Përshkrimi

Aksidenti i një nate me shi do të ndryshojë jetën e tre njerëzve përgjithmonë... Merjem është gruaja që merr përsipër një krim që se ka bërë vetëm për burrin që dashuron. Oktai i cili i premtoi asaj martesë, gënjeu oficerët e policisë duke i thënë se ishte Merjemi që drejtonte makinën. I verbuar nga hakmarrja, Savazhi i cili humbi të dashurën e tij gjatë aksidentit beson se Merjemi është vrasësja.

Çdo të shtunë dhe të diel, ora 20:00 në 3Plus!


Parashikimet e episodeve

EPISODI 89-90

04-08-2018

EPISODI 89-90

Në udhëtimin e tyre surprizë, Savashi ka organizuar një ceremoni të vog&e...

më shumë

EPISODI 87-88

28-07-2018

EPISODI 87-88

Oktaji del me synimin për të vrarë Savashin në vendin ku po zhvillohet dasma. ...

më shumë

EPISODI 85-86

27-07-2018

EPISODI 85-86

Merjemi dhe Savashi kanë organizuar një festë të vogël për celebrimi...

më shumë

EPISODI 83-84

21-07-2018

EPISODI 83-84

Merjemi dhe Savashi caktojnë datën e dasmës. Belizi kërkon bashkëpunimin ...

më shumë

EPISODI 81-82

21-07-2018

EPISODI 81-82

Derin dëshpërohet kur mëson se e ëma është në prag të vdek...

më shumë

EPISODI 79-80

14-07-2018

EPISODI 79-80

Savashi mëson se Derini ka lidhje me aksidentin dhe vdekjen e ish të fejuarës s&eum...

më shumë

EPISODI 77-78

14-07-2018

EPISODI 77-78

Selma ka parë Oktajin në shtëpinë ku ajo jeton me Merjemin. Oktaji plagos Selm...

më shumë

EPISODI 75-76

07-07-2018

EPISODI 75-76

Pavarësisht përpjekjeve, familja Sargun do të humbasë shtëpinë, pron...

më shumë

EPISODI 73-74

07-07-2018

EPISODI 73-74

Cila është kufoma që zbulon Savashi? Tylini merr lajmin e një shtatzënie ...

më shumë

EPISODI 71-72

30-06-2018

EPISODI 71-72

Oktaji, i dëbuar nga Suzan Shaika, shkon të shohë nënën e tij dhe të...

më shumë

EPISODI 69-70

30-06-2018

EPISODI 69-70

Tanimë që ka marrë veten, Oktaji planifikon hapin e tij të radhës. Jurdal...

më shumë

EPISODI 67-68

23-06-2018

EPISODI 67-68

Oktaji zgjohet nga koma dhe mëson se Derini i ka shpëtuar jetën. Savashi kërko...

më shumë

EPISODI 65-66

23-06-2018

EPISODI 65-66

Kush është gruaja që viziton nënën e Oktajit? Ç’lajm do t&rs...

më shumë

EPISODI 63-64

16-06-2018

EPISODI 63-64

Berku kupton se ndjenjat e tij për Nazin janë të sinqerta. Merjemi dhe Savashi kalo...

më shumë

EPISODI 61-62

16-06-2018

EPISODI 61-62

Savashi i jep Merjemit lajmin e vdekjes së Oktajit. Jurdalli gëzohet kur shikon në ...

më shumë

EPISODI 59-60

09-06-2018

EPISODI 59-60

Prokurori vazhdon të jetë në rrezik për jetën. Derini mëson se Savas...

më shumë

EPISODI 57-58

09-06-2018

EPISODI 57-58

Oktaji merr shumën e majme të parave nga Jurdalli dhe Tekini dhe arratiset. Merjemi &eum...

më shumë

EPISODI 55-56

02-06-2018

EPISODI 55-56

Oktaji gjen Savashin në shtëpinë e nënës së tij dhe e qëllon me...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Si është të interpretosh me Cagatay Ulus…

31-07-2018

Si është të interpretosh me Cagatay Ulusoy? Flet Ayca Aysin Turan

Ayca Aysin Turan duket se është shumë e lumtur për projektin e saj më t&e... më shumë

Furkan Andic ndryshon pamjen e tij për h…

21-07-2018

Furkan Andic ndryshon pamjen e tij për hir të rolit të ri

Aktori i njohur i "Përralla e pafajësisë" do të kthehet në sheshxhirim p&... më shumë

Zbuloni cili është çifti i dashuruar edh…

25-05-2018

Zbuloni cili është çifti i dashuruar edhe në jetën reale nga seriali «Përralla e pafajësisë»

Aktorja Serenay Aktas dhe Kenan Acar u njohën së bashku në sheshxhirimin e "Pë... më shumë

Furkan Andic nga «Përralla e pafajësisë»…

05-04-2018

Furkan Andic nga «Përralla e pafajësisë» feston ditëlindjen por detyrohet të largohet papritur

Aktori i njohur Furkan Andic ka festuar ditën e djeshme në Karakoy ditëlindjen e ti... më shumë

Vetëm dy muaj i dashuruar, Furkan Andec …

10-03-2018

Vetëm dy muaj i dashuruar, Furkan Andec përgatitet për martesë me aktoren e njohur

Protagonisti i serialit më të ri që ka nisur në Tring “Përralla e p... më shumë

Njihuni me kastin e mrekullueshëm të ser…

03-03-2018

Njihuni me kastin e mrekullueshëm të serialit që nis sot në Tring, «Përralla e pafajësisë»

Nis sonte në ekranin e 3Plus një nga serialet më të suksesshëm turk, P&eu... më shumë


Fotogaleri