Përshkrimi

Ishin betuar se do të qëndronin përgjithmonë bashkë derisa vdekja t’i ndante... Hazalli dhe Kenani, dy të rinj që jetojnë pranë një qyteze të vogël buzë detit Egje janë të dashuruar marrëzisht, por gjithçka do të shkatërrohet pas ardhjes së Vurallit. Kenani është një jetim që e fiton bukën e gojës me anë të peshkimit, edhe pse ka mbaruar shkollën e lartë. Hazalli punon në një nga resortet më luksoze të Çesmes. Teksa Vuralli mbërrin aty, bie në dashuri me shikim të parë me Hazallin. Pasi ka vrarë gruan e tij të parë nga frika se mos e braktisë, dashuritë e tij tanimë janë shndërruar në fiksime obsesive. Një dashuri e dëlirë kundër një dashurie shkatërrimtare. Hazalli do të pranojë të martohet me Vurallin për të mbrojtur njerëzit që do. Perla e zezë është simboli i dashurisë së Kenanit dhe Hazallit, por dashuria e tyre do të shoqërohet nga lotët...

Nga e hëna në të premte, ora 20:10 në Jolly HD dhe ora 21:00 në 3Plus!

Ritransmetimi: nga e hëna në të premte, ora 12:00 dhe 23:20


Parashikimet e episodeve

EPISODI 67

12-09-2018

EPISODI 67

Vuralli e tregon në çdo mënyrë se nuk ka hequr dorë nga Hazalli, aq sa ...

më shumë

EPISODI 66

11-09-2018

EPISODI 66

Pasi ka shtënë në dorë videon ku Vurrali vret Nazin, Hazalli nuk di si t&rsquo...

më shumë

EPISODI 65

11-09-2018

EPISODI 65

Ebruja i jep Sinanit lajmin surprizë se pret një fëmijë, por reagimi i tij nuk...

më shumë

EPISODI 64

10-09-2018

EPISODI 64

Ebruja shkon në shtëpi t’i thotë Sinanit të marrë pjesë në...

më shumë

EPISODI 63

07-09-2018

EPISODI 63

Ërmaku shkon t’i bëjë një surprizë Kenanit, por ajo befasohet kur s...

më shumë

EPISODI 62

06-09-2018

EPISODI 62

Ërmaku dhe Kenani shkojnë për darkë në shtëpinë e Azizit, por a...

më shumë

EPISODI 61

05-09-2018

EPISODI 61

Meleku dhe Azizi marrin një vendim që do t’i gëzojë të gjithë...

më shumë

EPISODI 60

04-09-2018

EPISODI 60

Melehati fillon të flirtojë me Kafesin. Defne sulmon Ebrunë. Ërmaku më n&...

më shumë

EPISODI 59

03-09-2018

EPISODI 59

Vuralli gëzohet kur sheh Hazallin në spital. Defne kërcënon Ebrunë. P&eum...

më shumë

EPISODI 58

31-08-2018

EPISODI  58

Azizi, Meleku, Hazalli dhe Kenani darkojnë së bashku. Azizi gjen USB-ën e pamjeve f...

më shumë

EPISODI 57

30-08-2018

EPISODI 57

Hazalli dhe Kenani pranojnë dashurinë që kanë për njëri-tjetrin. Mel...

më shumë

EPISODI 56

29-08-2018

EPISODI 56

Vuralli fillon të sillet si i çmendur dhe të gjithë e vënë re k&eu...

më shumë

EPISODI 55

28-08-2018

EPISODI 55

Hazalli largohet nga shtëpia e Vurallit dhe shkon të jetojë bashkë me Azizin. ...

më shumë

EPISODI 54

27-08-2018

EPISODI 54

Ahmeti dorëzohet në polici. Çfarë do të bëjë Vuralli kur t&eu...

më shumë

EPISODI 53

24-08-2018

EPISODI 53

Hazalli shikon pamjet filmike. Ërmaku pëson një krizë tjetër dhe shtrohet...

më shumë

EPISODI 52

23-08-2018

EPISODI 52

Prej disa kohësh, Hazalli nuk ndihet mirë. Çfarë do të mësojë...

më shumë

EPISODI 51

22-08-2018

EPISODI 51

Azizi i vë unazën Melekut. Avokati lexon testamentin e Xhananit. Vuralli i kërkon S...

më shumë

EPISODI 50

20-08-2018

EPISODI 50

Vuralli e fton Hazallin në jaht dhe i kërkon asaj një martesë të vër...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Pas humbjes së nënës së saj, më në fund …

