Tre Anat - EPISODI 30

Çana i tregon Ramiros se do të rikthehet dikush nga e shkuara e tij dhe do t’i japë një armë.  Në bujtinën e Remedios hyjnë hajdutët dhe vjedhin paratë e Soledadit dhe byzylykun me emrin e Ana Lusias. Ana Letisia zë në befasi Xheniferin  në një kantier ndërtimi dhe e pret në besë, duke e hedhur nga lartësia, vetëm sepse ishte xheloze për xhaxhanë e saj. A do të zbulohet ky krim i tmerrshëm që kreu ajo?

Të gjithë episodet e "Tre Anat"

Evaristo i kërkon Marselos që ta vrasë për të marrë ...më shumë

Santiago shikon tatuazhin e Ana Letisias, që është njëlloj me ...më shumë

Santiago vijon kërkimet në internet, këtë herë për aksidentin e ...më shumë

Santiago e gjen Xheniferin në grahmat e fundit të jetës, ...më shumë

Çana i tregon Ramiros se do të rikthehet dikush nga ...më shumë

Xheniferi njofton Ana Letisian se përgjigjja e testit të ADN-së ...më shumë

Orlando fajëson Santiagon si autor të sulmit ndaj tij. Danieli ...më shumë

Rodrigo vendos të punësojë Ramiron pasi ka shtënë në dorë ...më shumë