Bukuroshja pa fat - Episodi 93

Teksa Marselo ndodhet i shtruar në spital në gjendje të rëndë, Prishila dhe Silvana shfrytëzojnë rastin për t’i sajuar Lolës se ai e kishte vënë atë në lojë dhe se në të vërtetë do të martohet me Prishilën.
Lola nuk i beson fjalët e tyre dhe i fton të largohen.
Romano Galeano ndahet me të dashurën Karolinën dhe i pohon nënës së tij se është i dashuruar me Lolën.
Rikardo shkon të takojë Lolën në kishë dhe mundohet ta qetësojë pas zhgënjimit të madh që ajo mori nga Marselo.

Të gjithë episodet e "Bukuroshja pa fat"

Marselo shoqërohet në spital nga Lorenca dhe Naço. Lola pret ...më shumë

Në Horneros ndodh një shpërthim baruti që shkakton disa viktima ...më shumë

Silvana dhe Prishila kanë frikë se mos Lorenca flet me ...më shumë

Teksa Marselo ndodhet i shtruar në spital në gjendje të ...më shumë

Marselo flet me Lolën dhe i propozon për martesë dhe ...më shumë

Naço flet me Nikolasën, i kërkon ndjesë dhe i jep ...më shumë

Të gjithë mendojnë se Lola dhe Fabiani janë të lidhur ...më shumë

Prishila fton Marselon që të dalin bashkë dhe ai pranon. ...më shumë