Hande Ercel nuk e përballon dot humbjen e nënën; 26 vjeçarja humb peshë në mënyrë drastike

handerer.jpg

Aktorja e talentuar turke Hande Ercel prej disa muajsh po kalon periudhën më të vështirë në jetën e saj. Vetëm në moshën 26 vjeçare, Ercel iu desh të përballej me sëmundjen e rëndë të nënës, largimin e saj nga kjo jetë, ndarjen nga partneri i saj e projektet të cilat nuk po i ndiqte dot.

-640-0-5c48241a49aff.jpg
E gjithë kjo ndodhi brenda një periudhe shumë të shkurtër, të cilën Hande e përjetoi tmerrësisht keq. Aktorja hoqi dorë nga shumë gjëra vetëm për t’i qëndruar pranë, njeriut më të shtrenjtë e duket se dhe për shëndetin e saj, aktorja nuk është kujdesur aspak.

-640-0-5c482419912a1.jpg


Në foton e fundit postuar në instagram, 26 vjeçarja duket shumë larg Handes të dikurshme, pasi aktorja shfaqet më e dobët se kurrë, gjë e cila i ka bërë fansat të pyesin se çfarë ka ndodhur me aktoren pasi një rënie e tillë në peshë nuk është aspak normale. Megjithate kjo foto nuk është postuar në profilin e Handes pasi aktorja është tërhequr nga rrjetet sociale që prej dhjetorit te vitit të shkuar.

-640-0-5c48241c75243.jpg


Hande Ercel nuk e përballon dot humbjen …

23-01-2019

Hande Ercel nuk e përballon dot humbjen e nënën; 26 vjeçarja humb peshë në mënyrë drastike

Aktorja e talentuar turke Hande Ercel prej disa muajsh po kalon periudhën më të v&e... më shumë

Me dhimbje, Hande Ercel shpjegon për të …

20-09-2018

Me dhimbje, Hande Ercel shpjegon për të gjithë ndarjen nga Murat Dalkilic

Aktorja e njohur e serialit "Perla e zezë" i ka dhënë fund lidhjes së saj me k... më shumë

Këngëtari turk pranon ndarjen nga Hande …

18-09-2018

Këngëtari turk pranon ndarjen nga Hande Ercel, ja arsyet

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic kaluan një verë shumë të bukur së bashku p... më shumë

Pasi nuk pranoi propozimin për martesë, …

15-09-2018

Pasi nuk pranoi propozimin për martesë, Hande Ercel ndahet përfundimisht nga i dashuri

Hande Ercel, aktorja e njohur e serialit "Jetë" dhe "Perla e zezë" i ka dhënë ... më shumë

Hande Ercel i thotë jo propozimit për ma…

14-09-2018

Hande Ercel i thotë jo propozimit për martesë nga i dashuri i saj

Aktorja e njohur e "Perla e zezë" dhe "Jetë" i ka thënë jo propozimit për... më shumë

Përfundon «Perla e zezë», të pathënat e …

14-09-2018

Përfundon «Perla e zezë», të pathënat e serialit të suksesshëm të Hande Ercel dhe Tolgahan Sayisman

Ka përfunduar në Tring seriali «Perla e zezë» me protagonistë Tolg... më shumë

Hande Ercel kundër Afra Saracoglu, ja ç…

12-09-2018

Hande Ercel kundër Afra Saracoglu, ja ç'po ndodh mes dy aktoreve?

Një serial i ri do të prodhohet nga kompania Ay Yapim dhe regjisori Hilal Saral. Pik&eum... më shumë

Gjendja e rëndë shëndetsore e së ëmës de…

07-09-2018

Gjendja e rëndë shëndetsore e së ëmës detyron Hande Ercel të ndahet nga i dashuri!

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic nuk bashkëjetojnë më. Për shkak të gjë... më shumë

Dedikimi i Hande Ercel për të ëmën do ju…

06-09-2018

Dedikimi i Hande Ercel për të ëmën do ju përlotë të gjithëve

Hande Ercel, aktorja e njohur e "Perla e zezë" po kalon një periudhë vërtet t&... më shumë

Hande Ercel braktis mes zënkave të ashpr…

03-09-2018

Hande Ercel braktis mes zënkave të ashpra shtëpinë ku jetonte me të dashurin

Sipas shtypit turk, çifti Hande Ercel - Murat Dalkilic kanë përjetuar një kr... më shumë

A e dini se aktorja e njohur Hande Ercel…

30-08-2018

A e dini se aktorja e njohur Hande Ercel është shfaqur fillimisht në konkurse bukurie?

Hande Ercel na u prezantua fillimisht si Hajat në serialin “Jetë”, ndër... më shumë

Momente të vështira për Hande Ercel, akt…

22-08-2018

Momente të vështira për Hande Ercel, aktorja më pranë se kurrë së ëmës

Hande Ercel, aktorja e njohur e "Perla e zezë" po kalon një periudhë të vë... më shumë

Hande Ercel merr kritika të forta pas pu…

10-08-2018

Hande Ercel merr kritika të forta pas publikimit të kësaj video

Aktorja e njohur Hande Ercel ka publikuar një video për të përshëndetur f... më shumë

Gazetarët guxojnë dhe pyesin çiftin e nj…

08-08-2018

Gazetarët guxojnë dhe pyesin çiftin e njohur për një diçka që as ata vet s'ja kanë thënë njëri-tjetrit

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic kanë vetëm disa muaj të lidhur me njëri-tjetrit... më shumë

Si u komentua veprimi i Hande Ercel ndaj…

03-08-2018

Si u komentua veprimi i Hande Ercel ndaj kësaj vajze të vogël?

