Nëna ime - Duygu Yetis

Duygu Yetis ka lindur më 22 mars 1984 në Stamboll, Turqi. Aktorja turke e cila është shfaqur në projekte si Dügüm Salonu dhe Ayla: The Daughter of War. Ajo luajti rolin e Nisan në serialin televiziv Acil Ask Araniyor. Një nga punët e saj të para të aktrimit ishte si Merve në mini-serialin 2004 Rain Time. Ajo luajti në serialin “Annem” në serialin televiziv. 

Do të ndiqni serialin “Nëna ime”, çdo ditë nga e hëna në të premte, ora 17:45, në Kanal D Drama.


Të gjithë personazhet e "Nëna ime"

Talat Bulut, ka lindur më 23 mars 1956, Sarıkamış, Kars. ...më shumë

Vahide Gordum ka lindur më 13 qershor 1965 është një ...më shumë

Duygu Yetis ka lindur më 22 mars 1984 në Stamboll, ...më shumë

İlhan Şeşen ka lindur më 18 qershor 1948; Manisa është ...më shumë