Përshkrimi

Defne, një vajzë e re dhe e zgjuar që sapo ka mbaruar universitetin dhe në fillesat e karrierës së saj. Një vëlla xheloz që do të dijë gjithçka. Një dashuri që lind në punë, në dukje e pamundur, por plot të papritura. Një komedi romantike plot pasion dhe ndjenja. Kë do të njohë Defne ditën e parë të punës? A do të jetë dashuria mes tyre me shikim të parë?

"Pavarësisht dashurisë", nga e hëna në të premte, ora 19:15 në Jolly HD dhe ora 21:45 në 3Plus

Ritransmetimi: nga e hëna në të premte, ora 17:40 në 3Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 89

04-12-2018

EPISODI 89

Polati fillon “terapinë” me Nehirin. Lejla dëgjon bisedën telefonike me...

më shumë

EPISODI 88

03-12-2018

EPISODI 88

Jallëni vendos të këmbëngulë deri në fund në kërkesën...

më shumë

EPISODI 87

28-11-2018

EPISODI 87

Nehiri niset për në aeroport, por Denizi i bllokon të gjitha kartat bankare dhe ajo...

më shumë

EPISODI 86

28-11-2018

EPISODI 86

Ende i dashuruar pas Lejlës, Toprakut i zbutet zemra dhe i kërkon ish-gruas të mart...

më shumë

EPISODI 85

28-11-2018

EPISODI 85

Jeshimi organizon një mbledhje në ndërmarrje ku u cakton detyra që të gji...

më shumë

EPISODI 84

27-11-2018

EPISODI 84

Jallëni dhe Defne vendosin të përballen me Toprakun dhe t’i tregojnë se ...

më shumë

EPISODI 83

26-11-2018

EPISODI 83

Pasi mëson nga Iblisi vendndodhjen e Jallënit, Topraku niset që ta gjejë dhe t...

më shumë

EPISODI 82

23-11-2018

EPISODI 82

Çinari mëson se ndodhet në çifligun e dajës së Jallënit dhe...

më shumë

EPISODI 81

22-11-2018

EPISODI 81

Defne dhe Jallëni i druhen reagimit të dy familjeve, ndaj Jallëni merr vendimin q&e...

më shumë

EPISODI 80

21-11-2018

EPISODI 80

Jallëni gdhend një unazë dhe i propozon Defnes për martesë. Songyli mb&eu...

më shumë

EPISODI 79

20-11-2018

EPISODI 79

Defne i tregon Jallënit se është detyruar gjithë jetën të gënje...

më shumë

EPISODI 78

19-11-2018

EPISODI 78

Defne mëson se ndodhet në çifligun e dajës së Jallënit dhe kupton ...

më shumë

EPISODI 77

14-11-2018

EPISODI 77

Çinari rrëmben Jeshimin. Jallëni kap Defnen në vilë gjatë natë...

më shumë

EPISODI 76

14-11-2018

EPISODI 76

Polati dhe Nehiri zbulojnë që kanë marrë me vete stolitë dhe floririn q&e...

më shumë

EPISODI 75

14-11-2018

EPISODI 75

Pas dasmës, Polatin e njoftojnë që është djegur shtëpia e Jeshimit d...

më shumë

EPISODI 74

12-11-2018

EPISODI 74

Gjatë dasmës, Ezgi vendos të largohet përfundimisht nga jeta e Denizit dhe i l...

më shumë

EPISODI 73

12-11-2018

EPISODI 73

Nehiri godet Polatin me pistoletë paralizuese sapo ai hyn në shtëpi pa e ditur se a...

më shumë

EPISODI 72

08-11-2018

EPISODI 72

Gjysh Syreja troditet kur mëson nga Jallëni që Sedefi është kthyer dhe se...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Detaji që nuk keni vënë re tek aktorja e…

04-12-2018

Detaji që nuk keni vënë re tek aktorja e «Pavarësisht dashurisë»: Një artiste e vërtetë!

Açelya Topaloglu është një nga aktoret që sapo i përmendim emrin t... më shumë

Çfarë po ndodh me Can Yaman dhe Demet Oz…

23-11-2018

Çfarë po ndodh me Can Yaman dhe Demet Ozdemir?