22-04-2019

Pas humbjes së nënës së saj, më në fund një lajm i mirë për familjen e Hande Ercel

Pak muaj më parë, pas një lufte të gjatë me kancerin, nëna e aktores... më shumë

Hande Ercel nuk e përballon dot humbjen …

23-01-2019

Hande Ercel nuk e përballon dot humbjen e nënën; 26 vjeçarja humb peshë në mënyrë drastike

Aktorja e talentuar turke Hande Ercel prej disa muajsh po kalon periudhën më të v&e... më shumë

Me dhimbje, Hande Ercel shpjegon për të …

20-09-2018

Me dhimbje, Hande Ercel shpjegon për të gjithë ndarjen nga Murat Dalkilic

Aktorja e njohur e serialit "Perla e zezë" i ka dhënë fund lidhjes së saj me k... më shumë

Këngëtari turk pranon ndarjen nga Hande …

18-09-2018

Këngëtari turk pranon ndarjen nga Hande Ercel, ja arsyet

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic kaluan një verë shumë të bukur së bashku p... më shumë

Pasi nuk pranoi propozimin për martesë, …

15-09-2018

Pasi nuk pranoi propozimin për martesë, Hande Ercel ndahet përfundimisht nga i dashuri

Hande Ercel, aktorja e njohur e serialit "Jetë" dhe "Perla e zezë" i ka dhënë ... më shumë

Hande Ercel i thotë jo propozimit për ma…

14-09-2018

Hande Ercel i thotë jo propozimit për martesë nga i dashuri i saj

Aktorja e njohur e "Perla e zezë" dhe "Jetë" i ka thënë jo propozimit për... më shumë

Përfundon «Perla e zezë», të pathënat e …

14-09-2018

Përfundon «Perla e zezë», të pathënat e serialit të suksesshëm të Hande Ercel dhe Tolgahan Sayisman

Ka përfunduar në Tring seriali «Perla e zezë» me protagonistë Tolg... më shumë

Hande Ercel kundër Afra Saracoglu, ja ç…

12-09-2018

Hande Ercel kundër Afra Saracoglu, ja ç'po ndodh mes dy aktoreve?

Një serial i ri do të prodhohet nga kompania Ay Yapim dhe regjisori Hilal Saral. Pik&eum... më shumë

Gjendja e rëndë shëndetsore e së ëmës de…

07-09-2018

Gjendja e rëndë shëndetsore e së ëmës detyron Hande Ercel të ndahet nga i dashuri!

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic nuk bashkëjetojnë më. Për shkak të gjë... më shumë

Dedikimi i Hande Ercel për të ëmën do ju…

06-09-2018

Dedikimi i Hande Ercel për të ëmën do ju përlotë të gjithëve

Hande Ercel, aktorja e njohur e "Perla e zezë" po kalon një periudhë vërtet t&... më shumë

Hande Ercel braktis mes zënkave të ashpr…

03-09-2018

Hande Ercel braktis mes zënkave të ashpra shtëpinë ku jetonte me të dashurin

Sipas shtypit turk, çifti Hande Ercel - Murat Dalkilic kanë përjetuar një kr... më shumë

A e dini se aktorja e njohur Hande Ercel…

30-08-2018

A e dini se aktorja e njohur Hande Ercel është shfaqur fillimisht në konkurse bukurie?

Hande Ercel na u prezantua fillimisht si Hajat në serialin “Jetë”, ndër... më shumë

Momente të vështira për Hande Ercel, akt…

22-08-2018

Momente të vështira për Hande Ercel, aktorja më pranë se kurrë së ëmës

Hande Ercel, aktorja e njohur e "Perla e zezë" po kalon një periudhë të vë... më shumë

Hande Ercel merr kritika të forta pas pu…

10-08-2018

Hande Ercel merr kritika të forta pas publikimit të kësaj video

Aktorja e njohur Hande Ercel ka publikuar një video për të përshëndetur f... më shumë

Gazetarët guxojnë dhe pyesin çiftin e nj…

08-08-2018

Gazetarët guxojnë dhe pyesin çiftin e njohur për një diçka që as ata vet s'ja kanë thënë njëri-tjetrit

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic kanë vetëm disa muaj të lidhur me njëri-tjetrit... më shumë

Si u komentua veprimi i Hande Ercel ndaj…

03-08-2018

Si u komentua veprimi i Hande Ercel ndaj kësaj vajze të vogël?

Aktorja e njohur Hande Ercel është diku ndihmuar motrën e saj në përgatit... më shumë

Hande Ercel bëhet gati për dasmë!

