5 yjet - Justina Bustos

Justina Bustos ka lindur në 7 Mars 1989 dhe është e njohur si aktore dhe modele. Ajo ka luajtur në një sërë serialesh si 30 dias juntos, Violetta, Somos familia, etj. Në serialin “5 yjet” vjen në rolin e Mirandës.


Të gjithë personazhet e "5 yjet"

Justina Bustos ka lindur në 7 Mars 1989 dhe është ...më shumë

Violeta Urtizberea ka lindur në 19 shkurt në 1985 në ...më shumë

Natalie Pérez ka lindur në 4 nëntor 1986 në Argjentinë. ...më shumë

Marcela Kloosterboer është një aktore dhe këngëtare argjentinase. Aktualisht 34 ...më shumë

Celeste Cid është një aktore argjentinase e lindur në 19 ...më shumë