Dy aktorët e njohur janë përfolur për një lidhje të mundshme dashurie... më shumë

Can Yaman dhe Demet Ozdemir kapen 'mat…

15-11-2018

Can Yaman dhe Demet Ozdemir kapen 'mat'! Çfarë ka mes dy aktorëve?

Dy aktorët e njohur, janë përfolur shpesh për një lidhje të mundshme. ... më shumë

Njihuni me bukuroshen që i ka 'vjedhur' …

07-11-2018

Njihuni me bukuroshen që i ka 'vjedhur' zemrën Can Yaman!

Aktori i serialit "Pavarësisht dashurisë" është prej më tepër se 5 mua... më shumë

Can Yaman midis botës së aktrimit dhe bi…

05-11-2018

Can Yaman midis botës së aktrimit dhe biznesit, ja si ka arritur të dyfishojë pasurinë e tij

Aktorja i “Pavarësisht dashurisë” është një nga meshkujt m&eu... më shumë

Kur bukuria është në gene, pas mamasë së…

02-11-2018

Kur bukuria është në gene, pas mamasë së tij, Can na prezanton me babain!

Pasi na prezantoi nënën e tij Guldem Yaman, aktori i "Pavarësisht dashurisë" k... më shumë

Është motra apo mamaja, video e Can Yama…

02-11-2018

Është motra apo mamaja, video e Can Yaman me nënën e tij trondit internetin!

Can Yaman është sot një nga aktorët më të dashur turq. Ai vjen s&eum... më shumë

Kolona zanore e 'Pavarësisht dashurisë':…

27-10-2018

Kolona zanore e 'Pavarësisht dashurisë': Ja çfarë nuk dini për të!

Kolona zanore e një prej serialeve më të ndjekur, "Pavarësisht dashurisë", ... më shumë

Shifra marramendëse që fitoi aktori i 'P…

27-10-2018

Shifra marramendëse që fitoi aktori i 'Pavarësisht dashurisë' për një reklamë!

Can Yaman, aktori i serialit "Pavarësisht dashurisë" është kthyer në nj&eum... më shumë

Çfarë ka ndodhur në sheshxhirimin e «Pav…

26-10-2018

Çfarë ka ndodhur në sheshxhirimin e «Pavarësisht dashurisë» që i bëri të gjithë kuriozë?

  "Pavarësisht dashurisë" është një nga serialet më të dash... më shumë

Çfarë i ka ndodhur Can Yaman? Aktori për…

08-10-2018

Çfarë i ka ndodhur Can Yaman? Aktori përfundon në spital...

Can Yaman, aktori i njohur i serialit "Pavarësisht dashurisë" duket se nuk është... më shumë

E vërteta pas marrëdhënies së Demet Ozde…

05-10-2018

E vërteta pas marrëdhënies së Demet Ozdemir me Can Yaman!

Dy aktorët e njohur janë kthyer prej kohësh në kryefjalën e lajmeve roz&eum... më shumë

Can Yaman kapet 'mat' nga paparacët me…

04-10-2018

Can Yaman kapet 'mat' nga paparacët me...

Aktori i njohur i serialit "Pavarësisht dashurisë" është fotografuar mbrëmj... më shumë

Can Yaman i dashuruar? Ja e vërteta e li…

29-09-2018

Can Yaman i dashuruar? Ja e vërteta e lidhjes së tij me Rabia Yaman

A është Can Yaman i dashuruar? Jeta private e aktorit të njohur të "Pavarë... më shumë

Can Yaman i dashuruar pas ish të dashurë…

28-09-2018

Can Yaman i dashuruar pas ish të dashurës së aktorit të njohur

Duket se në showbizin turk po lind një dashuri e re. Aktori i njohur i "Pavarësisht... më shumë

U tha se ishte arsyeja e ndarjes së Deme…

24-09-2018

U tha se ishte arsyeja e ndarjes së Demet dhe Seckin, reagon Can Yaman

Aktorët Demet Ozdemir dhe Seckin Ozdemir i kanë dhënë fund lidhjes së tyre... më shumë

I japin fund lidhjes së tyre Demet dhe S…

24-09-2018

I japin fund lidhjes së tyre Demet dhe Seckin: Arsyeja Can Yaman?

"Nuk ishte e shkruar" - kështu është përgjigjur Demet Ozdemir pyetjes se p&eum... më shumë

Can Yaman: «Kjo është për mua vajza idea…

19-09-2018

Can Yaman: «Kjo është për mua vajza ideale!»

