Përgjithmonë jotja - EPISODI 16

Pas vdekjes së gjyshit të saj, Olvidoja vendos që të shkojë në Akapulko që të kërkojë Diegon me ndihmën e kushërinjve të saj, Marta dhe Çui. Në Akapulko, Irana i kërkon Nelsonit ta ndihmojë që ta heqë qafe Rodrigon, por plani i tyre dështon, ndërkohë që nëna e tyre bie në kurth. Rodrigoja është kaq i verbuar nga dashuria për Iranën, saqë vendos që t’i thotë vëllait të tij, Diegos, që ai është i dashuruar me të.  Ndërkohë, Vanesa kënaqet shumë kur njihet me shoferin e ri të burrit të saj, Bernardos, Çuin.

Të gjithë episodet e "Përgjithmonë jotja"

Forca të shumta të policisë rrethojnë pronën ku është fshehur ...më shumë

Veronika përpiqet e dëshpëruar që Diego dhe Olvido të mos ...më shumë

Një makinë përplas Piranjën teksa përpiqet të largohet nga Olvido. ...më shumë

Olvido mëson për gjendjen e Pablitos. Lidhja e fortë që ...më shumë

Me dhimbje të madhe, Esperanca i përshkruan Olvidos lidhjen e ...më shumë

Nelsoni dhe Haguari planifikojnë arratisjen e tyre. Kilometra larg kazinosë ...më shumë

Prishja e fejesës me Stefanon zemëron Iranën, e cila tanimë ...më shumë

Veronika tronditet kur mëson nga Rakela se i vëllai, avokati ...më shumë