Aktorja e njohur Hande Ercel është diku ndihmuar motrën e saj në përgatit... më shumë

Hande Ercel bëhet gati për dasmë!

01-08-2018

Hande Ercel bëhet gati për dasmë!

Hande Ercel është duke shijuar pushimet e saj por nga ana tjetër edhe duke ndihmuar... më shumë

A e dini se në cilin serial e keni ndjek…

31-07-2018

A e dini se në cilin serial e keni ndjekur Aziz nga «Perla e zezë»?

Hüseyin Avni Danyal ka lindur më 12 prill 1962. Ai përfundoi studimet për aktr... më shumë

Projekt i ri për Tolgahan Sayisman, ja c…

21-07-2018

Projekt i ri për Tolgahan Sayisman, ja cila është partnerja e tij e re

Tolgahan Sayisman do të jetë pjesë e një tjetër seriali. Ai mban titullin ... më shumë

Hande Ercel bën një nga postimet më roma…

12-07-2018

Hande Ercel bën një nga postimet më romantike për të dashurin e saj

Aktorja Hande Ercel po jeton një histori të bukur dashurie me këngëtarin Murat... më shumë

Pas zënkës së famshme, Almeda vë përsëri…

12-07-2018

Pas zënkës së famshme, Almeda vë përsëri në lojë Tolgën, do të shkriheni së qeshuri me këtë që ka bërë

  Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë duke kaluar disa ditë të bukura pushi... më shumë

Pushime apo sherr, çfarë po ndodh me Alm…

11-07-2018

Pushime apo sherr, çfarë po ndodh me Almedën dhe Tolgën?

  Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë duke shijuar pishimet e tyre në plazhet e ... më shumë

Nisin pushimet për Almeda Abazin dhe Tol…

09-07-2018

Nisin pushimet për Almeda Abazin dhe Tolgahan Sayisman, ja ku ndodhet çifti i njohur

Aktori i njohur i "Perla e zezë", Tolgahan Sayisman dhe bashkëshortja e tij Almeda Abazi... më shumë

Gjithçka që nuk dini për Vural nga «Perl…

07-07-2018

Gjithçka që nuk dini për Vural nga «Perla e zezë»

Berk Hakman ka lindur më 14 gusht 1981 në Ankara, Turqi. Që në moshën 11 ... më shumë

Exhen nga «Perla e zezë» e keni ndjekur …

06-07-2018

Exhen nga «Perla e zezë» e keni ndjekur edhe në serialin «Dashuri e pafund», e mbani mend?

Në episodet e para të serialit "Perla e zezë", ndër të tjera, u dallua ed... më shumë

Momentet e paparashikuara me të cilat u …

03-07-2018

Momentet e paparashikuara me të cilat u përballën Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel gjatë xhirimit të «Perla e zezë»

  Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel, dy aktorë të njohur tashmë për publik... më shumë

Nga xhelozitë e deri tek rreziqet për je…

29-06-2018

Nga xhelozitë e deri tek rreziqet për jetën, keto janë 5 fakte që nuk i dini për serialin «Perla e zezë»

“Perla e zezë” vjen nga e hëna në të premte në orën 19:1... më shumë

Një surprizë e bukur për Hande Ercel nga…

23-06-2018

Një surprizë e bukur për Hande Ercel nga i dashuri i saj Murat Dalkilic

Aktorja e njohur e serialit "Perla e zezë", Hande Ercel është zhvendosur në Lo... më shumë

Aktorja turke vendos t'i kundërpërgjigje…

20-06-2018

Aktorja turke vendos t'i kundërpërgjigjet komenteve për peshën e saj me këtë foto!

Hande Ercel është duke kaluar shumë mirë në Budva, Mal të Zi kur po ... më shumë

Hande Ercel qenka kaq afër Shqipërisë, j…

19-06-2018

Hande Ercel qenka kaq afër Shqipërisë, ja ku po kalon pushimet aktorja e njohur

Hande Ercel është një nga aktoret më të dashura për publikun shqipta... më shumë

Tolgahan Sayisman ju fton të ndiqni sot …

13-06-2018

Tolgahan Sayisman ju fton të ndiqni sot në Tring premierën e «Perla e zezë»

Tolgahan Sayisman vjen sot në ekranin e Tring me serialin «Perla e zezë». N&... më shumë

Nuk do t’i besoni këto foto – Është në …

22-04-2017

 Nuk do t’i besoni këto foto – Është në të vërtetë Tolgahan Sayisman apo jo?

Të gjithë e njohim Tolgahan Sayisman, aktorin e njohur turk. Ai ka ardhur në Tring ... më shumë

  • 1
  • 2
Prev Next