Befasojnë dy aktorët: Mes tyre nuk ka më...

srkansisn

Serkan Cayoglu dhe Ozge Gurel janë padyshim një nga çiftet më simpatikë në showbizin turk. Ata u njohën gjatë xhirimeve të "Stina e Qershive", por dashuria e tyre u bë publike pas përfundimit të serialit. Së fundmi, ata na kanë befasuar me lajmin se mes tyre nuk do të ketë një martesë, të paktën kjo nuk është në planet e afërta të çiftit. E kundërta thuhej deri para pak kohësh në shtyp, sipas të cilit Serkan dhe Ozge kishin filluar përgatitjet e para. Dy aktorët janë të fokusuar tek karriera e cila është shumë e rëndësishme për të dy dhe janë më se të lumtur krah njëri-tjetrit.

fft99_mf5849848.Jpeg


Befasojnë dy aktorët: Mes tyre nuk ka më…

10-12-2018

Befasojnë dy aktorët: Mes tyre nuk ka më...

Serkan Cayoglu dhe Ozge Gurel janë padyshim një nga çiftet më simpatikë... më shumë

Ozge dhe Serkan, një kartolinë dashurie …

28-11-2018

Ozge dhe Serkan, një kartolinë dashurie nga Amsterdami!

Sheshxhirimi i serialit “Stina e qershive” ishte pista që i çoi aktorë... më shumë

Zbulohet projekti i ri i Ozge Gurel: Ja …

04-09-2018

Zbulohet projekti i ri i Ozge Gurel: Ja ku do ta shihni aktoren!

Aktorja e njohur nga seriali "Stina e qershive", tashmë është gati për projektin... më shumë

Më në fund vjen lajmi i shumëpritur nga …

16-08-2018

Më në fund vjen lajmi i shumëpritur nga Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu

Kanë kaluar 3 vjet nga seriali "Stina e Qershive", një komedi romantike e cila do të... më shumë

E njohu në sheshxhirim por Ozge Gurel nu…

10-08-2018

E njohu në sheshxhirim por Ozge Gurel nuk pranon të interpretojë sërisht në të njëjtin serial me të dashurin e saj Serkan Cayoglu

Dy aktorët e serialit "Stina e Qershive" po përjetojnë një histori të buk... më shumë

Mert Firat mes 'dy zjarreve': Partnerja …

27-07-2018

Mert Firat mes 'dy zjarreve': Partnerja e tij ka plot arsye për t'u bërë xheloze!

Aktori i serialit "Stina e Qershive", i cili luan rolin e Mete, ka xhiruar një reklamë s&e... më shumë

Ja si duket Ozge Gurel pa make-up

11-07-2018

Ja si duket Ozge Gurel pa make-up

Akorja e njohur Ozge Gurel do të vijë së shpejti në ekranin e Tring me serialin ... më shumë

Çfarë po ndodh me Ozge Gurel dhe Serkan …

18-06-2018

Çfarë po ndodh me Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu?

Çifti i njohur i "Stina e Qershive", Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu kanë nisur zyrtaris... më shumë

Ozge Gurel: «Marrëdhënia jonë është plot…

21-05-2018

Ozge Gurel: «Marrëdhënia jonë është plot improvizime»

«Marrëdhënia jonë është plot improvizime» kështu ës... më shumë

Serkan Cayoglu vjen përsëri në ekran si …

09-05-2018

Serkan Cayoglu vjen përsëri në ekran si protagonist i këtij seriali

“Stina e qershive” ishte seriali që i dha krahë suksesit të aktorit Ser... më shumë

Ozge Gurel 'shndërrohet' nën lupën e fot…

09-05-2018

Ozge Gurel 'shndërrohet' nën lupën e fotografëve profesionistë!

Aktorja e serialit "Stina e qershive" ka qenë këtë muaj në kopertinën e rev... më shumë

Zbulohet projekti i ri i Serkan Çayoglu!

28-04-2018

Zbulohet projekti i ri i Serkan Çayoglu!

Serkan Çayoglu është aktori i njohur turk nga seriali "Stina e Qershive". Pas sukes... më shumë

Martohet në jetën reale çifti i njohur i…

05-04-2018

Martohet në jetën reale çifti i njohur i «Stina e qershive»?

Lajmi se dy aktorët e "Stina e qershive", Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu ishin në një... më shumë

Nisin pushimet për çiftin e famshëm Serk…

23-03-2018

Nisin pushimet për çiftin e famshëm Serkan Cayoglu dhe Ozge Gurel

Aktorët e "Stina e qershive", Serkan Cayoglu dhe Ozge Gurel duket se po kalojnë shum&eum... më shumë

Fansat në Itali surprizojnë Serkan Cayog…

08-02-2018

Fansat në Itali surprizojnë Serkan Cayoglu - VIDEO

Serkan Cayoglu numëron mijëra fansa në Itali që pas transmetimit në kanal... më shumë

Ylli i serialeve turke deklaron: «E vetm…

05-02-2018

Ylli i serialeve turke deklaron: «E vetmja gjë pas të së cilës humbas kontrollin është dashuria»

Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu u njohën tek xhironin serialin "Stina e qershive" por me pë... më shumë

Të gjithë të dashuruar pas pamjes së re …

04-12-2017

Të gjithë të dashuruar pas pamjes së re të Serkan Cayoglu

Aktori i njohur i "Stina e qershive", Serkan Cayoglu ka nisur një projekt të ri. Pë... më shumë

Mbështetja e Serkan Çayoğlu për Ozge Gur…

05-07-2017

Mbështetja e Serkan Çayoğlu për Ozge Gurel

Aktori i famshëm Serkan Cayoglu i dha mbështetje të plotë për aktoren e z... më shumë

Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu drejt mart…

17-05-2017

Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu drejt martesës?

Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu u njohën në shesh xhirimin e serialit të shumë p... më shumë

Ozge Gurel në krah të aktorit të mirënjo…

16-05-2017

Ozge Gurel në krah të aktorit të mirënjohur shqiptar

Aktorja e mirënjohur e "Stinës së Qershive" Ozge Gurel vazhdon me sukses karrier&eu... më shumë

Ozge Gurel: Ejky e komplikon jetën, nuk…

03-04-2017

 Ozge Gurel: Ejky e komplikon jetën, nuk vendos me zemër

Aktorja e mirënjohur turke Ozge Gurel u bë mjaft e famshme për publkun shqiptar me ... më shumë

Yjet e Stina e Qershive në premierën e f…

23-03-2017

Yjet e Stina e Qershive në premierën e filmit Sonsuz Ask

Është mbajtur mbrëmjen e djeshme në Turqi premiera e filmit “Sonsuz Ask&... më shumë

Protagonistët e Stina e Qershive më të d…

14-03-2017

Protagonistët e Stina e Qershive më të dashuruar se kurrë

Ajaz dhe Elky, kështu njihen dy aktorët protagonistë të serialt “Stina e... më shumë

Serkan Cayoglu, i ftuar në “C’e posta pe…

06-02-2017

Serkan Cayoglu, i ftuar në “C’e posta per te” dhuron emocione të forta për të gjithë publikun Italian!

I njohur si Ajazi i “Stinës së qershive”, tashmë aktori turk Serkan Cay... më shumë

Serkan Çajoglu dhe Ozge Gyrel janë pajtu…

22-12-2016

Serkan Çajoglu dhe Ozge Gyrel janë pajtuar pas një viti!

  Çifti protagonist i serialit 'Stina e Qershive', u dashuruan në shesh xhirimin... më shumë

A keni pare sozine e Ajaz-it te Stines s…

15-08-2016

A keni pare sozine e Ajaz-it te Stines se Qershive?

Te gjithe i krahasojne, e mesa duket nuk kane faj sepse aktori turk ngjason si dy pika uji me Serk... më shumë

Kush eshte Ozge Gurel? Fakte nga jeta e …

18-07-2016

Kush eshte Ozge Gurel? Fakte nga jeta e saj private

Aktorja turke e cila mori nje fame te jashtezakonshme, nga seriali “Stina e Qershive”... më shumë

Stina e Qershive – A janë Serkan Cayoglu…

18-07-2016

Stina e Qershive – A janë Serkan Cayoglu dhe Ozge Gurel të lidhur në realitet? Ja cila është e verteta

Te gjithe e njohim historine e dashurise te Ajaz-it dhe Ejkyse, por te gjithe pyesim veten nese ka... më shumë

Serkan Cayoglu, tani edhe imazhi i Avon!

16-07-2016

Serkan Cayoglu, tani edhe imazhi i Avon!

Kompania “Avon” (turqi) duket se ka zgjedhur pikërisht Serkan Cayoglu per parfumi... më shumë

Ajaz-i: Raoul Bova turk ?

15-07-2016

Ajaz-i: Raoul Bova turk ?

Aktori dhe protagonisti i serialit turk “Stina e Qershive”, Serkan Cayoglu për mo... më shumë

Ajaz, ja kush eshte Dashuria e Jetes Sim…

14-07-2016

Ajaz, ja kush eshte Dashuria e Jetes Sime

Serkan Cayoglu do te jete aktori protagonist ne “Dashuria e jetes time”, nje tjeter su... më shumë

Ozge Gurel në sezonin e ardhshëm të “Gam…

13-07-2016

Ozge Gurel në sezonin e ardhshëm të “Game of Thrones” ?

Oyku Acar mund te luaje rolin e aktore Lyanna ne Game of Thrones 7 dhe fansat jane çmendur... më shumë

STINA E QERSHIVE: TË DASHURUAR PAS ITALI…

12-07-2016

STINA E QERSHIVE: TË DASHURUAR PAS ITALISË

Dy aktoret dhe protagonistet e “Stines se Qershive” kane qene se fundmi ne Rome , per ... më shumë

Ajaz-i është një princ si ato të përrall…

07-07-2016

Ajaz-i është një princ si ato të përrallave

Stina e Qershive: Ndryshimet dhe ngjashmëritë e Ajaz-it me Serkan Cayoglu! Stina e Qers... më shumë

"Ajazi", i Stines se Qershive …

18-06-2016

"Ajazi", i Stines se Qershive dhe dashuria e tij per ?

Aktori dhe modeli bukurosh i "Stines se Qershive" Serkan Cayoglu duket se i adhuron kafshet shtepi... më shumë

Ajazi: Unë di të dashuroj si një turk

13-04-2016

Ajazi: Unë di të dashuroj si një turk

Ëndrra më e madhe e Ëjkysë është të bëhet një stilist... më shumë

Personazhet kryesore te "Stines se …

12-04-2016

Personazhet kryesore te "Stines se qershive"Ajaz dhe Ejky jane te lidhur dhe ne jete reale.

      Kush është Serkan Çayoglu ose Ajaz i Stines se qershive? ... më shumë

  • 1
  • 2
Prev Next