Përshkrimi

Menderez është çmendurisht i dashuruar me Lejlën, por jeta e tij është një ankth. Premtimit ndaj vëllait të tij ai nuk mund ti qëndrojë më besnik... sekretet dhe jeta e dyfishtë e kanë lodhur por ai nuk mund të heqë dorë nga Lejla: vajza e luleve!

Cila është më e fortë dhe më e drejtë: dashuria apo fjala e dhënë? Cilën do të zgjedhë Menderez?

"PREMTIMI" , një tjetër ekskluzivitet i TRING!

Nga e hëna në të premte ora 21:45 në kanalin 3PLUS!


Parashikimet e episodeve

Episodi 88

15-08-2016

Episodi 88

Mahiri dhe Izeti ndjekin nga pas Tulajin dhe zbulojnë se ku fshihet Bora. Ky i fundit tregon ...

më shumë

Episodi 85

09-08-2016

Episodi 85

Menderezi planifikon të largohet jashtë shtetit bashkë me Lejlën. Ndërkoh...

më shumë

Episodi 84

09-08-2016

Episodi 84

Bakiu kërkon të flasë me Mahirin ndërkohë që është në...

më shumë

Episodi 83

08-08-2016

Episodi 83

Tulaj do t’i bëjë keq Toprakut. Ajo lëshon karrocën e tij para makinave...

më shumë

Episodi 81

04-08-2016

Episodi 81

Edhe Menderezi e ka zbuluar se Lejlja është sëmurë. Xhihani i kërkon Bor&...

më shumë

Episodi 80

03-08-2016

Episodi 80

Sipas planit të Façallësë dhe Mahirit, Menderezin e godasin me thikë n&...

më shumë

Episodi 79

02-08-2016

Episodi 79

Asumani shkon të takojë Menderezin në burg dhe e kërcënon se do t’i...

më shumë

Episodi 75

26-07-2016

Episodi 75

Jeshimi kërkon ndihmën e Selimit, sepse të gjithë në kompani janë ku...

më shumë

Episodi 74

25-07-2016

Episodi 74

Selimi josh Asumanin që llogarinë bankare ta vendosë në emër të t&eu...

më shumë

Episodi 73

25-07-2016

Episodi 73

Selimi vazhdon të keqtrajtojë fëmijët e Asumanit sa herë i jepet mund&eum...

më shumë

Episodi 70

20-07-2016

Episodi 70

Edhe Asumani i dhuron Lejlës një stoli të trashëguar nga familja e saj, por Le...

më shumë

Episodi 69

19-07-2016

Episodi 69

Asumani i kërkon Menderezit ta lërë të qetë të krijojë një...

më shumë

Episodi 68

18-07-2016

Episodi 68

Lejlja dhe Menderezi fillojnë të bëjnë përgatitjet e dasmës. Fatmanu...

më shumë

Episodi 65

13-07-2016

Episodi 65

Asumani ka filluar të ketë probleme me fëmijët, sepse ata nuk e duan Selimin. ...

më shumë

Episodi 64

12-07-2016

Episodi 64

Pas dëshmisë së Gënylit, gjykata merr vendimin që kujdestarinë e f&...

më shumë

Episodi 62

08-07-2016

Episodi 62

Pasi kryen të gjitha kontrollet e nevojshme, Lejlja merr nga mjeku një lajm të keq ...

më shumë

Episodi 60

06-07-2016

Episodi 60

Pas gjithë problemeve që kanë ndodhur, Asumani i lutet Menderezit që ta lejoj...

më shumë

Episodi 59

04-07-2016

Episodi 59

Menderezi përballet me Selimin dhe lajmëron Asumanin që i dashuri i saj e ka të...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Paparacët vendosin në vështirësi Tuba Un…

20-10-2018

Paparacët vendosin në vështirësi Tuba Unsal, pikërisht para djalit të saj!

Aktorja e njohur turke, e cila ka luajtur në serialin "Premtimi" së fundmi i ka ndaluar ... më shumë

Tuba Unsal i bashkohet nismës për pastri…

02-10-2018

Tuba Unsal i bashkohet nismës për pastrimin e mjedisit...

Këtë vit, u mbajt Festivali i 55-të Ndërkombëtar i Filmit në Antalya, ... më shumë

A mund të mbajë kryq një muslimane? Akto…

28-08-2018

A mund të mbajë kryq një muslimane? Aktorja turke merr kritika të rënda

Në pamje të parë është një foto krejt normale por komentet në p... më shumë

Pas divorcit, aktorja e njohur turke 'ar…

10-07-2018

Pas divorcit, aktorja e njohur turke 'arratiset' në ishujt e Greqisë

Tuba Unsal i dha fund martesës së saj 5 vjeçare me gazetarin Mirgun Cabas. Duket ... më shumë

Aktorja e njohur turke 'braktis' filmat …

07-07-2018

Aktorja e njohur turke 'braktis' filmat dhe serialet për...

Tuba Unsal, aktorja e njohur e serialit "Premtimi", ka vendosur të shkëputet për pa... më shumë

U divorcua dy javë më parë, aktorja turk…

21-06-2018

U divorcua dy javë më parë, aktorja turke nis pushimet e lumtur

Tuba Unsal i dha fund martesës së saj 5 vjeçare me gazetarin Mirgun Cabas. Edhe p... më shumë

Kjo foto e aktores turke merr vëmendjen…

20-05-2017

 Kjo foto e aktores turke merr vëmendjen e të gjithë fansave të saj

Bëhet fjalë për aktoren turk Tuba Unsal, e njohur nga seriali “Premtimi&rdquo... më shumë

Ou po Tuba ku e ka mendjen?

14-04-2016

Ou po Tuba ku e ka mendjen?

Bashkëshorti i aktores së mirënjohur Tuba Unsal, Mirgul Cabas është kapuOu opr mat nga gazetarët... më shumë

Serhan Yavaş: Do të doja shumë të vizito…

14-04-2016

Serhan Yavaş: Do të doja shumë të vizitoja Greqinë...

  "Do të doja shumë të vizitoja Greqinë..."Aktori është shprehur se Greqia i pëlqen shumë dh... më shumë

  • 1
  • 2
Prev Next

Fotogaleri

Episodi 6

25-04-2016

Episodi 6

... më shumë

Episodi 5

22-04-2016

Episodi 5

... më shumë

Episodi 4

21-04-2016

Episodi 4

... më shumë

Episodi 3

20-04-2016

Episodi 3

... më shumë

Episodi 2

19-04-2016

Episodi 2

... më shumë

Episodi 1

12-04-2016

Episodi 1

... më shumë