Koha Kalon - Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya ka lindur në 11 dhjetor 1970 në Elazig të Turqise dhe ka studiuar në Universitetin Anadolu. Ai ka marrë pjesë në shumë seriale televizive si: Beyaz Gelincik,  Fırtına, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Dila Hanım dhe Paramparça. Në 2017 Erkan nënshkroi një kontratë me Karga Seven Pictures dhe më pas u zhvendos në Los Angeles për të mësuar më tepër mbi kulturën e Hollyëood.


Të gjithë personazhet e "Koha Kalon"

Erkan Petekkaya ka lindur në 11 dhjetor 1970 në Elazig ...më shumë

Ayça Bingöl ka lindur në 16 janar 1975 në Stamboll. ...më shumë

Aras Bulut İynemli lindi më 25 gusht 1990 ne Stamboll. ...më shumë

U lind më 17 gusht 1989 në Stamboll. Gjatë studimeve ...më shumë