Tre Anat - EPISODI 16

Ana Letisia kujton momentin kur i shoqi, Marselo, i ka thënë se ishte në prag të gjetjes së Ana Lusias dhe tërbimin e saj pas këtij pohimi. Evaristo e kërcënon Santiagon dhe e urdhëron të qëndrojë larg Soledadit dhe Ana Lusias, por në fund i propozon një ujdi. A do ta pranojë Santiago ndihmën e tij, apo do ta kuptojë se është një plan i kurdisur mirë?

Të gjithë episodet e "Tre Anat"

Evaristo i kërkon Marselos që ta vrasë për të marrë ...më shumë

Santiago shikon tatuazhin e Ana Letisias, që është njëlloj me ...më shumë

Santiago vijon kërkimet në internet, këtë herë për aksidentin e ...më shumë

Santiago e gjen Xheniferin në grahmat e fundit të jetës, ...më shumë

Çana i tregon Ramiros se do të rikthehet dikush nga ...më shumë

Xheniferi njofton Ana Letisian se përgjigjja e testit të ADN-së ...më shumë

Orlando fajëson Santiagon si autor të sulmit ndaj tij. Danieli ...më shumë

Rodrigo vendos të punësojë Ramiron pasi ka shtënë në dorë ...më shumë