asli Enver

“Nusja nga Stambolli”është një prej serialeve më të ndjekur n... më shumë

Berkay Hardal nga «Nusja nga Stambolli» …

18-01-2018

Berkay Hardal nga «Nusja nga Stambolli» rrëfen se çfarë solli fama për të

Vetëm 21 vjeç, Berkay Hardal është padyshim një yll në ngjitje. Ed... më shumë

Vështirësi në lexim, dëgjim dhe në të sh…

17-01-2018

Vështirësi në lexim, dëgjim dhe në të shkruar - Ja nga se vuan Asli Enver që nga fëmijëria

Asli Enver është një nga aktoret më të pëlqyera në Turqi. Gjith... më shumë

Puthja që na kishte shpëtuar mes Faruk d…

15-01-2018

Puthja që na kishte shpëtuar mes Faruk dhe tezes nga «Nusja nga Stambolli»; çfarë ka ndodhur në sheshxhirim?

Ozcan Deniz dhe Neslihan Yeldan janë dy aktorë të talentuar të cilët i njoh... më shumë

Asli Enver i kërkon falje Hande Ercel: J…

10-01-2018

Asli Enver i kërkon falje Hande Ercel: Ja mosmarrëveshjet mes dy aktoreve

Në fund të vitit 2017, aktoret Hande Ercel dhe Asli Enver u vlerësuan të dyja ... më shumë

Ç’po ndodh me martesën e Ozcan Deniz? – …

10-01-2018

Ç’po ndodh me martesën e Ozcan Deniz? – Aktori bën një deklaratë publike

Aktori i njohur Ozcan Deniz është diskutuar gjatë për marrëdhënien me ... më shumë

Sa vjeç është në të vërtetë Esma nga «Nu…

26-12-2017

Sa vjeç është në të vërtetë Esma nga «Nusja nga Stambolli»?

Ajo është një nga personazhet më të spikatur të serialeve turke. N&e... më shumë

Ish e dashura e Ozcan Deniz shfaqet përs…

22-12-2017

Ish e dashura e Ozcan Deniz shfaqet përsëri; bashkëshortja e tij e ardhshme reagon keq

Afra Saracoglu është ish e dashura e aktorit të njohur Ozcan Deniz. Edhe pse ai &eu... më shumë

Asli Enver: Kjo është dhurata më e bukur…

16-12-2017

Asli Enver: Kjo është dhurata më e bukur që kam marrë ndonjëherë

"Ka qenë dhurata më e bulur që kam marrë këtë vit" - ka thën&eu... më shumë

Ja cila aktore turke renditet e para si …

15-12-2017

Ja cila aktore turke renditet e para si emri më i kërkuar në Google për vitin 2017

Jo më kot, ajo u shpall "Aktorja më e mirë e vitit 2017" nga Golden Butterfly. Akto... më shumë

Ozcan Deniz shfaqet për herë të parë në …

12-12-2017

Ozcan Deniz shfaqet për herë të parë në publik me partneren e tij shtatzënë

Aktori i njohur turk nga seriali «Nusja nga Stambolli» është fotografuar p&e... më shumë

Shpallet aktorja më e mirë nga Golden Bu…

11-12-2017

Shpallet aktorja më e mirë nga Golden Butterfly 2017 në Turqi

Janë mbajtur në Turqi Çmimet Golden Buterfly 2017. Ky është një ng... më shumë

U dashuruan në shesh xhirimin e «Nusja n…

09-12-2017

U dashuruan në shesh xhirimin e «Nusja nga Stambolli»; Çifti i njohur martohet së shpejti!

Aktori Berkay Hardal, i njohur si Murat në serialin "Nusja nga Stambolli" u dashurua me aktor... më shumë

Aktorët e «Nusja nga Stambolli» përshënd…

09-12-2017

Aktorët e «Nusja nga Stambolli» përshëndesin fansat në Shqipëri

"Nusja nga Stambolli" është një nga serialet më të pëlqyer turk n&eu... më shumë

U dashuruan në shesh xhirimin e «Nusja n…

08-12-2017

U dashuruan në shesh xhirimin e «Nusja nga Stambolli»; Çifti i njohur martohet së shpejti!

Aktori Berkay Hardal, i njohur si Murat në serialin "Nusja nga Stambolli" u dashurua me aktor... më shumë

Në mes të premierës së filmit, Ozcan Den…

07-12-2017

Në mes të premierës së filmit, Ozcan Deniz përfundon përsëri në spital!

