A vjen me pas dashuria? - Benian Dönmez

Benian Dönmez ka lindur në Ankara të Turqisë në 3 mars 1965. Ajo është diplomuar në Universitetin e Ankarasë për teatër. Ka punuar në teatrin Diyarbakır, në teatrin metropolitan Izmit dhe në teatrin e Ankarasë. Më pas ajo u tërhoq nga pjesa e aktrimit në teatër dhe tani jeton në Stamboll. Ka marrë cmime të shumta si Aktorja më e mirë e vitit në 2007 dhe Aktore e lavdishme në 2003. Është e njohur kryesisht për serialet Afili Ask, Kara Bela, Eskiya Dünyaya Hükümdar Olmaz etj


Të gjithë personazhet e "A vjen me pas dashuria?"

Burcu Ozberk ka lindur më 12 Dhjetor 1989 në Eskisehir, ...më shumë

Çaglar Ertugrul ka lindur më 5 Nëntor 1987 në Izmir ...më shumë

Benian Dönmez ka lindur në Ankara të Turqisë në 3 ...më shumë

Serkan Tutuncu  ka lindur në Izmir në 7 shkurt 1991. Ai ...më shumë