Përshkrimi

Ishin betuar se do të qëndronin përgjithmonë bashkë derisa vdekja t’i ndante... Hazalli dhe Kenani, dy të rinj që jetojnë pranë një qyteze të vogël buzë detit Egje janë të dashuruar marrëzisht, por gjithçka do të shkatërrohet pas ardhjes së Vurallit. Kenani është një jetim që e fiton bukën e gojës me anë të peshkimit, edhe pse ka mbaruar shkollën e lartë. Hazalli punon në një nga resortet më luksoze të Çesmes. Teksa Vuralli mbërrin aty, bie në dashuri me shikim të parë me Hazallin. Pasi ka vrarë gruan e tij të parë nga frika se mos e braktisë, dashuritë e tij tanimë janë shndërruar në fiksime obsesive. Një dashuri e dëlirë kundër një dashurie shkatërrimtare. Hazalli do të pranojë të martohet me Vurallin për të mbrojtur njerëzit që do. Perla e zezë është simboli i dashurisë së Kenanit dhe Hazallit, por dashuria e tyre do të shoqërohet nga lotët...

Nga e hëna në të premte, ora 19:15 në Jolly HD dhe ora 21:00 në 3Plus!

Ritransmetimi: nga e hëna në të premte, ora 12:00 dhe 23:20


Parashikimet e episodeve

EPISODI 45

14-08-2018

EPISODI 45

Ebruja vret Xhananin, por policia vjen menjëherë në vendngjarje. A do ta gjejë...

më shumë

EPISODI 44

13-08-2018

EPISODI 44

Pasi Vurallin e lënë të lirë, ai shkon të shpëtojë Genxherin. H...

më shumë

EPISODI 43

10-08-2018

EPISODI 43

Do ta pranojë Hazalli Azizin si babanë e saj? Kenani më vonë i jep asaj letrat...

më shumë

EPISODI 42

09-08-2018

EPISODI 42

Lajmi se policia merr Vurallin në paraburgim me urdhër arresti del edhe në media. H...

më shumë

EPISODI 41

08-08-2018

EPISODI 41

Genxheri shkon në shtëpinë e Zhales, por a do ta gjejë ai atë aty? Pasi k...

më shumë

EPISODI 40

07-08-2018

EPISODI 40

Halili kërcënon Azizin. Ebruja mëson që Halili nuk është babai i v&e...

më shumë

EPISODI 39

06-08-2018

EPISODI 39

Kenani i bën një ofertë bujare Defnes. Hazalli arrin t’i marrë Ebrus&eum...

më shumë

EPISODI 38

03-08-2018

EPISODI 38

Vurrali përgjon një bisedë mes Hazallit dhe Azizit. Kenani kërcënon Ebrun...

më shumë

EPISODI 37

02-08-2018

EPISODI 37

Vuralli vjen në shtëpinë e Azizit t’i thotë se do t’i japë in...

më shumë

EPISODI 36

01-08-2018

EPISODI 36

Vuralli i prezanton bordit drejtues Defnen si anëtare të re pasi i ka kaluar asaj disa a...

më shumë

EPISODI 35

31-07-2018

EPISODI 35

Kush do ta hapë fshehurazi kasafortën e Vurallit dhe çfarë do të gjej&e...

më shumë

EPISODI 34

30-07-2018

EPISODI 34

Vuralli vë në shitje shtëpinë për shkak të gjendjes së keqe eko...

më shumë

EPISODI 33

27-07-2018

EPISODI 33

Halili pranon përpara Melekut gjithçka i ka bërë asaj në të shkuar...

më shumë

EPISODI 32

26-07-2018

EPISODI 32

Meleku i thotë Halilit se do të divorcohet nga ai, por a do të pranojë ai të...

më shumë

EPISODI 31

25-07-2018

EPISODI 31

Ebruja sheh në regjistrimet e kamerave që Kenani puth Hazallin. Ndërkohë që...

më shumë

EPISODI 30

23-07-2018

EPISODI 30

Hazalli fle në një shtrat me Vurallin. Halilin e marrin peng disa persona të panjoh...

më shumë

EPISODI 29

20-07-2018

EPISODI 29

Xhanani i kërkon ndihmë Hazallit që ta bindë Vurallin për martesën e...

më shumë

EPISODI 28

20-07-2018

EPISODI 28

Ahmeti drekon me Ebrunë. Exheja largohet nga Azizi duke i lënë atij një let&eu...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Hande Ercel merr kritika të forta pas pu…

10-08-2018

Hande Ercel merr kritika të forta pas publikimit të kësaj video

Aktorja e njohur Hande Ercel ka publikuar një video për të përshëndetur f... më shumë

Gazetarët guxojnë dhe pyesin çiftin e nj…

08-08-2018

Gazetarët guxojnë dhe pyesin çiftin e njohur për një diçka që as ata vet s'ja kanë thënë njëri-tjetrit

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic kanë vetëm disa muaj të lidhur me njëri-tjetrit... më shumë

Si u komentua veprimi i Hande Ercel ndaj…

03-08-2018

Si u komentua veprimi i Hande Ercel ndaj kësaj vajze të vogël?

