Një dashuri nga e shkuara - Edith Gonzales

Edith Gonzales ka lindur në 10 dhjetor 1964. Është e njohur si aktore dhe kërcimtare. Karriera e saj ka nisur që në vitin 1974 me “Cancion de Navidad”. Edith numëron dhjetra role në filma dhe seriale ku përmendim Salome, Mujer de madera, Cielo rojo etj. Ajo ka një vajzë me bashkëshortin e saj, Lorenzo Lazo Margan. Në vitin 2016 u përball me sëmundjen e kancerit, por fatmirësisht falë kujdesit dhe operacioneve mjekësore ia doli mbanë.


Të gjithë personazhet e "Një dashuri nga e shkuara"

Një aktor dhe producent i suksesshëm meksikan. Ai është martuar ...më shumë

Është një model dhe aktor argjentinas. Ai ka lindur në ...më shumë

Edith Gonzales ka lindur në 10 dhjetor 1964. Është e ...më shumë