Përshkrimi

Olvido Perez është një grua modeste dhe fisnike e cila jeton me gjyshin e saj, me kusherinjtë Martita dhe Chuy si dhe tezen Eufresia. Jeta e saj ndryshon krejtësisht kur takon arkitektin e suksesshëm Diego Rivas Santander pas një aksidenti me avion. Diego humbet shikimin dhe memorien, dhe me kalimin e kohes dashurohet me vajzën që kujdeset për të. Nderkohë, e fejuara e Diegos, Iran Hernandez, vendos të anulojë martesen e saj pasi të gjithë mendojnë se Diego ka vdekur. Një aksident në shtepinë e Olvidos, bën që Diegos t’i rikthehet kujtesa dhe ai largohet drejt qytetit të tij për të takuar Iran, por e gjen atë, të martuar me vëllain e tij, Rodrigon. Olvido, me zemer të thyer, vendos që të shkojë pas Diegos e të rifitojë dashurinë edhe pse ai nuk e ka parë kurrë atë.

"Përgjithmonë jotja", nga e hëna në të premte, ora 18:30 në 3 plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 137

05-06-2018

EPISODI 137

Forca të shumta të policisë rrethojnë pronën ku është fshehur I...

më shumë

EPISODI 136

04-06-2018

EPISODI 136

Veronika përpiqet e dëshpëruar që Diego dhe Olvido të mos ia marrin djali...

më shumë

EPISODI 135

01-06-2018

EPISODI 135

Një makinë përplas Piranjën teksa përpiqet të largohet nga Olvido. P...

më shumë

EPISODI 134

31-05-2018

EPISODI 134

Olvido mëson për gjendjen e Pablitos. Lidhja e fortë që ndien e çon n&e...

më shumë

EPISODI 133

30-05-2018

EPISODI 133

Me dhimbje të madhe, Esperanca i përshkruan Olvidos lidhjen e saj me Stefanon para shum&...

më shumë

EPISODI 132

29-05-2018

EPISODI 132

Nelsoni dhe Haguari planifikojnë arratisjen e tyre. Kilometra larg kazinosë luksoze, Ang...

më shumë

EPISODI 131

28-05-2018

EPISODI 131

Prishja e fejesës me Stefanon zemëron Iranën, e cila tanimë do të tregoj&...

më shumë

EPISODI 130

25-05-2018

EPISODI 130

Veronika tronditet kur mëson nga Rakela se i vëllai, avokati i famshëm Stefano Kans...

më shumë

EPISODI 129

24-05-2018

EPISODI 129

Veronika dhe Panço vendosin se ka ardhur koha t’i tregojnë Stefanos për lid...

më shumë

EPISODI 128

23-05-2018

EPISODI 128

Olvidon e tërheq diçka te Pablito, pa e ditur se kush është vërtet ai. ...

më shumë

EPISODI 127

22-05-2018

EPISODI 127

Paralajmërimi i Olvidos për Eufrasian është shumë i qartë: Nëse...

më shumë

EPISODI 126

21-05-2018

EPISODI 126

Olvido ia thotë hapur Iranës se Stefano po i bën shantazh që të martohet ...

më shumë

EPISODI 125

18-05-2018

EPISODI 125

Nga xhelozia, Irana akuzon Stefanon se po tregon shumë interes për Olvidon. Fati bashkon...

më shumë

EPISODI 124

17-05-2018

EPISODI 124

Rakela mbron Olvidon dhe I tregon vendin Iranës. Veronika I kërkon Esperancës t&eum...

më shumë

EPISODI 123

16-05-2018

EPISODI 123

Veronika debaton me Stefanon dhe i kërkon të vëllait të mos e shohë Diego...

më shumë

EPISODI 122

15-05-2018

EPISODI 122

Për Olvidon, ka rëndësi vetëm të gjejë të birin. Eufrasia ë...

më shumë

EPISODI 121

14-05-2018

EPISODI 121

Stefano Kansiano kërcënon Diegon me armë. Esperanca nuk ka zgjidhje tjetër ve&...

më shumë

EPISODI 120

11-05-2018

EPISODI 120

Vdekja e papritur e Davidit i thyen zemrën Olvidos, ndërsa Rakela, e ëma, vuan nga ...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Fotogaleri

EPISODI 3

28-11-2017

EPISODI 3

Në rezidencën përrallore në Akapulko, Angustia ka vënë në zbati... më shumë