Shumë dashuri - EPISODI 109

Bruno i tregon Karolinës testin pozitiv të virusit HIV, ndërsa Rene i kërkon falje të ëmës pasi ka dalë nga rehabilitimi. Alberto zë mat Orianën dhe kupton mashtrimin e saj.  Santiago përpiqet të bindë Marin për të kryer operacionin. Amaranta dhe Oriana marrin peng Mian dhe Alberton dhe tentojnë t’i vrasin me gaz. A do të dalë me sukses plani i tyre këtë herë?

Të gjithë episodet e "Shumë dashuri"

Mia befasohet kur shikon trupin e Silvias, teksa Bruno përgatit ...më shumë

Alberto dhe Himenezi thurin një plan për të liruar Noelian. ...më shumë

Rafaeli arrin të shpëtojë Brisën kur kjo e fundit përpiqet ...më shumë

Alberto i kërkon Mias të qëndrojë e qetë pasi mund ...më shumë

Santiago nuk arrin të kuptojë pse Mari është ndarë me ...më shumë

Alberto dhe Mia martohen duke menduar se askush s’mund t’ua ...më shumë

Oriana betohet se do të vrasë Alberton për të marrë ...më shumë

Tereza tmerrohet kur zbulon se dikush ka hyrë në apartamentin ...më shumë