Zemër e pazbutur - Ana Brenda Contreras

Ana Brenda Contreras ka lindur në 24 dhjetor 1986 në Texas. Ajo është e njohur edhe si Ana Breco dhe është një aktore, këngëtare dhe modele. Nga viti 2010 deri në 2011 ajo luajti rolin e Aurora Alcazar në serialin “Teresa”. Në 2015 mori pjesë në filmin “Tunnel 19”, në 2016 në “Blue Demon” dhe në 2018 në “Por amar sin ley”. Nga 2018 deri në 2019 luajti në serialin “Dynasty” në rolin e Cristal Jennings.

Do ta ndiqni nga e hëna në të premte, ora 16:00 në Tring Novelas!


Të gjithë personazhet e "Zemër e pazbutur"

Ana Brenda Contreras ka lindur në 24 dhjetor 1986 në ...më shumë

Daniel Arenas ka lindur në 30 mars 1979 në Bucaramanga, ...më shumë

Cesar Evora Diaz është aktori I mirënjohur I telenovelave meksikane. ...më shumë