Përshkrimi

“Rikthimi” ka në qendër të tij historinë e dy grave, krejtësisht të ndryshme nga njëra-tjetra për nga mosha, rangu social dhe niveli kulturor. Edhe pse asnjëra prej tyre nuk di asgjë për tjetrën, të dy personazhet tona do t’i bashkojë i njëjti fat tragjik dhe i mbinatyrshëm edhe pas vdekjes.

Adriana, është një kamariere e thjeshtë në një lokal, të cilës një gangster, Karlosi, kërkon t’i marrë borxhin e të vëllait. Pasi ajo nuk bie në grackën e pretendimeve të tij seksuale, ai tenton ta përdhunojë dhe më pas e vret. Monika Serrano, një pianiste shumë e famshme, një grua shumë pasur, e cila ka mbetur vejushë dhe ka dy vajza nga martesa e parë. Monika sapo është martuar për së dyti me një mashkull më të ri në moshë të cilin e adhuron dhe pandeh se dashuria është reciproke. Monika do ta gjejë veten përballë tradhtisë së mbesës së saj me burrin që dashuron dhe do të vdesë nga dora e tyre, duke i lënë kështu edhe të bijat në rrezik për jetën. Një histori plot suspansë, dashuri, hakmarrje që shkon përtej vdekjes, në të cilën dy shpirtra femërorë i bashkon një hajmali misterioze dhe një trup i përbashkët, me anë të të cilit do të përpiqen të vënë në vend drejtësinë dhe të marrin hak ndaj vrasësve të tyre.

Nga e hëna në të premte, ora 19:00 në 3 Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 154

09-11-2017

EPISODI 154

Diego merr hajmalinë e groposur dhe ia vë në qafë Adrianës në spital...

më shumë

EPISODI 153

08-11-2017

EPISODI 153

Monika i flet Elenës për fëmijërinë e saj dhe i thotë se ësht&e...

më shumë

EPISODI 152

07-11-2017

EPISODI 152

Lorena fillon t’i tregojë Selmës dhe Horhes krimet që ka kryer e bija. Monik...

më shumë

EPISODI 151

06-11-2017

EPISODI 151

Pasi gjendet antidoti, doktori ia injekton atë Emilianës. Elena dhe Herardo takohen te ...

më shumë

EPISODI 150

03-11-2017

EPISODI 150

Emiliana fillon të mos ndjehet mire. Suzana, e prekur nga gjendja e vajzës së vog&...

më shumë

EPISODI 149

02-11-2017

EPISODI 149

Mes mosbesimit, çoroditjes dhe lotëve, Herardo zbulon të vërtetën trond...

më shumë

EPISODI 148

01-11-2017

EPISODI 148

Herardo i pohon në sy Elenës se e ka dashur Monika Serranon Mjeku, analizoi produktet v...

më shumë

EPISODI 147

31-10-2017

EPISODI 147

Kamila identifikon Rotvajlerin dhe zbulon me shume per sulmin. Elena nëpërmjet Suzan&eu...

më shumë

EPISODI 146

30-10-2017

EPISODI 146

Kamila identifikon Rotvajlerin dhe zbulon me shume per sulmin. Elena nëpërmjet Suzan&eu...

më shumë

EPISODI 145

27-10-2017

EPISODI 145

Lorena, e dehur dhe e ndier në faj, shtang të pranishmit. Elena do ta vazhdoje hakmarrj...

më shumë

EPISODI 144

26-10-2017

EPISODI 144

Elena dhe Herardo, pasi bëjnë betimet, më në fund, martohen së bashku. M...

më shumë

EPISODI 143

25-10-2017

EPISODI 143

Kamila i shpreh Elenës dyshimet se mbase ka vepruar gabim ndaj Monikës. Ç’...

më shumë

EPISODI 142

24-10-2017

EPISODI 142

Xheniferi përballet ashpër me Elenën A do të ndërmarrë Elena ndonj&e...

më shumë

EPISODI 141

23-10-2017

EPISODI 141

Elena shperthen kur merr vesh se Monika ndodhet në shtëpi. Herardo e mbron Monikën...

më shumë

EPISODI 140

20-10-2017

EPISODI 140

Monika, sapo hap sytë, pyet për vajzën e saj, Emilianën. Shamani i jep Diegos...

më shumë

EPISODI 139

19-10-2017

EPISODI 139

Adriana ndahet me Diegon dhe i kërkon shamanit të kryejë ritualin e shpirtrave. Ed...

më shumë

EPISODI 138

18-10-2017

EPISODI 138

Dy shpirtrat luftojnë me njëri-tjetrin, ndersa trupi i Adrianës po shkon drejt vdek...

më shumë

EPISODI 137

17-10-2017

EPISODI 137

Elena dhe Herardo befasojnë Kamilën duke i thënë se do t’u kthejnë ...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Njihuni me protagonistes e serialit më t…

10-04-2017

Njihuni me protagonistes e serialit më të ri në Tring Rikthimi

Vjen sot në Tring një serial i ri, po aq i suksesshem sa tëtjerët! “Rik... më shumë

Rikthimi, një serial krejtësisht ndryshe…

29-03-2017

Rikthimi, një serial krejtësisht ndryshe - Nga 10 Prilli në Tring!

“Rikthimi” është një serial ndryshe nga ato që jemi mësuar t&... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display