Aktori i njohur Ozcan Deniz nuk ka kaluar një përiudhë të mirë nga ana sh... më shumë

Edhe e dashura e Ozcan Deniz e irrituar …

13-11-2017

Edhe e dashura e Ozcan Deniz e irrituar ndaj skenave të puthjeve të aktorit

Ozcan Deniz është pjesë e filmit të shumë diskutuar "Öteki Taraf". J... më shumë

Gjendja shëndetësore e Ozcan Deniz po i …

06-11-2017

Gjendja shëndetësore e Ozcan Deniz po i shqetëson të gjithë

Ozcan Deniz ose siç njihet ndryshe, Faruku nga "Nusja nga Stambolli" ndërpreu kohë... më shumë

Ozcan Deniz na zbulon ditën e tij të das…

01-11-2017

Ozcan Deniz na zbulon ditën e tij të dasmës dhe gjininë e fëmijës së tij

Prej tashmë një viti, Ozcan Deniz, aktori i njohur i serialit "Nusja nga Stambolli" &eum... më shumë

Të gjithë në pritje të dasmës së tij por…

30-10-2017

Të gjithë në pritje të dasmës së tij por Ozcan thotë jo!

Aktori i njohur i serialit "Nusja nga Stambolli", Ozcan Deniz është në pritje t&eum... më shumë

Murat Boz për Asli Enver: «Shtëpia për t…

30-10-2017

Murat Boz për Asli Enver: «Shtëpia për të është si një hotel!»

Asli Enver, aktorja e njohur e serialirt "Nusja nga Stambolli" është prej vitesh në... më shumë

Asli Enver, Ozcan Deniz, Meryem Uzerli v…

30-10-2017

Asli Enver, Ozcan Deniz, Meryem Uzerli vijnë si asnjëherë më parë

“Oteki taraf” ose “Ana tjetër” është filmi turk, personazhe... më shumë

Ja cili është aktori turk i cili e fitoi…

21-10-2017

Ja cili është aktori turk i cili e fitoi rolin e tij të parë për shkak të Instagramit

"Nusja nga Stambolli" është një nga serialet më të ndjekur të moment... më shumë

Ozcan Deniz në pritje të martesës, tatua…

20-10-2017

Ozcan Deniz në pritje të martesës, tatuazhi i ish të dashurës së tij bëhet lajm i ditës

Ozcan Deniz është në pritje të martesës së tij me vajzën 25 vje... më shumë

Ja cili është çifti që u dashurua gjatë …

13-10-2017

Ja cili është çifti që u dashurua gjatë xhirimeve të Nusja nga Stambolli dhe sot janë bashkë

Nëse të gjithë i keni sytë se çfarë ndodh me Farukun dhe Syrjan&eu... më shumë

Njihuni me bashkëshorten 20 vjet më të r…

11-10-2017

Njihuni me bashkëshorten 20 vjet më të re të aktorit të njohur si Faruk nga Nusja nga Stambolli

Aktori i njohur i serialit "Nusja nga Stambolli", Ozcan Deniz është në pritje t&eum... më shumë

Martohet Ozcan Deniz, 35 mijë euro shpen…

09-10-2017

Martohet Ozcan Deniz, 35 mijë euro shpenzime vetëm për…

Javën e ardhshme do të kemi një tjetër martesë në showbizin turk pas... më shumë

Përfundon në spital, aktori i njohur si …

07-10-2017

Përfundon në spital, aktori i njohur si Faruk rrezikon të anullojë përgatitjet e dasmës

Aktori Özcan Deniz, i bërë i njohur për publikun shqiptar në rolin e Kahr... më shumë

Çifti që fshihet pas historisë së vërtet…

30-09-2017

Çifti që fshihet pas historisë së vërtetë të serialit Nusja nga Stambolli

Seriali "Nusja nga Stambolli" është një nga serialet më të ndjekur në... më shumë

I dashuri i Asli Enver mbi skenat tek Nu…

28-09-2017

I dashuri i Asli Enver mbi skenat tek Nusja nga Stambolli: Kam të drejtë të jem xheloz

Murat Boz, këngëtari dhe aktori i njohur në Turqi e njëkohësisht i dashur... më shumë

Ozcan Deniz bën realitet ëndrrën e tij -…

22-09-2017

Ozcan Deniz bën realitet ëndrrën e tij - Bëhet baba për herë të parë!

Protagonisti i serialit "Nusja nga Stambolli", Ozcan Deniz njoftoi disa javë më parë ... më shumë

Nis në Tring sezoni i dytë i serialit Nu…

22-09-2017

Nis në Tring sezoni i dytë i serialit Nusja nga Stambolli- Zbuloni të papriturat e këtij sezoni

Ozcan Deniz dhe Asli Enver janë dy protagonistët e serialit "Nusja nga Stambolli" i cili... më shumë

Asli Enver na zbulon më shumë mbi sezoni…

18-09-2017

Asli Enver na zbulon më shumë mbi sezonin e dytë të serialit Nusja nga Stambolli – VIDEO

Aktroja e njohur e serialit “Nusja nga Stambolli”, Asli Enver ka zbuluar për t&eu... më shumë

Asli Enver nis të punojë si kamariere në…

18-09-2017

Asli Enver nis të punojë si kamariere në Pragë - Fundja askush nuk e njeh!

