Përshkrimi

Mia, është një vajzë me ëndrra të mëdha, e cila bie në dashuri me Leonardo Lombardo, njeri i rezervuar i cili nuk i tregon ndjenjat e tij. Brenda pak orësh, ajo humbi punën si kuzhiniere, shtëpinë dhe nënën e saj, duke ndryshuar në mënyrë të pakthyeshme jetën e saj dhe atë të dy motrave. Vajzat kanë karaktere dhe aspirata të ndryshme, por të treja janë rritur nën mbrojtjen e Don Oscar, kreu i familjes Lombardo, për të cilin nëna e tyre, Francisca, kishte punuar.

Nga e hëna në të premte, ora 20:00 në 3Plus!


Parashikimet e episodeve

EPISODI 120

26-04-2018

EPISODI 120

Mia befasohet kur shikon trupin e Silvias, teksa Bruno përgatit të njëjtin fund edh...

më shumë

EPISODI 119

25-04-2018

EPISODI 119

Alberto dhe Himenezi thurin një plan për të liruar Noelian. Tereza paralajmëro...

më shumë

EPISODI 118

24-04-2018

EPISODI 118

Rafaeli arrin të shpëtojë Brisën kur kjo e fundit përpiqet të vras&e...

më shumë

EPISODI 117

23-04-2018

EPISODI 117

Alberto i kërkon Mias të qëndrojë e qetë pasi mund të rrezikohet f&e...

më shumë

EPISODI 116

20-04-2018

EPISODI 116

Santiago nuk arrin të kuptojë pse Mari është ndarë me të. Rene fton ...

më shumë

EPISODI 115

19-04-2018

EPISODI 115

Alberto dhe Mia martohen duke menduar se askush s’mund t’ua prishë lumturinë...

më shumë

EPISODI 114

18-04-2018

EPISODI 114

Oriana betohet se do të vrasë Alberton për të marrë hak ndaj Mias. Karoli...

më shumë

EPISODI 113

17-04-2018

EPISODI 113

Tereza tmerrohet kur zbulon se dikush ka hyrë në apartamentin e tyre. Mjeku informon fam...

më shumë

EPISODI 112

16-04-2018

EPISODI 112

Mia nuk pranon ta shtyjë dasmën me Alberton, edhe pse e di që kështu mund t&eu...

më shumë

EPISODI 111

13-04-2018

EPISODI 111

Eloin e përndjek një kliente e pasur, por Terezës kjo situatë i duket tejet qe...

më shumë

EPISODI 110

12-04-2018

EPISODI 110

Haime mbërrin në kohë që të shpëtojë Mian dhe Alberton, ndë...

më shumë

EPISODI 109

11-04-2018

EPISODI 109

Bruno i tregon Karolinës testin pozitiv të virusit HIV, ndërsa Rene i kërkon f...

më shumë

EPISODI 108

10-04-2018

EPISODI 108

Silvia plagoset në kokë pas një sherri me Brunon, djalin e saj të dhunshë...

më shumë

EPISODI 107

07-04-2018

EPISODI 107

Oriana tronditet kur Alberto i thotë në sy se nuk do të martohet me të pasi nu...

më shumë

EPISODI 106

06-04-2018

EPISODI 106

Altagrasia kërcënon Mian se do të marrë hak për vdekjen e Davidit. Albert...

më shumë

EPISODI 105

05-04-2018

EPISODI 105

Noelia gëzon bashkë me Haimen për lirimin e Mias, pa e ditur që Rene ka dal&eu...

më shumë

EPISODI 104

04-04-2018

EPISODI 104

Mia i përgjërohet Amarantës që t’i shpëtojë jetën asaj dh...

më shumë

EPISODI 103

03-04-2018

EPISODI 103

Tereza merr përgjigjet e testit të ADN-së dhe tronditet kur mëson se Alberto n...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Error: No articles to display


Fotogaleri

Error: No articles to display