Tre Anat - EPISODI 20

Ramiro debaton ashpër me të atin, pasi ai i sugjeron të martohet me Ana Letisian dhe jo me Ana Laurën.Santiago i betohet Ana Lusias për dashuri të përjetshme, por ajo i druhet të shkuarës së tij. Ramiro i tregon të vërtetën Ana Laurës. A do ta besojë ajo?

Të gjithë episodet e "Tre Anat"

Evaristo i kërkon Marselos që ta vrasë për të marrë ...më shumë

Santiago shikon tatuazhin e Ana Letisias, që është njëlloj me ...më shumë

Santiago vijon kërkimet në internet, këtë herë për aksidentin e ...më shumë

Santiago e gjen Xheniferin në grahmat e fundit të jetës, ...më shumë

Çana i tregon Ramiros se do të rikthehet dikush nga ...më shumë

Xheniferi njofton Ana Letisian se përgjigjja e testit të ADN-së ...më shumë

Orlando fajëson Santiagon si autor të sulmit ndaj tij. Danieli ...më shumë

Rodrigo vendos të punësojë Ramiron pasi ka shtënë në dorë ...më shumë