Aktorja e njohur Hande Ercel është diku ndihmuar motrën e saj në përgatit... më shumë

Hande Ercel bëhet gati për dasmë!

01-08-2018

Hande Ercel bëhet gati për dasmë!

Hande Ercel është duke shijuar pushimet e saj por nga ana tjetër edhe duke ndihmuar... më shumë

A e dini se në cilin serial e keni ndjek…

31-07-2018

A e dini se në cilin serial e keni ndjekur Aziz nga «Perla e zezë»?

Hüseyin Avni Danyal ka lindur më 12 prill 1962. Ai përfundoi studimet për aktr... më shumë

Projekt i ri për Tolgahan Sayisman, ja c…

21-07-2018

Projekt i ri për Tolgahan Sayisman, ja cila është partnerja e tij e re

Tolgahan Sayisman do të jetë pjesë e një tjetër seriali. Ai mban titullin ... më shumë

Hande Ercel bën një nga postimet më roma…

12-07-2018

Hande Ercel bën një nga postimet më romantike për të dashurin e saj

Aktorja Hande Ercel po jeton një histori të bukur dashurie me këngëtarin Murat... më shumë

Pas zënkës së famshme, Almeda vë përsëri…

12-07-2018

Pas zënkës së famshme, Almeda vë përsëri në lojë Tolgën, do të shkriheni së qeshuri me këtë që ka bërë

  Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë duke kaluar disa ditë të bukura pushi... më shumë

Pushime apo sherr, çfarë po ndodh me Alm…

11-07-2018

Pushime apo sherr, çfarë po ndodh me Almedën dhe Tolgën?

  Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë duke shijuar pishimet e tyre në plazhet e ... më shumë

Nisin pushimet për Almeda Abazin dhe Tol…

09-07-2018

Nisin pushimet për Almeda Abazin dhe Tolgahan Sayisman, ja ku ndodhet çifti i njohur

Aktori i njohur i "Perla e zezë", Tolgahan Sayisman dhe bashkëshortja e tij Almeda Abazi... më shumë

Gjithçka që nuk dini për Vural nga «Perl…

07-07-2018

Gjithçka që nuk dini për Vural nga «Perla e zezë»

Berk Hakman ka lindur më 14 gusht 1981 në Ankara, Turqi. Që në moshën 11 ... më shumë

Exhen nga «Perla e zezë» e keni ndjekur …

06-07-2018

Exhen nga «Perla e zezë» e keni ndjekur edhe në serialin «Dashuri e pafund», e mbani mend?

Në episodet e para të serialit "Perla e zezë", ndër të tjera, u dallua ed... më shumë

Momentet e paparashikuara me të cilat u …

03-07-2018

Momentet e paparashikuara me të cilat u përballën Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel gjatë xhirimit të «Perla e zezë»

  Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel, dy aktorë të njohur tashmë për publik... më shumë

Nga xhelozitë e deri tek rreziqet për je…

29-06-2018

Nga xhelozitë e deri tek rreziqet për jetën, keto janë 5 fakte që nuk i dini për serialin «Perla e zezë»

“Perla e zezë” vjen nga e hëna në të premte në orën 19:1... më shumë

Një surprizë e bukur për Hande Ercel nga…

23-06-2018

Një surprizë e bukur për Hande Ercel nga i dashuri i saj Murat Dalkilic

Aktorja e njohur e serialit "Perla e zezë", Hande Ercel është zhvendosur në Lo... më shumë

Aktorja turke vendos t'i kundërpërgjigje…

20-06-2018

Aktorja turke vendos t'i kundërpërgjigjet komenteve për peshën e saj me këtë foto!

Hande Ercel është duke kaluar shumë mirë në Budva, Mal të Zi kur po ... më shumë

Hande Ercel qenka kaq afër Shqipërisë, j…

19-06-2018

Hande Ercel qenka kaq afër Shqipërisë, ja ku po kalon pushimet aktorja e njohur

Hande Ercel është një nga aktoret më të dashura për publikun shqipta... më shumë

Tolgahan Sayisman ju fton të ndiqni sot …

13-06-2018

Tolgahan Sayisman ju fton të ndiqni sot në Tring premierën e «Perla e zezë»

Tolgahan Sayisman vjen sot në ekranin e Tring me serialin «Perla e zezë». N&... më shumë

Nuk do t’i besoni këto foto – Është në …

22-04-2017

 Nuk do t’i besoni këto foto – Është në të vërtetë Tolgahan Sayisman apo jo?

Të gjithë e njohim Tolgahan Sayisman, aktorin e njohur turk. Ai ka ardhur në Tring ... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display