Dashuri e përjetshme - José Ron

Édgar José Ron Vásquez ka lindur në 8 gusht 1981 në Guadalajara në Meksikë. Në moshën 18-vjecare studioi për aktrim në “Centro de Actuación de Televisa”. Seriali i tij i parë në të cilin mori pjesë ishte Mujer de madera ku luajti së bashku me Edith Gonzales dhe Gabriel Soto. Në 2006 mori pjesë në serialin e njohur Rebelde, ku luajti rolin e Enzo. Në vitin 2012 ai realizoi rolin e tij të parë kryesor në serialin La mujer del Vendaval. Seriale në të cilat ka marrë pjesë janë: “Rubi”, “Por amar sin ley”, “Të fal jetën” etj.

Ju do ta ndiqni në serialin “Dashuri e përjetshme” nga e hëna në të premte, ora 17:00 në Tring Novelas!


Të gjithë personazhet e "Dashuri e përjetshme"

Silvia Navarro është një yll i TV Azteca, Meksikë. Përpara ...më shumë

Juan Soler ka lindur në 19 janar 1966 në Argjentinë. ...më shumë

Édgar José Ron Vásquez ka lindur në 8 gusht 1981 ...më shumë

Jessica Coch ka lindur më 4 nëntor 1979 në qytetin ...më shumë