5 yjet - Natalie Pérez

Natalie Pérez ka lindur në 4 nëntor 1986 në Argjentinë. Është e njohur si aktore dhe këngëtare. Roli i saj i parë ishte në 1999 në serialin Chiquititas. Më pas, u bë pjesë e një sërë projekesh si Todo es posible, Gradualos, Mi amor, Esperanca mia etj. Në serialin “5 yjet” vjen në rolin e Karla-s.


Të gjithë personazhet e "5 yjet"

Justina Bustos ka lindur në 7 Mars 1989 dhe është ...më shumë

Violeta Urtizberea ka lindur në 19 shkurt në 1985 në ...më shumë

Natalie Pérez ka lindur në 4 nëntor 1986 në Argjentinë. ...më shumë

Marcela Kloosterboer është një aktore dhe këngëtare argjentinase. Aktualisht 34 ...më shumë

Celeste Cid është një aktore argjentinase e lindur në 19 ...më shumë