- Tuba Ünsal

Ka lindur më 7 Dhjetor 1981 në Denizli, Turqi, dhe është një ndër  aktoret  turke më të pëlqyera. Ajo ka studiuar administrim biznesi në universitetin e Çanakkale Onsekiz Mart.

Përpara se të merrte rolin e parë si aktore ajo u angazhua në shumë reklama, dhe më pas debuton si aktore në serialet e mëposhtme

  • Mahallenin Muhtarları,
  • Ruhsar,
  • Kara Melek,
  • Çarli İş Başında,
  • Karaoğlan
  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki.

Të gjithë personazhet e ""

Ka lindur më 7 Dhjetor 1981 në Denizli, Turqi, dhe ...më shumë

Ka lindur në Stamboll më 27 Mars 1972. Ai hyri ...më shumë

Ahmet Bilgin lindi më 9 Shator 1969 në Balikesir, Turqi. ...më shumë