Dashuri e përjetshme - Juan Soler

Juan Soler ka lindur në 19 janar 1966 në Argjentinë. Karriera e tij nisi që në vitin 1994 dhe sot numëron dhjetra role në seriale si Amor mio, Mbretëresha e zemrave, Fjalë gruaje etj. Në “Asgjë personale”, ai vjen në rolin e Raul Rey.

Ju do ta ndiqni në serialin “Dashuri e përjetshme” nga e hëna në të premte, ora 17:00 në Tring Novelas!


Të gjithë personazhet e "Dashuri e përjetshme"

Silvia Navarro është një yll i TV Azteca, Meksikë. Përpara ...më shumë

Juan Soler ka lindur në 19 janar 1966 në Argjentinë. ...më shumë

Édgar José Ron Vásquez ka lindur në 8 gusht 1981 ...më shumë

Jessica Coch ka lindur më 4 nëntor 1979 në qytetin ...më shumë