Përshkrimi

Defne, një vajzë e re dhe e zgjuar që sapo ka mbaruar universitetin dhe në fillesat e karrierës së saj. Një vëlla xheloz që do të dijë gjithçka. Një dashuri që lind në punë, në dukje e pamundur, por plot të papritura. Një komedi romantike plot pasion dhe ndjenja. Kë do të njohë Defne ditën e parë të punës? A do të jetë dashuria mes tyre me shikim të parë?

"Pavarësisht dashurisë", nga e hëna në të premte, ora 20:10 në Jolly HD dhe ora 21:45 në 3Plus

Ritransmetimi: nga e hëna në të premte, ora 17:40 në 3Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 9

14-08-2018

EPISODI 9

E detyruar, Defne i tregon të vërtetën Çinarit dhe i rrëfen se Jall&eum...

më shumë

EPISODI 8

13-08-2018

EPISODI 8

Denizi e fton Defnen për darkë meqë ka ditëlindjen. I vetëdijshëm q&...

më shumë

EPISODI 7

10-08-2018

EPISODI 7

Ezgi takon rastësisht Denizin në spital dhe gjendet ngushtë kur ai e pyet përs...

më shumë

EPISODI 6

09-08-2018

EPISODI 6

Një ngjarje e pakëndshme do të ndodhë gjatë takimit të Jallënit...

më shumë

EPISODI 5

08-08-2018

EPISODI 5

Jallëni i nxitur nga Jeshimi shkon në shtëpinë e Defnes me një tufë ...

më shumë

EPISODI 4

07-08-2018

EPISODI 4

Damlla informon Defnen se Jallëni e ka emëruar eproren e saj. Jallëni përpiqet...

më shumë

EPISODI 3

06-08-2018

EPISODI 3

E pavetëdijshme që e pëlqen Jallënin, Defne vendos të të kthehet n&e...

më shumë

EPISODI 2

03-08-2018

EPISODI 2

Defne arrin të gjejë gabimin në kodim përmes një programi të hartuar...

më shumë

EPISODI 1

02-08-2018

EPISODI 1

Defne Barutçu ka aplikuar për një vend pune në “Aras Techs” si p...

më shumë
  • 1
  • 2
Prev Next

Video


Gossip

Argëtim pafund, këto janë prapaskenat e …

14-08-2018

Argëtim pafund, këto janë prapaskenat e serialit më të ri Demet Ozdemir dhe Can Yaman

Të gjithë i njihni dy aktorët Demet Ozdemir dhe Can Yaman. Demet ka ardhur në ... më shumë

Cila është lidhja e Can Yaman me Shqipër…

10-08-2018

Cila është lidhja e Can Yaman me Shqipërinë?

Can Yaman është ylli i serialeve turke. Ai vjën në Tring me serialin "Pavarë... më shumë

Nga divorci i prindërve tek suksesi si a…

03-08-2018

Nga divorci i prindërve tek suksesi si aktor dhe ish të dashurat e tij - Gjithçka që nuk i dini për Can Yaman

Can Yaman ka lindur në Stamboll më 8 nëntor 1989. Ai është fëmij&eum... më shumë

«Pavarësisht dashurisë» nis sonte në Tri…

02-08-2018

«Pavarësisht dashurisë» nis sonte në Tring, ja cilët janë aktorët që do t'ju shoqërojnë çdo mbrëmje!

Nga e hëna në të premte, ora 20:10 në Jolly HD dhe ora 21:45 në 3Plus do ... më shumë

Gjithçka që nuk dini mbi «Pavarësisht da…

02-08-2018

Gjithçka që nuk dini mbi «Pavarësisht dashurisë», serialin që nis sonte në ekranin e Tring

Ka përfunduar mbrëmjen e djeshme "Dhoma 309" për t'i lënë vendin një... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display