Aktorja e njohur e serialit "Nusja nga Stambolli", Asli Enver është filmuar në Prag... më shumë

Asli Enver nuk trembet nga martesa - Gat…

06-09-2017

Asli Enver nuk trembet nga martesa - Gati për ta ndërmarrë këtë hap për herë të dytë

Aktorja e njohur e "Nusja nga Stambolli", Asli Enver do të finalizojë dashurinë e s... më shumë

Asli Enver bëhet imazh i një marke të nj…

05-09-2017

Asli Enver bëhet imazh i një marke të njohur – Ja si ka ndryshuar ajo!

Asli Enver ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale nj&eu... më shumë

Imazhi i ri i Ozcan Deniz dhe Asli Enver…

04-09-2017

Imazhi i ri i Ozcan Deniz dhe Asli Enver në sezonin e dytë të Nusja nga Stambolli lë pa fjalë fansat

Seriali i mirënjohur "Nusja nga Stambolli" i cili vjen çdo të premte, ora 21:00 n... më shumë

Asli Enver dhe Murat Boz ndërmarrin një …

28-08-2017

Asli Enver dhe Murat Boz ndërmarrin një tjetër hap në marrëdhënien e tyre

Asli Enver dhe Murat Boz u kthyen përsëri bashkë pas thuajse një muaji ndarjej... më shumë

Asli Enver vendos të martohet falë psiko…

21-08-2017

Asli Enver vendos të martohet falë psikologut të saj

Asli Enver dhe Murat Boz janë në një lidhje prej disa kohësh por marrëdh&... më shumë

Asli Enver konkuron në Voice of Turkey -…

16-08-2017

Asli Enver konkuron në Voice of Turkey - I dashuri saj në juri!

Tek shohim episodet e serialit "Nusja nga Stambolli" i cili transmetohet çdo të premte... më shumë

Asli Enver vendos kushte për të qenë pje…

16-08-2017

Asli Enver vendos kushte për të qenë pjesë e sezonit të dytë të Nusja nga Stambolli - Ja çfarë ka kërkuar!

"Nusja nga Stambolli" vazhdon transmetimet në Jolly HD në Tring, çdo të prem... më shumë

Shuhen zërat për një ndarje të mundshme …

16-08-2017

Shuhen zërat për një ndarje të mundshme të çiftit të njohur turk

Prej kohësh, kanë qarkulluar zëra se marrëdhiënia e tyre nuk ishte aspak ... më shumë

Akuza të tjera mbi Asli Enver dhe Murat …

12-08-2017

Akuza të tjera mbi Asli Enver dhe Murat Boz por ata na vërtetojnë të kundërtën

Muaj më parë ndarja e Asli Enver dhe Murat Boz ishte në qendër të gjith&e... më shumë

Ozcan Deniz kapet me të dashurën e re: P…

03-08-2017

Ozcan Deniz kapet me të dashurën e re: Pse dreqin fotografoni?

Aktori i njohur i serialit "Nusja nga Stambolli" duket se ka gjetur një dashuri të re. T... më shumë

Murat Boz me xhirimet e Vëllai im 2 ndër…

29-07-2017

Murat Boz me xhirimet e Vëllai im 2 ndërkohë Asli Enver i mbath në..

Murat Boz, së bashku me Burak Ozcivit vazhdojnë xhirimet e filmin "Vëllai im 2". E ... më shumë

Foto e postuar nga aktori turk ngjall mi…

26-07-2017

Foto e postuar nga aktori turk ngjall mijëra polemika për jetën e tij

Ozcan Deniz është një nga aktorët më të kërkuar në Turqi. ... më shumë

Asli Enver braktis Vëllai im 2 - Ja cil…

22-07-2017

Asli Enver braktis Vëllai im 2  - Ja cila aktore do e zëvëndësojë

U diskutua gjatë në shtypin turk nëse aktorja Asli Enver do të ishte apo jo pj... më shumë

Publiku pret me padurim sezonin 3 por çf…

21-07-2017

Publiku pret me padurim sezonin 3 por çfarë thonë Asli Enver dhe Ozcan Deniz për rolet e tyre

“Nusja nga Stambolli”është një prej serialeve më të pëlq... më shumë

Gjithçka që nuk dini mbi protagonistët k…

14-07-2017

Gjithçka që nuk dini mbi protagonistët kryesorë të serialit Nusja nga Stambolli

Nis sot në Tring "Nusja nga Stambolli" një tjetër serial shumë i suksesshë... më shumë

Nusja nga Stambolli premiere sonte në Tr…

14-07-2017

Nusja nga Stambolli premiere sonte në Tring! - Ja disa fakte që nuk i dini për këtë serial

Nis sot në ekranin e Jolly HD në orën 21:00 një tjetër serial i shumë... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Prev Next