Pak kohë më parë në media bëri bujë lajmi se aktori i njohur turk, Can... më shumë

Aktorja e njohur si Defne duket se i ka …

31-08-2018

Aktorja e njohur si Defne duket se i ka dhënë fund lidhjes së saj të dashurisë...

Açelya Topaloğlu është bërë e njohur për publikun shqiptar për ... më shumë

Harrojini të gjithë të tjerët, Can Yaman…

28-08-2018

Harrojini të gjithë të tjerët, Can Yaman është ylli i ri i serialeve turke!

Can Yaman, tashmë po bëhet i njohur në rang ndërkombëtar. Ai ësht&eu... më shumë

Can Yaman: Marrëdhënia ime me Demet Ozde…

25-08-2018

Can Yaman: Marrëdhënia ime me Demet Ozdemir dhe 'vesi' që do doja të mos kisha!

28 vjeçari i cili është kthyer në aktorin më të preferuar nga publik... më shumë

Gjithnjë duke eksperimentuar me flokët: …

24-08-2018

Gjithnjë duke eksperimentuar me flokët: 10 look-et e çmendura të Defnes nga «Pavarësisht dashurisë»

Açelya Topaloğlu, aktorja e njohur e “Pavarësisht dashurisë” pël... më shumë

Can Yaman rrëfehet për jetën personale: …

24-08-2018

Can Yaman rrëfehet për jetën personale: Nuk është e thjeshtë të jesh e dashura ime!

Can Yaman është një nga aktorët më të pëlqyer turk. 28 vje&cced... më shumë

Njihuni me partnerin në jetën reale të D…

23-08-2018

Njihuni me partnerin në jetën reale të Defnes nga «Pavarësisht dashurisë»

Açelya Topaloğlu u bë e njohur fillimisht për publikun shqiptar me rolin e saj n&... më shumë

Can Yaman: Më duket qesharak koncepti që…

18-08-2018

Can Yaman: Më duket qesharak koncepti që krijohet për komeditë romantike!

Can Yaman e ndjekim nga e hëna në të premte në "Pavarësisht dashurisë... më shumë

Can Yaman rrëfen detaje nga jeta e tij: …

18-08-2018

Can Yaman rrëfen detaje nga jeta e tij: Si e shikon veten pas 10 vitesh aktori?

Can Yaman e ndjekim nga e hëna në të premte në "Pavarësisht dashurisë... më shumë

Si njihet në Turqi Cem Belevi, aktori i …

16-08-2018

Si njihet në Turqi Cem Belevi, aktori i «Pavarësisht dashurisë»?

Cem Belevi-n e ndjekim nga e hëna në të premte në ekranin e Tring në "Pav... më shumë

Argëtim pafund, këto janë prapaskenat e …

14-08-2018

Argëtim pafund, këto janë prapaskenat e serialit më të ri Demet Ozdemir dhe Can Yaman

Të gjithë i njihni dy aktorët Demet Ozdemir dhe Can Yaman. Demet ka ardhur në ... më shumë

Cila është lidhja e Can Yaman me Shqipër…

10-08-2018

Cila është lidhja e Can Yaman me Shqipërinë?

Can Yaman është ylli i serialeve turke. Ai vjën në Tring me serialin "Pavarë... më shumë

Nga divorci i prindërve tek suksesi si a…

03-08-2018

Nga divorci i prindërve tek suksesi si aktor dhe ish të dashurat e tij - Gjithçka që nuk i dini për Can Yaman

Can Yaman ka lindur në Stamboll më 8 nëntor 1989. Ai është fëmij&eum... më shumë

«Pavarësisht dashurisë» nis sonte në Tri…

02-08-2018

«Pavarësisht dashurisë» nis sonte në Tring, ja cilët janë aktorët që do t'ju shoqërojnë çdo mbrëmje!

Nga e hëna në të premte, ora 20:10 në Jolly HD dhe ora 21:45 në 3Plus do ... më shumë

Gjithçka që nuk dini mbi «Pavarësisht da…

02-08-2018

Gjithçka që nuk dini mbi «Pavarësisht dashurisë», serialin që nis sonte në ekranin e Tring

Ka përfunduar mbrëmjen e djeshme "Dhoma 309" për t'i lënë vendin një... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display