Tre Anat - EPISODI 31

Santiago e gjen Xheniferin në grahmat e fundit të jetës, ndërkohë që aty mbërrijnë disa burra të armatosur dhe kryejnë një atentat. Ana Lusia është e pikëlluar për largimin e Santiagos, sepse mendon se ai tashmë është me të shoqen. Santiago kërkon në internet të dhëna me emrin e Marselo Salvaterrës dhe zbulon një fotografi të tijën, i martuar me Ana Letisian.  A do ta kujtojë ai të shkuarën e tij, apo do të bëhet edhe më tepër konfuz?

Të gjithë episodet e "Tre Anat"

Evaristo i kërkon Marselos që ta vrasë për të marrë ...më shumë

Santiago shikon tatuazhin e Ana Letisias, që është njëlloj me ...më shumë

Santiago vijon kërkimet në internet, këtë herë për aksidentin e ...më shumë

Santiago e gjen Xheniferin në grahmat e fundit të jetës, ...më shumë

Çana i tregon Ramiros se do të rikthehet dikush nga ...më shumë

Xheniferi njofton Ana Letisian se përgjigjja e testit të ADN-së ...më shumë

Orlando fajëson Santiagon si autor të sulmit ndaj tij. Danieli ...më shumë

Rodrigo vendos të punësojë Ramiron pasi ka shtënë në dorë ...më shumë