Trumcaku - Begüm Kütük

Begüm Kütük ka lindur në Izmir dhe studimet e larta i përfundoi për Adminstrim Biznesi. Ajo doli e dyta në konkursin “Best Model of Turkey” në vitin 2001. Një vit më vonë, ajo nisi karrierën si aktore në serialin Melek. Gjithashtu, interpretoi në disa filma si Gecenin Kanatları, Romantik Komedi, Uygun Adım Ask etj. Roli i saj më i spikatur mbetet ai në serialin “Lovebird – Trumcaku”.


Të gjithë personazhet e "Trumcaku"

Hande Ereçel ka lindur në 1993 në Balikesir. Ajo është ...më shumë

Deniz Celiloğlu lindi në Bullgari dhe në moshën 3 vjeçare ...më shumë

Begüm Kütük ka lindur në Izmir dhe studimet e larta ...më shumë

Fahriye evcen ka lindur më 4 qershor 1986 në Gjermani. ...më shumë

Burak Ozçivit (lindur më 24 dhjetor 1984 në Stamboll) është ...më shumë