01-08-2018

Hande Ercel bëhet gati për dasmë!

Hande Ercel është duke shijuar pushimet e saj por nga ana tjetër edhe duke ndihmuar... më shumë

A e dini se në cilin serial e keni ndjek…

31-07-2018

A e dini se në cilin serial e keni ndjekur Aziz nga «Perla e zezë»?

Hüseyin Avni Danyal ka lindur më 12 prill 1962. Ai përfundoi studimet për aktr... më shumë

Projekt i ri për Tolgahan Sayisman, ja c…

21-07-2018

Projekt i ri për Tolgahan Sayisman, ja cila është partnerja e tij e re

Tolgahan Sayisman do të jetë pjesë e një tjetër seriali. Ai mban titullin ... më shumë

Hande Ercel bën një nga postimet më roma…

12-07-2018

Hande Ercel bën një nga postimet më romantike për të dashurin e saj

Aktorja Hande Ercel po jeton një histori të bukur dashurie me këngëtarin Murat... më shumë

Pas zënkës së famshme, Almeda vë përsëri…

12-07-2018

Pas zënkës së famshme, Almeda vë përsëri në lojë Tolgën, do të shkriheni së qeshuri me këtë që ka bërë

  Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë duke kaluar disa ditë të bukura pushi... më shumë

Pushime apo sherr, çfarë po ndodh me Alm…

11-07-2018

Pushime apo sherr, çfarë po ndodh me Almedën dhe Tolgën?

  Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë duke shijuar pishimet e tyre në plazhet e ... më shumë

Nisin pushimet për Almeda Abazin dhe Tol…

09-07-2018

Nisin pushimet për Almeda Abazin dhe Tolgahan Sayisman, ja ku ndodhet çifti i njohur

Aktori i njohur i "Perla e zezë", Tolgahan Sayisman dhe bashkëshortja e tij Almeda Abazi... më shumë

Gjithçka që nuk dini për Vural nga «Perl…

07-07-2018

Gjithçka që nuk dini për Vural nga «Perla e zezë»

Berk Hakman ka lindur më 14 gusht 1981 në Ankara, Turqi. Që në moshën 11 ... më shumë

Exhen nga «Perla e zezë» e keni ndjekur …

06-07-2018

Exhen nga «Perla e zezë» e keni ndjekur edhe në serialin «Dashuri e pafund», e mbani mend?

Në episodet e para të serialit "Perla e zezë", ndër të tjera, u dallua ed... më shumë

Momentet e paparashikuara me të cilat u …

03-07-2018

Momentet e paparashikuara me të cilat u përballën Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel gjatë xhirimit të «Perla e zezë»

  Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel, dy aktorë të njohur tashmë për publik... më shumë

Nga xhelozitë e deri tek rreziqet për je…

29-06-2018

Nga xhelozitë e deri tek rreziqet për jetën, keto janë 5 fakte që nuk i dini për serialin «Perla e zezë»

“Perla e zezë” vjen nga e hëna në të premte në orën 19:1... më shumë

Një surprizë e bukur për Hande Ercel nga…

23-06-2018

Një surprizë e bukur për Hande Ercel nga i dashuri i saj Murat Dalkilic

Aktorja e njohur e serialit "Perla e zezë", Hande Ercel është zhvendosur në Lo... më shumë

Aktorja turke vendos t'i kundërpërgjigje…

20-06-2018

Aktorja turke vendos t'i kundërpërgjigjet komenteve për peshën e saj me këtë foto!

Hande Ercel është duke kaluar shumë mirë në Budva, Mal të Zi kur po ... më shumë

Hande Ercel qenka kaq afër Shqipërisë, j…

19-06-2018

Hande Ercel qenka kaq afër Shqipërisë, ja ku po kalon pushimet aktorja e njohur

Hande Ercel është një nga aktoret më të dashura për publikun shqipta... më shumë

Tolgahan Sayisman ju fton të ndiqni sot …

13-06-2018

Tolgahan Sayisman ju fton të ndiqni sot në Tring premierën e «Perla e zezë»

Tolgahan Sayisman vjen sot në ekranin e Tring me serialin «Perla e zezë». N&... më shumë

Nuk do t’i besoni këto foto – Është në …

22-04-2017

 Nuk do t’i besoni këto foto – Është në të vërtetë Tolgahan Sayisman apo jo?

Të gjithë e njohim Tolgahan Sayisman, aktorin e njohur turk. Ai ka ardhur në Tring ... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display