Tre Anat - EPISODI 105

Evaristo i kërkon Marselos që ta vrasë për të marrë hak. Ana Lusia tronditet kur shikon për herë të parë motrën e saj, Ana Letisian dhe vëren se janë identike. Marselo dhe Injaki përleshen me njëri-tjetrin, pasi ai i tregon fotografitë ku shfaqet duke u puthur me Ana Letisian. A do të bien në ujdi ata të dy?

Të gjithë episodet e "Tre Anat"

Evaristo i kërkon Marselos që ta vrasë për të marrë ...më shumë

Santiago shikon tatuazhin e Ana Letisias, që është njëlloj me ...më shumë

Santiago vijon kërkimet në internet, këtë herë për aksidentin e ...më shumë

Santiago e gjen Xheniferin në grahmat e fundit të jetës, ...më shumë

Çana i tregon Ramiros se do të rikthehet dikush nga ...më shumë

Xheniferi njofton Ana Letisian se përgjigjja e testit të ADN-së ...më shumë

Orlando fajëson Santiagon si autor të sulmit ndaj tij. Danieli ...më shumë

Rodrigo vendos të punësojë Ramiron pasi ka shtënë në dorë ...më shumë