Tre Anat - EPISODI 18

Oficeri i policisë urdhëron lirimin e Santiagos nga burgu, pasi konstaton se kartëmonedhat e Evaristos ishin false. Mariano vë në dijeni Ana Letisian dhe Ernestinën se do të martohet me Xheniferin. Ana Laura ndihet mirë në shoqërinë e Valentinit, por Ramiro tërbohet nga xhelozia. Çana përballet me Soledadin. A do t`i thotë ajo se tashmë e ka zbuluar që Ana Lusia nuk është vajza e saj?

Të gjithë episodet e "Tre Anat"

Evaristo i kërkon Marselos që ta vrasë për të marrë ...më shumë

Santiago shikon tatuazhin e Ana Letisias, që është njëlloj me ...më shumë

Santiago vijon kërkimet në internet, këtë herë për aksidentin e ...më shumë

Santiago e gjen Xheniferin në grahmat e fundit të jetës, ...më shumë

Çana i tregon Ramiros se do të rikthehet dikush nga ...më shumë

Xheniferi njofton Ana Letisian se përgjigjja e testit të ADN-së ...më shumë

Orlando fajëson Santiagon si autor të sulmit ndaj tij. Danieli ...më shumë

Rodrigo vendos të punësojë Ramiron pasi ka shtënë në dorë ...më shumë